Muzyka

Sprzedam 2 karnety 4 dniowe na Openera. Zapraszam serdecznie, Dick was nie wychuja.

PS. Jest gdzieś temat kupię/sprzedam? Szukałem i nic.
 
YouTube pokazał. Sto lat nie słyszane, kosa. A młoda pani Anita :tellmemore: Za gówniaka to człowiek nie doceniał aż tak.
 
7ec83502a099a3736827dbed8e20827c65087f76b20e7370f67fef593785015e.jpg

 

Ty słuchasz widze takich nut sporo. Od 2 lat już mi to chyba nie daje spokoju kojarzysz może taki kawałek on nawet w radiu trochę leciał bo go tam usłyszałem jak jechałem z kimś autem. Muzycznie najbliżej do tego 3 kawałka co wrzuciłeś tylko z większym pierdolnięciem i bardziej energicznie. Słuchałem tego trochę później na jutubie ale zapomniałem nazwy. Teledysk jest czarno biały wszystkie sceny chyba były wyciągnięte z jakiegoś francuskiego filmu w stylu bardzo retro. Lata 50/60 tak to wyglądało. Koleś ciągle ląduje z inną laską w łóżku i chyba tekst o tym, że pierdol sie dziadu już cię nie kocham złamałeś mi serce xD Śpiewa kobieta oczywiście.
 
Ty słuchasz widze takich nut sporo. Od 2 lat już mi to chyba nie daje spokoju kojarzysz może taki kawałek on nawet w radiu trochę leciał bo go tam usłyszałem jak jechałem z kimś autem. Muzycznie najbliżej do tego 3 kawałka co wrzuciłeś tylko z większym pierdolnięciem i bardziej energicznie. Słuchałem tego trochę później na jutubie ale zapomniałem nazwy. Teledysk jest czarno biały wszystkie sceny chyba były wyciągnięte z jakiegoś francuskiego filmu w stylu bardzo retro. Lata 50/60 tak to wyglądało. Koleś ciągle ląduje z inną laską w łóżku i chyba tekst o tym, że pierdol sie dziadu już cię nie kocham złamałeś mi serce xD Śpiewa kobieta oczywiście.
Nic mi to nie mowi niestety. Jedyne co mi sie kojarzy to to, ale nie za bardzo pasuje do opisu
 
Zajebisty (jak zawsze, z reszta na tym kanale) montaz "Thrasher"-Dance with the dead pod filmy Johna Carpentera
 
Po 13 latach czekania 30 sierpnia, GOAT muzyki - Tool wydaje nową płytę:pudzianfap: Na YT tylko dwa kawałki zagrane live.
Długi czas pewnie nic innego w rydwanie nie posłucham.

 
Back
Top