Muzyka

Marcin-lubisz Kaliber 44? :) Chodziłem z nimi do liceum, kiedy to jeszcze raczkowali w świecie hip-hopu.



Śmiało mogę powiedzieć,że obserwowałem z bliska jak rośnie legenda Polskiego hip-hopu.



I pomyśleć,że ich nieco "tępiłem"wówczas by z czasem słuchać, podobnie jak Paktofiniki,z rosnącym uznaniem i szacunkiem...a obecnie wielkim sentymentem :)
 
@Kalogero



fajnie tak obserwować legendę z poczatków kariery



jako nastolatek słuchałem Paktofoniki, Kalibra, Wzgórza - niesamowite bity, rymy, a przede wszytskim ogromna inteligencja, w niektórych kawałkach.



Nie wszyscy potrafią to wychwycić. Niestety oprócz paru wykonawców (np. Ostry) nikt nie jest w stanie zbliżyć się poziomem do tego, co było parę lat temu.



 
A pierdolicie z tym, że HH teraz kuleje. Drugi boom na hip hop, a teksty są wcale nie gorsze od tych lat 90'



Wiadomo, że Pakto i K44 to klasyka i jest nie do podrobienia i zastąpienia. Ale nie wmówicie mi, że np. płyta Onara,Małpy są cienkie. Kawałki Sokoła cały czas trzymają niziemski poziom. Single L.U.C, Hansa, W.E.N.Y czy PMM są konkretne.
 
c.d.



Ludziom o słabych żołądkach radzę nie oglądać tego klipu



Tbrxa0EJ_Gs[/media]/a/p
p
a href=]




Żeby nie było, że współpraca Korna ze Skrillexem jest taka oryginalna ...



ueuxvzsv4FA[/media]/a/p
p
Nie wiedziałem, który z ich kawałków wrzucić, ale w sumie wszystkie miażdżą, więc nie ma różnicy img alt=]




Klasyk gatunku, takie rzeczy sa ponadczasowe.



henk91O5FVY[/media]/a/p
p
Genialny zespół i właśnie wrócili z zaświatów z nową epką/p
p
a href=]




A Ci z kolei rozpadli się definitywnie, a szkoda ...
 
@Bubi



zgadzam się z Tobą tylko w przypadku Sokoła, teksty są zajebiste, głównie w piosence Sens życia, tylko po co jest tam ta Marysia?
 
@Marcin



A mi nawet Maryśka nie przeszkadza na tej płycie, można nawet powiedzieć, że daje taki klimacik tej płycie. Myślałem, że gorzej to wyjdzie w jej wykonaniu. A też Wojtek na pewno chciał ją trochę wypromować tym krążkiem, co by narzeczona podłapała trochę zleceń :-)
 
O tak, to był kocur, zresztą nadal jest. Jedna z najciekawszych scieżek dźwiękowych, do słabiutkiego niestety, filmu. Wcześniej wspominałeś,że Dólek Ci siadł - genialna muza, polecam całą dyskografię, nie ma słabych punktów.
 
A ja postanowiłem wrzucić po kawałku z moich ulubionych płyt (lista zawężona) i od razu chciałbym zaproponować żebyście pisali płyty jakie na was zrobiły największe wrażenie i jakiś kawałek z niej dorzucali do tytułu.



O.S.T.R. Tabasko







Abradab Ostatni Poziom Kontroli







Paktofonika Kinematografia







O.S.T.R. Jazz W Wolnych Chwilach







Zeus Album Zeusa







Rahim Podróże po Amplitudzie







Molesta Ewenement Nigdy Nie Mów Nigdy







O.S.T.R. Tylko Dla Dorosłych







Bez Cenzury Klasyk







Pokahontaz Receptura











Kolejność przypadkowa :)
 
Back
Top