Muzyka

Bez przesady!

Ja jestem jednym z tych ludzi którzy lubią obrażać wszytko to co święte i patrzeć jak ludzie dostają pierdolca. Szczególnie w muzyce. Nie bierz wszystkiego na poważnie. Ale gdzie jest niby ta scena ? Sam sobie odpowiem. Zdechła. :lol:
Poza tym ja grandżu nie lubię bo właśnie wyparła trash metal. Ale koniec końców to trash sie trzyma znacznie lepiej. :evil:
 
Ja jestem jednym z tych ludzi którzy lubią obrażać wszytko to co święte i patrzeć jak ludzie dostają pierdolca. Szczególnie w muzyce. Nie bierz wszystkiego na poważnie. Ale gdzie jest niby ta scena ? Sam sobie odpowiem. Zdechła. :lol:
Poza tym ja grandżu nie lubię bo właśnie wyparła trash metal. Ale koniec końców to trash sie trzyma znacznie lepiej. :evil:

Mordo, dla mnie możesz mieszać Nirvanę z błotem i nic nie wziąłem na serio, po prostu korzystając z okazji wstawiłem kawałek, który lubię bo akurat prawie w każdym ciężkim gatunku znajdę coś dla siebie. Co do obrażania - dla mnie jest tylko jeden nietykalny, o którym złego słowa nie można powiedzieć bo pojawiam się w progu i pluję w ryj jak Różal, tym człowiekiem jest John Bush. A cała reszta - bez różnicy.
 
lol wtedy w Anthraxie John Bush nie śpiewał :lol:
Ups:}

A propo Toola, Kennan ma niezłe bjj

7e683ff48a291d458391f4bc9c478a13--tool-band-brazilian-jiu-jitsu.jpg
 










Zajebiste mashupy, niektóre lepsze niektóre gorsze, ale odkryłem dziś na youtubie prawdzią kopalnię. Phil Collins+Queen, Iron Maiden+Michael Jackson, Judas Priest+Iron Maiden etc.
 
Back
Top