Muzyka

dla sprostowania dodam że piwo było już po przejściu wszystkich bramek i były porobione zagrody gdzie były wioski piwne. w pewnym momencie doszło do tego, że nie można było się do niej dostać po się zapchało. tak więc pod tym względem organizacja a'la Arek Nowak hunterfest. ale ludzie się wywcanili, wystawiali piwko za siatki i wychodzili bez niego a ochrona patrzyła się jak szpak w pizdę ;]


i zupełnie nie kumam kolesi którzy wydają minimum 200 zł za bilet żeby najebać się i leżęć ujebanym na środku wioski piwnej, i nie widzieć żadnego zespołu.


i chwała dla Polskiego Radia 3 gdzie całą drogę powrotną zapodawali metę, a od rana obudzili mnie Slayerem :)
 
Chłopaki czy ktoś ma może wejście Irokeza z ostatniego BOTE?? podobno wchodził do kawałka , który sam napisał (true ? )...
 
Dzieki Yagiel za relacje! Kurde, tak sie napalalem na ten festiwal z kumplem, a tu reka taki psikus zrobila ;/ A byl Mastodon jako support?


No nic, teraz pozostaje czekac do Wooda ;)
 
Nie było. odwołali trasę.


Na woodstock byłem 5 razy, w tym roku zdecydowanie nie mam tam po co jechać :) Ale za to w okolicy sporo koncertów mniejszych się szykuje, pewnie jakiś festiwal w Polsce jeszcze zobaczę ( czekam na jakieś info o S'thrash'ydle,może Open Hardcore Fest no i chciałbym na jakieś Gore Galore ) a tak to w sierpniu jadę do Czech na Brutal Assault :)
 
ja bym poszedl 20setgo na devildriver'a
ale ani terminarz sesji ani moj budzet mi na to niestety nie pozwola :/
.

.
 
kiedyś słuchałem, aktualnie mi się już nie podoba ;) w ogóle na kompie mam jedną mp3 i to legalnie udostępnioną, staram się inwestować jedynie w płyty :)


aktualnie








Dobry grindcore nie jest zły
 
wiesz, w ramach metalu jest zarówno Iron Maiden jak i Cannibal Corpse ;]


mógłbym Blood Duster nazwać grind'n'roll ale nie lubię szufladkować ;] Grindcore jak na tyle niszowy , że nie trzeba tego robić, bo i tak mało kto tego słucha :D
 
Nie wiem czy wcześniej ktoś o tym napomknął, ale16 maja tego roku odszedł sam Ronnie J. Dio:
DioINT.jpg


Co do Kanibali, to chłopaki ostatnio mają cienką serię, a może to ja pierniczeję....

Ktoś miał kiedyś przyjemność z funeral doom metalem w wykonaniu Funeral?
As the Light does the Shadow i przede wszystkim From These Wounds robią swoje, czyli dym w czaszce.


 
Kanibali słucham raczej tylko z Charlsem, z Fisherem już mi tak nie podchodzą, choć kupiłem ostatnią płyte która nawet daje rade. ale mało kiedy do niej wracam.


tak, pisałęm tu o śmierci Dio.


od tego czasu kosiarz zabrał kolejnego muzyka czyli Paula #4 ze Slipknot.


a na początku roku odszedł wokalista Type O Negative.


z Funrealem miałem styczność ale samego funreal doomu nie za bardzo lubię
 
mnemic a co tutaj relacjonować? Bałem się jechać na ten koncert - szczerze bałem. I miałem rację - taki skład na jednej imprezie kompletnie mnie rozpierdolił :D drugiego takiego wydarzenia już nie będzie za naszych czasów, czyli nigdy
 
Rzadko zaglądam do tego tematu, bo nie sądziłem, że znajdzie się dużo osób gustujących w moich ojczystych klimatach :)
-jeśli się nie mylę to Mustaine zadedykował jeden numer zmarłemu R.J.Dio
-apropo CC-ciekawostka-kilka lat temu na ich koncercie dałem okładkę płytki do podpisania chłopakom, była to The Bleeding. Corpsegrinder wyjął książeczkę, przekreślił Barnes'a i dopiero się podpisał :D
Relacji jako takiej z Sonisphere nie chce mi się pisać, może podzielę się jutro spostrzeżeniami, w dużej części pokrywającymi się z tym co Yagiel pisał
 
Teraz 95% to rap, reszta to troche indie itp.
USA : The Roots, Quasimoto, Jaylib, Nas, Looptroop Rockers, Mos Def, Talib Kweli
Polska : O.S.T.R., Małpa, Ortega Cartel, Eldo itp.
to jest to :D

poza tym Bloc Party, The Flaming Lips, Royksopp...
 
http://www.facebook.com/maxflorec

"Rybnik - Marsz bezprawia
W związku z Marszem Wyzwolenia Konopi w Rybniku, legalną demonstracją wzywającą do zaprzestania ścigania i karania osób używających konopi, osoby zaangażowane w organizację padły ofiarami szeregu bezprawnych represji ze strony władz i mieszkańców miasta. W wyniku po...dstępnych działań właściciela nieruchomości w porozumieniu z Policją, zatrzymane zostały osoby odpowiedzialne za organizację pochodu, zamknięta została Zagroda -letnia rezydencja Wolnych Konopi i 3ody kru przy ul. Św. Jana 5, co naraziło organizatorów na poważne straty. Bezprawnie zatrzymany został towar i mienie wartości ok. 10 tys. zł. - ciuchy Wolnych Konopi i 3ody kru, materiały GrubeJointy i płyty Naturalna Moc Słowa, bannery, bongosy, laptopy; uniemożliwiono otwarcie nowego sklepu - SHOPy, butiku 3ody Kru i Wolnych Konopi. Zatrzymano wykonawców, organizatorów i osoby postronne. Osoby te są przetrzymywane bez wyroku sądu pod fikcyjnymi zarzutami. Władze miasta nie reagują. Urzędnicy śmieją się w twarz albo w słuchawkę.
Ponieważ zgromadzenia były legalne, władze nie mogły ich powstrzymać. Posunięto się do nadużycia prawa dla realizacji lokalnych celów politycznych. Osoby których nie zatrzymano zapowiadają dalsze demonstracje. Prosimy wszystkich o nagłośnienie sprawy.
Jest to bezprecedensowy przypadek łamania praw obywatelskich.
Bądźcie z nami. Więcej informacji wkrótce."


Kurdę 3ode zgarnęli
 
Back
Top