Muzyka


Większość z tych pozycji słucham na codzień, ale razi w oczy że tylko jeden utwór z 21 wieku się pojawił i to jeszcze dlatego, że blisko mu do Pink Floyd.

Praktycznie dziadki nie wpuszczą żadnego nowego utworu, np. Losing my Religion to klasyka i spokojnie mogło dojechać do top 10.
 
Większość z tych pozycji słucham na codzień, ale razi w oczy że tylko jeden utwór z 21 wieku się pojawił i to jeszcze dlatego, że blisko mu do Pink Floyd.

Praktycznie dziadki nie wpuszczą żadnego nowego utworu, np. Losing my Religion to klasyka i spokojnie mogło dojechać do top 10.
Podobną listę zrobili w Radio Zet dając 300 utworów, ale że tak łagodnie ujmę to nie było to samo
http://www.radiozet.pl/Radio/Z-zycia-Radia/Lista-Przebojow-Wszech-Czasow-w-Radiu-ZET-miejsca-300-1

Ja ogólnie uwielbiam REM więc dla mnie jest przynajmniej 5 utworów do TOP100 ;) Ale to tylko moje gusta.
 
Jeśli ktoś ma słuchawki 3D to polecam.




Windows 10 w Creators Update ma zaimplementowaną funkcję "Windows Sonic" lub 30 dniową "Dolby Atmos" w zakładce "dźwięk przestrzenny". Wystarczy włączyć. Coś w rodzaju wirtualizacji. A te piosenki co wrzuciłeś już chyba są odpowiednio przerobione jak słynny "barber shop". Ja jednak polecam muzykę w 432Hz.

Żeby nie tylko technicznie to wrzucam "Barber Shop" choć to mało muzyczne :)
 
Ci goście dają rade , ciekawe połączenie nawijki i to w dodatku po angielsku i dobrego grania odpaliłem żeby obczaić i :penn:
 
BTW jak chcecie się dobrze zaorać przy ciężkiego typu muzie, polecam Brutal Assault Festival w Czechach, jestem tam średnio co dwa lata, no i można się odchamić, albo schamić, wedle życzenia.

Cztery dni rewelacyjnie zaplanowanego chaosu, nie ma wydm ale są bunkry, piwo na ulicy przy policji i inne zabawy tego typu są legalne, więc nie ma żadnego stresu, no chyba, że pomylisz toi toia z namiotem, albo na odwrót.

No i masa ciężkiej muzy przez 96 godzin non stop, chyba ( o piątej rano nie kontroluję scen muzycznych, rozumiecie sami - poziom intoksykacji zobowiązuje).

 
Back
Top