Muzyka





nowe plyt tych zespolow wymiataja, szczegolnie TDW, ktore kocham
 
Last edited:


Hans Zimmer też wymiata :boss: Ile razy słucham tego co skomponował ten skurwiel, to mam gęsią skórkę :batman:
 
Last edited:
Jeśliby założyć, że jedynym rodzimym pieśniarzem był Jacek Kaczmarski, można by mocno się pomylić.
Dzisiaj czas na Jarosława Chojnackiego.

Przykład jakże ładnej interpretacji wiersza Asnyka

Bonus dla @Mort

O życiu i o nas

i wiele innych.
 
Czas juz chyba zaczac nosic czapkie. Nie ma chyba bardziej chujowego uczucia niz lodowaty wiatr od morza, smagajacy lysa zlana potem czaszke. Dzisiaj mialem wyjatkowa nieprzyjemnosc tego doswiadczyc, az kurwa lepetyna bolala.
 
Ostatnio wyszła nowa płytka For Today - w miarę mi się podoba, aczkolwiek jeszcze się nie wsłuchałem maksymalnie.



Szkoda, że na YT nie ma całego odsłuchu...
 
Przypomniałeś mi czasy gimnazjum czy tam podstawówki.


Bylebyś się nie wrócił :angel:
Weź tutaj wrzuć kilka z porządnych metalowych piosenek. Tylko bez satanizmów (ani katolickiej propagandy). Mam ochotę się odstresować.
 
Sory za post pod postem, ale chciałem, żebyś zobaczył. W sztukataka jest akcent broniący Jezusa, ale to tylko jednostkowy wyjątek. :D @Wewiur
 
Winecj. I po polsku.

Chcesz po Polsku to masz. Mort , ciekawy jestem Twojego stostunku do takiego nihilizmu w muzyce.


Był taki dzień, że pokazali gdzie ucieczka
jest dostępna i świetna w proszkach, płynie i tabletkach
rano, cholernie trudno się obudzić, w końcu wstaję
wolałbym się przytulić i posłuchać Twoich bajek

Z pierwszej wersji skorzystyałem, wolałbym z drugiej(jak Ty) niestety nie umiem się oszuiwać(wybacz, dla mnie to oszukiwanie, wiem ze dla Ciebie nie).

mam jedno życzenie, kochana złota rybko
załatw tyle materiału, żebym się przekręcił, wszystko.
Mic już nie ma sensu, wiem jak bardzo jestem stary
sam zjebałem swoje życie, nigdy nie dawałem wiary

kuźwa, ten fragment chyba do mnie pisał.
 
Chcesz po Polsku to masz. Mort , ciekawy jestem Twojego stostunku do takiego nihilizmu w muzyce.


Był taki dzień, że pokazali gdzie ucieczka
jest dostępna i świetna w proszkach, płynie i tabletkach
rano, cholernie trudno się obudzić, w końcu wstaję
wolałbym się przytulić i posłuchać Twoich bajek

Z pierwszej wersji skorzystyałem, wolałbym z drugiej(jak Ty) niestety nie umiem się oszuiwać(wybacz, dla mnie to oszukiwanie, wiem ze dla Ciebie nie).


Słowo. Muzyka jest przekazem słowa, a z ust może wychodzić albo śmierć, albo życie. Ja swoją muzykę jak już będę robił, to tylko taką, która daje życie, a nie je tłamsi i wprowadza jakieś destrukcyjne wzorce do głowy jak Pezet, Nergal czy inne Słonie nie Słonie. :) Dlatego na co dzień nie słucham 'światowej' muzyki.

PS. Halibut - jak Ci się chce - ogarnij co tutaj się śpiewa, kiedyś z moich ust raczej leciała śmierć, chwała Bogu, że już tak nie będzie. :)

 
jesli jestesmy w polskich klimatach



tekst jeden z najlepszych PL


Ło Jezu, ile wspomnień! Pamiętam, że zaczałem słuchać Huntera przez dziewczyne w liceum, która miała fioła na jego punkcie. Raz mnie o niego zapytała, udałem, że jestem fanem. Więc w tydzień musiałem przyswoicć całą twórczość.
A to najlepsza płyta. Ten kawałek to mistrzostwo. Ech, wspomnia.

Koniec offtopu.
 
Back
Top