Muzyka

Zapodaje coś co Joe Rogan ostatnio mocno promuje w swoich podcastach:





Przyznać trzeba, że to coś oryginalnego :)
 
Patrząc na wokalistkę utwierdzam się tylko w przekonaniu, że w Niemczech nie ma ładnych kobiet . . .
 
No właśnie później się w ten bełkot wsłuchałem. Zwiódł mnie ten typowo niemiecki akcent i nazwa zespołu :P
 
Fakt, nazwa może się kojarzyć z niemieckim :) Swoją drogą: już sam wygląd frontmana mnie niszczy :D
 
Oka zapnijcie pasy i weźcie leki uspokajające;)

Code:
[media=youtube]EUnrs6y81oo[/media]

"Pazuzu to mój człowiek zawsze o mnie pamięta
tylko on śle mi eski w urodziny i święta" :)

Morderstwo
 
Tu jeszcze z wokalistą Turbo Tomkiem Struszczykiem


Code:
[media=youtube]HHuhhEw2NN8[/media]

	
Jaram się od chorych melodii i Reżimu Krwi

	
[media=youtube]74P4ftOjMEk[/media]
 
ja tam go jakos nie lubie, w sumie z polskiego rapu slucham coraz mniej... Małpa, przez sentyment czasem Ostry, Eldo, Tede (idc co o nim myslicie ;), Ortega, czasem TeTris... nikt tu nie slucha The Roots? :>
 
LP jest złem, pierwsze trzy płyty mogły być, a teraz kupsko. :P a ten remix haha xD edit: cholera spodobało mi się. xD
 
kawałeczek który napisałem i nagrałem któregoś dnia z nudów, u siebie na kwadracie więc kiepska jakość, i przede wszystkim: dla śmiechu:) nie bierzcie go na poważnie!
 
Cebeka, ja się na rapie czy tam hip hopie nie znam, ale mieszkałem kiedyś z gościem co słuchał tego na okrągło i uczciwie mówiąc twój kawałek jest lepszy od 90% tego co miałem wątpliwą przyjemność wysłuchać.
 
dzieki dzieki, Mort tam na kanale na youtube jest jeszcze kilka a jakbyś chciał więcej to pisz;)
 
Back
Top