MUNDIAL 2022

  • Thread starter Mariusz Max Kolonko
  • Start date
Ja akurat na LM nie grałem długoterminówek poza Napoli 1-3 w grupie po @1.40 chyba było wtedy. Są ryzykowne, ale czy bardzo? Na tych 10 typów co podałem wydaje mi się ze max 1-2 nie wejdą, ale liczę na komplet. Naprawdę nie wiem kto by mógł tu popsuć.
Moim zdaniem wszystkie wejdą i też już mam kilka kuponów puszczonych. W ogóle niektóre kursy na tych ms to prezenty dla grających
 
Ja akurat na LM nie grałem długoterminówek poza Napoli 1-3 w grupie po @1.40 chyba było wtedy. Są ryzykowne, ale czy bardzo? Na tych 10 typów co podałem wydaje mi się ze max 1-2 nie wejdą, ale liczę na komplet. Naprawdę nie wiem kto by mógł tu popsuć.
Nigdy nie wiadomo kto zawiedzie i gdzie będzie niespodzianka dlatego podczas stawiania powstaje złudzenie że wszystko musi wejść. W lidze mistrzów także nikt nie spodziewał się że Club Brugge wyjdzie z grupy kosztem Atletico czy Benfica kosztem Juventusu. Tak czy siak życzę stu procent.

Ułożyłeś te typy względem stopnia prawdopodobieństwa czy losowo?
 
photo_2022-11-15_19-19-26.jpgphoto_2022-11-15_19-19-33.jpg
 
To może zamiast izydorów Ja zapytam, kto waszym zdaniem ma szansę być czarnym koniem/underdogiem imprezy?

Bo obstawianie samych faworytów rzeczywiście mija się z celem, przypomnę tylko cuda jak Niemcy - Korea Południowa albo Anglia - Islandia.
 
To może zamiast izydorów Ja zapytam, kto waszym zdaniem ma szansę być czarnym koniem/underdogiem imprezy?

Bo obstawianie samych faworytów rzeczywiście mija się z celem, przypomnę tylko cuda jak Niemcy - Korea Południowa albo Anglia - Islandia.
Wydaje mi się, że Dunczycy namieszają i Serbowie. Grają solidnie i są w stanie pokazać coś więcej na mundialu.
 
To może zamiast izydorów Ja zapytam, kto waszym zdaniem ma szansę być czarnym koniem/underdogiem imprezy?

Bo obstawianie samych faworytów rzeczywiście mija się z celem, przypomnę tylko cuda jak Niemcy - Korea Południowa albo Anglia - Islandia.
klasycznie jebane żabojady, choć ich nie cierpię
 
USA, Meksyk, Maroko 1-3 w grupie, Dania, Brazylia 1-2, Holandia wygrywa grupę @3.50 :bleed:
 
Kupon na pierwszą kolejkę spotkań:

Anglia - Iran 1 @1.35
Senegal - Holandia 2 @1.60
Dania - Tunezja 1 @1.48
Francja - Australia 1 @1.24
Belgia - Kanada 1 @1.48
+ bonus 1.14
x0.88
@5.88

Pierwszy kupon gram już dzisiaj, ponieważ na fortunie jest promocja happy hours, z której chciałem skorzystać. Zagrane typy to na papierze sami faworyci, czas i boisko zweryfikuje kto sobie poradzi z teoretycznie słabszym przeciwnikiem.
 
Kupon na pierwszą kolejkę spotkań:

Anglia - Iran 1 @1.35
Senegal - Holandia 2 @1.60
Dania - Tunezja 1 @1.48
Francja - Australia 1 @1.24
Belgia - Kanada 1 @1.48
+ bonus 1.14
x0.88
@5.88

Pierwszy kupon gram już dzisiaj, ponieważ na fortunie jest promocja happy hours, z której chciałem skorzystać. Zagrane typy to na papierze sami faworyci, czas i boisko zweryfikuje kto sobie poradzi z teoretycznie słabszym przeciwnikiem.
Iran gra solidna piłkę pierwszy mecz nie zdziwi mnie remis
Senegal też nie jest do bicia jest w stanie ugrać z Holandia punkt.
A Kanada z Davisem kto wie
 
Iran gra solidna piłkę pierwszy mecz nie zdziwi mnie remis
Senegal też nie jest do bicia jest w stanie ugrać z Holandia punkt.
A Kanada z Davisem kto wie
Takim tokiem myślenia to byś nic nie mógł obstawić bo zawsze będzie jakieś "ale"
 
To może zamiast izydorów Ja zapytam, kto waszym zdaniem ma szansę być czarnym koniem/underdogiem imprezy?

Bo obstawianie samych faworytów rzeczywiście mija się z celem, przypomnę tylko cuda jak Niemcy - Korea Południowa albo Anglia - Islandia.
Urugwaj i Dania to mogą być największe czarne konie, chociaż Urugwaj ma bardzo ciężką drabinkę
 
IMG_20221117_132620.jpg

Pierwszy z dwóch, może trzech rekreacyjnych kuponików pod lepsze oglądanie mundialu. AKO ułożone, informacje dotyczące poniektórych drużyn zdobywałem na przestrzeni ostatnich miesięcy
A teraz czekamy co sie wyebie :corn:
 
Co sądzicie? chce postawić 2x 1000
 

Attachments

  • 3E95AA4F-F0AB-41F9-AE8C-A2370EA3BBDF.jpeg
    3E95AA4F-F0AB-41F9-AE8C-A2370EA3BBDF.jpeg
    214.5 KB · Views: 86
Co sądzicie? chce postawić 2x 1000
Mnie się podoba i życzę powodzenia. Jakbyś kilka tygodni temu wstawiał taki kupon z Ligi Mistrzów i dałbyś w miejsce Urugwaju czy Dani Juventus miejsca 1-2 to też każdy by myślał, że to na miękko pyknie.
 
Mnie się podoba i życzę powodzenia. Jakbyś kilka tygodni temu wstawiał taki kupon z Ligi Mistrzów i dałbyś w miejsce Urugwaju czy Dani Juventus miejsca 1-2 to też każdy by myślał, że to na miękko pyknie.
Nie gram piłki nożnej, ale na ten mundial zrobie wyjątek. Zresztą juventus to żadna drużyna :D
 
Ciekaw jestem meczu Kataru z Ekwadorem, bo dużo źródeł potwierdza o przekupieniu zawodników Ekwadoru przez szlachtę Kataru. Ogólnie to pod względem organizacyjnym jeden z gorszych mundiali.
 
Nie sledze pilki, a telewizor wlaczylem pierwszy raz od jakiegos miesiaca i wywiad taki lecial akurat :juanlaugh:

Ja od X lat nie śledzę piłki na bieżąco, jedynie gdy przychodzi mundial albo ME to oglądam całość i mi styka na kolejne 2 lata, choć jest duża szansa że ten mundial będzie ostatnim, nie dość że zjebany termin to jeszcze w kolejnym ma brać udział 48 drużyn.

A co do tych reprezentantów, to w sumie bez różnicy czy to najemnicy czy nie, nikt trzeźwo myślący raczej nie bierze pod uwagę awansu z grupy i postacie jak Lewandowski nic tu nie zdziałają, jaki niby autorytet dla takiego Lewego ma mieć jakiś patałach-wuefista wyciągnięty z osranego dna Europy które obok zawodowej piłki nożnej nie stało, zwanego Polską Ekstraklasą. :olewam:
 
Co myślicie o
Francja -Australia (handicap 1.5 na francje)
Holandia - Qatar (win holandia)
Anglia - iran (win anglia)
Kurs sie robi 3 a jest bezpiecznie.
 
Back
Top