MSWiA zablokowało konta bankowe HIGH League. Organizacja na liście sankcyjnej

Jak byłem w Turcji to miejscowy ziomuś mi mówił że można grzeszyć ale tylko w nocy bo w nocy Allah nie widzi :beczka:
Dobrze Ci mówił, nie tylko w nocy. Mój ojciec swego czasu przebywał w krajach arabskich i opowiadał jak tam taki misio lezy sobie pod ciężarówka i wali wódę. Zapytał potem jak to jest przecież Allah wam zabrania, a znajomy arabus mu na to, że jak pod ciężarówką to Allah nie widzi:). Mój ojciec, ateista z urodzenia stwierdził, że jednak katolicki Bóg jest bardziej dopracowany bo nie ma ograniczeń w widzeniu:).
 
Jaka to jest pizda to głowa mała. Pozuje na wielkiego gangusa, człowieka zasad, miał zdjęcie ze Słowikiem, chwalil się że ziomeczki, a jak Stanowski pojechał po Słowiku i Najmanie to pierwszego dnia inby skasował foto że Słowikiem. Teraz udaje, że nawet nie wie co to HL i nie miał nigdy nic wspólnego :waldeklaugh:
Ta wielki joł joł madafaka, a jakby go wzięli na przesłuchanie to by sie rozpłakał i popuścil w majty. Się nadaje do kręcenia filmików jak wskakuje buciorami na lade pracownikom. I juz za to powinien dostać po mordzie parowa jebana.
 
Słucham rapu od czasów kiedy uszaty wojtek pozował na bezdomnego ulicznika z biednej rodziny, ale nigdy nie słyszałem żadnego kawałka tego ciapatego cwaniaka co w gangsterskim stylu dojeżdża 16latkow, którzy go opluli na koncercie. Nie wiem czym on zasłynął
 
Ketnam to się nazywa :roberteyeblinking:
Zwłaszcza w Egipcie i we Włoszech to widać wśród oszustów ulicznych: nawet jest parę kanałów youtube o tym

Tym bardziej, że Departament Stanu USA i inne państwa juz dawno zablokowały czeczenskie organizacje.
Ten Turski to jest ananas: tak możesz być antyputinowski i działać w poprzedniej czeczenskiej organizacji. Jak to leciało? Inne organizacje muszą myśleć tylko o pieniądzach, zysku -my nie musimy. To padło w jednym z wywiadów :korwinlaugh:
W sumie taki duży klub Mma w kraju gdzie zawodnicy dużo nie zarabiają, chyba że to geniusze ekonomii...

My się wydawało, że po prostu mieli cichy układ z ABW, że mają wypierdalać z czeczeńskich klubów wszystkich promujących Kadyrowa i żeby tam się czeczeńskim zawodnikom żadne głupoty w łbie nie pojawiły podczas wywiadów(ba nawet brat Anzora walczy przeciwko Ruskim na Ukrainie).
Nawet pamiętam jak była kłótnia na konferencji jak można robić sobie fotkę z maskotką Kadyrova, a Ferrari mówił, że nie wiedział i drugi raz by tego nie zrobił.
Bo jeśli nie to zaczną sprawdzać na jakim statusie są w Polsce, ich rodziny też, a jeśli spróbują ubiegać się o polskie obywatelstwo bo rosyjskie jest gówniane (problemy wizowe np. Do USA) to będą blokowali.
Pewnie zaczelo się pojawiać za dużo maskotek Kadyrowa (plus Polacy z tatuażami Polski Walczącej którym to nie przeszkadzało to też hit) I w końcu ABW przeszło do działań.
Wcale bym się nie zdziwił jakby zaczęły się deportacje z komentarzem "persona non grata na terytorium RP". Oj Mamed może nie zobaczyć swoich "braci" w Polsce
Są określone warunki na jakich możesz komuś cofnąć decyzję o ochronie międzynarodowej lub statusie uchodźcy.
 
Czemu pozowal ? Czym zawinil? :awesome:

A jakoś z biegiem lat coraz bardziej mnie drażnić zaczynał i kiedyś wyczytałem, że te wszystkie farmazony o bezdomności były na zasadzie, że nie gość po prostu nie miał stałego adresu zameldowania, że pochodzi z inteligenckiej, bogatej rodziny z koneksjami. Stąd te wyjazdy do Gruzji czy gdzie on tam jeździł w czasach, w których inni nie mieli prawa wyjechać za granicę. Nie pamiętam dokładnie wszystkiego, ale tam była opisana grubymi nićmi szyta jego uliczna poza. Uważam, że tworzył genialny rap jak na tamte czasy i dalej lubię te stare kawałki, ale chłop wydaje mi się być zwykłym bucem
 

Ja bym aż tak się z tego nie cieszył. Może czeczeńcy mają swoje za uszami. Lecz tutaj zagrabiono(właściwie zamrożono) środki sojusznika federacji Rosyjskej, czyli państwa które nie jest naszym sojusznikiem. W dodatku notoryczne czepianie się kadyrowców o ich interwencje na wojnie też mnie śmieszy po przeanalizowaniu wydarzeń z lat 2014-22, ale to temat z polityki. Dodatkowo potwierdzonym przewinieniem panów tych panów z kaukazu jest promowanie bydła, więc zamrażanie im kasy nie jest adekwatne do winy. Wielu ludzi popiera konfiskate majątku zabójcom itd, ale to jest komuna. Morderca jak kogoś zabije to ma wisieć/siedzieć w mamrze, bo zabił a jego majątek nie ma tu nic do rzeczy.
Rozumiem też, że sytuacja jest z deczka inna, bo tutaj sa sankcje unijne. Lecz pomyslcie, że robicie deal z jakimś ruskiem i juz jesteście na celowniku i wam zamrażają kase. Ja nie jestem za komuną, a to sa jej przejawy.
 
A jakoś z biegiem lat coraz bardziej mnie drażnić zaczynał i kiedyś wyczytałem, że te wszystkie farmazony o bezdomności były na zasadzie, że nie gość po prostu nie miał stałego adresu zameldowania, że pochodzi z inteligenckiej, bogatej rodziny z koneksjami. Stąd te wyjazdy do Gruzji czy gdzie on tam jeździł w czasach, w których inni nie mieli prawa wyjechać za granicę. Nie pamiętam dokładnie wszystkiego, ale tam była opisana grubymi nićmi szyta jego uliczna poza. Uważam, że tworzył genialny rap jak na tamte czasy i dalej lubię te stare kawałki, ale chłop wydaje mi się być zwykłym bucem
Chodzi o tego śpiewaka, ktory nadał sobie pseudonim szlachetnego ptaka drapieżnego?
 
oficjalni ruscy agenci typu Rola i foliarski szuriat "to nie nasza wojna".
Czyli jak ktoś uważa, że to nie nasza wojna to od razu znaczy, że ruski agent? śmieszy mnie taka narracja "oficjalni ruscy agenci" hehe wyprany mózg się odezwał przygłupa co żadnego pojęcia nie ma o świecie i uległ temu całemu banderamokowi 2022, podobnie jak w czasie pseudo pandemii pierwszy leciałeś pewnie donieść na sąsiada że sobie grilla ze znajomymi na podwórku zrobił, z tego co wiem to ostatnio ABW przegrało w sądzie sprawę przeciwko wspomnianemu ruskiemu agentowi, więc jak to jest ? skoro tacy z nich agenci to może warto by było to jakoś udowodnić, ABW nie potrafiło, rozumiem, że ty potrafisz? śmieszne jedyne co możesz zrobić to wrzucić trochę szamba tutaj na forum pajacu, do budy... już
 
Czyli jak ktoś uważa, że to nie nasza wojna to od razu znaczy, że ruski agent? śmieszy mnie taka narracja "oficjalni ruscy agenci" hehe wyprany mózg się odezwał przygłupa co żadnego pojęcia nie ma o świecie i uległ temu całemu banderamokowi 2022, podobnie jak w czasie pseudo pandemii pierwszy leciałeś pewnie donieść na sąsiada że sobie grilla ze znajomymi na podwórku zrobił, z tego co wiem to ostatnio ABW przegrało w sądzie sprawę przeciwko wspomnianemu ruskiemu agentowi, więc jak to jest ? skoro tacy z nich agenci to może warto by było to jakoś udowodnić, ABW nie potrafiło, rozumiem, że ty potrafisz? śmieszne jedyne co możesz zrobić to wrzucić trochę szamba tutaj na forum pajacu, do budy... już
Patrzac na to jakie bzdury gada Sykulski i jego "włam na konto" (dlaczego nikt nie ma dowodów włamu na konto, żadnych screenów z maili z administracją twittera itp.?) to tak- jest to dziwny ruch.
Ba nawet Winnickiego zaczął jechać co pokazuje jego rosyjski punkt widzenia...
Są określone warunki na jakich możesz komuś cofnąć decyzję o ochronie międzynarodowej lub statusie uchodźcy.
Dużo Czeczenów nie ma ochrony międzynarodowej itp. Tacy ludzie, którzy w tym celu przyjechali na początku XXI wieku do Polski pojechali na Zachód.
Zwłaszcza wobec Chińczyków i Rosjan legalnie przebywających w Polsce na wniosek ABW są wydalani ludzie, którzy później mają zakaz wjazdu.
Chyba, że ktoś ma polskie obywatelstwo ale ono wbrew pozorom nie jest masowo przyznawane. Sam egzamin językowy wielu ludzi przeraża, a gdyby były wymagania znajomości jezyka polskiego na poziomie C1 :korwinlaugh:
 
Last edited:
Ja bym aż tak się z tego nie cieszył. Może czeczeńcy mają swoje za uszami. Lecz tutaj zagrabiono(właściwie zamrożono) środki sojusznika federacji Rosyjskej, czyli państwa które nie jest naszym sojusznikiem. W dodatku notoryczne czepianie się kadyrowców o ich interwencje na wojnie też mnie śmieszy po przeanalizowaniu wydarzeń z lat 2014-22, ale to temat z polityki. Dodatkowo potwierdzonym przewinieniem panów tych panów z kaukazu jest promowanie bydła, więc zamrażanie im kasy nie jest adekwatne do winy. Wielu ludzi popiera konfiskate majątku zabójcom itd, ale to jest komuna. Morderca jak kogoś zabije to ma wisieć/siedzieć w mamrze, bo zabił a jego majątek nie ma tu nic do rzeczy.
Rozumiem też, że sytuacja jest z deczka inna, bo tutaj sa sankcje unijne. Lecz pomyslcie, że robicie deal z jakimś ruskiem i juz jesteście na celowniku i wam zamrażają kase. Ja nie jestem za komuną, a to sa jej przejawy.
Może być jeszcze ciekawiej,
Wyobraź sobie, że jest duża firma, spora część osób - handlowców/menagerów zaczyna kręcić lody z Rosjanami, wystawiać faktury etc
i nagle jeb firma do zamknięcia, środki zamrożone

A tu mówimy tylko o pracownikach, a gdyby to zrobić by zniszczyć konkurencję?
wyobraź sobie prowadzisz biznes, Twoja konkurencja ma wszystkie Twoje dane niezbędne do wystawienia faktury i robi deal z ruskimi po czym wystawia dokument na Ciebie, a potem kulturalnie donosi odpowiednim służbom
Kuriozalne? tak, jednak zajebiście prawdopodobne w tym państwie
 
Patrzac na to jakie bzdury gada Sykulski i jego "włam na konto" (dlaczego nikt nie ma dowodów włamu na konto, żadnych screenów z maili z administracją twittera itp.?) to tak- jest to dziwny ruch.
Ba nawet Winnickiego zaczął jechać co pokazuje jego rosyjski punkt widzenia...

Dużo Czeczenów nie ma ochrony międzynarodowej itp. Tacy ludzie, którzy w tym celu przyjechali na początku XXI wieku do Polski pojechali na Zachód.
Zwłaszcza wobec Chińczyków i Rosjan legalnie przebywających w Polsce na wniosek ABW są wydalani ludzie, którzy później mają zakaz wjazdu.
Chyba, że ktoś ma polskie obywatelstwo ale ono wbrew pozorom nie jest masowo przyznawane. Sam egzamin językowy wielu ludzi przeraża, a gdyby były wymagania znajomości jezyka polskiego na poziomie C1 :korwinlaugh:
Czeczeni, jako obywatele rosyjscy muszą mieć pozwolenie na pobyt w naszym Kraju, na ta chwilę są 3 mozliwosci: status uchodźcy, ochrona uzupełniająca lub zgoda na pobyt czasowy na wniosek pracodawcy i na czas trwania pracy. A wogole to dopóki trwa pamdemia, a w sensie prawnym trwa raczej nie ma deportacji.
 
Ja bym aż tak się z tego nie cieszył. Może czeczeńcy mają swoje za uszami. Lecz tutaj zagrabiono(właściwie zamrożono) środki sojusznika federacji Rosyjskej, czyli państwa które nie jest naszym sojusznikiem. W dodatku notoryczne czepianie się kadyrowców o ich interwencje na wojnie też mnie śmieszy po przeanalizowaniu wydarzeń z lat 2014-22, ale to temat z polityki. Dodatkowo potwierdzonym przewinieniem panów tych panów z kaukazu jest promowanie bydła, więc zamrażanie im kasy nie jest adekwatne do winy. Wielu ludzi popiera konfiskate majątku zabójcom itd, ale to jest komuna. Morderca jak kogoś zabije to ma wisieć/siedzieć w mamrze, bo zabił a jego majątek nie ma tu nic do rzeczy.
Rozumiem też, że sytuacja jest z deczka inna, bo tutaj sa sankcje unijne. Lecz pomyslcie, że robicie deal z jakimś ruskiem i juz jesteście na celowniku i wam zamrażają kase. Ja nie jestem za komuną, a to sa jej przejawy.
Ci panowie z Kaukazu, mają zwykle rosyjskie paszporty, a gdyby tak przyjrzeć się przepływom finansowym na linii: putin-kadyrov-reszta swiata, wiedziałbyś o co chodzi. Ogolnie większość czejenów, którzy siedzą u nas jest na jakiejś tam orbicie rosyjskich wpływów. Tu nie chodzi też o deal z ruskiem, a finansowanie przez ruska i przepływy kasy. Nie każdy rusek jest objety sankcjami ale faktycznie jak handlowaleś towarem, ktorego eksport został zakazany, to cóż, jesteś w dupie ale nikt ci kont nie poblokuje. Sankcje to element wojny gospodarczej, czasami bardzo skuteczny. Mordercom nikt nie konfiskuje majątków, chyba, że jest to konfiskata na rzecz zadośćuczynienia bliskim ofiary. Konfiskaty masz przy gospodarczych i zorganizowanych czyli zabiera się to co ukradłeś. Oczywiscie w teorii, bo jak tak dalej pójdzie to za rok smutny pan z PiS będzie Ci mógł znacjonalizować wszystko co masz :)
 
Czeczeni, jako obywatele rosyjscy muszą mieć pozwolenie na pobyt w naszym Kraju, na ta chwilę są 3 mozliwosci: status uchodźcy, ochrona uzupełniająca lub zgoda na pobyt czasowy na wniosek pracodawcy i na czas trwania pracy. A wogole to dopóki trwa pamdemia, a w sensie prawnym trwa raczej nie ma deportacji.

Screenshot_2023-05-30-15-43-57-516-edit_com.android.chrome.jpg
 
Czeczeni, jako obywatele rosyjscy muszą mieć pozwolenie na pobyt w naszym Kraju, na ta chwilę są 3 mozliwosci: status uchodźcy, ochrona uzupełniająca lub zgoda na pobyt czasowy na wniosek pracodawcy i na czas trwania pracy. A wogole to dopóki trwa pamdemia, a w sensie prawnym trwa raczej nie ma deportacji.
Deporty są. Były nawet w czasie pandemii, Polska ich nie wstrzymała.
 
Deporty są. Były nawet w czasie pandemii, Polska ich nie wstrzymała.
Oficjalnie nie, ale sprawdź jak to wygląda w praktyce w pandemii, jeśli masz dostęp do danych. Jedno to wydać decyzję o deportacji, inną rzeczą jest czy Ci ludzie są faktycznie szukani i deportowani. W Polsce nie jest trudno stracić prawo do pobytu, wystarczy że Cię złapią na podwojnym gazie choćby, i można stracić ochronę lub status, a wtedy nakaz wyjazdu lub deportacja.
 
Oczywiscie w teorii, bo jak tak dalej pójdzie to za rok smutny pan z PiS będzie Ci mógł znacjonalizować wszystko co masz :)
Właśnie chodzi mi najbardziej o to, że jedziemy w tym kierunku i często za przyzwoleniem społecznym tj. elektoratu każdej parti.
 
Jarek nagrał dissa na Fafika Fontannę.


Za damskii chooooj malika nam zabrali
Za damskii chooooooj hajliga rozjebali
 
Może być jeszcze ciekawiej,
Wyobraź sobie, że jest duża firma, spora część osób - handlowców/menagerów zaczyna kręcić lody z Rosjanami, wystawiać faktury etc
i nagle jeb firma do zamknięcia, środki zamrożone

A tu mówimy tylko o pracownikach, a gdyby to zrobić by zniszczyć konkurencję?
wyobraź sobie prowadzisz biznes, Twoja konkurencja ma wszystkie Twoje dane niezbędne do wystawienia faktury i robi deal z ruskimi po czym wystawia dokument na Ciebie, a potem kulturalnie donosi odpowiednim służbom
Kuriozalne? tak, jednak zajebiście prawdopodobne w tym państwie

no ruscy wystawili fakturę na mnie - i co?

nie płacę za nią przecież, nie umieszczam w rejestrze VAT. Gdzie przestępstwo?
 
no ruscy wystawili fakturę na mnie - i co?

nie płacę za nią przecież, nie umieszczam w rejestrze VAT. Gdzie przestępstwo?
W druga stronę.
Ty zacznij wystawiać Ruskim. Spokojnie to ma dopiero 1 dzień, ta ustawa. Te absurdy mogą dopiero nadejść
 
Back
Top