Mocny materiał pokazujący patostreaming Nitrozyniaka

20221207_114212.jpg
 
banowanie kanałów jest jak zab

Banowanie kanałów jest tak samo debilne jak zabieranie auta pijanym kierowcom.
Rafonix zmienił sposób bycia więc trochę to daje...
Ale oczywiście na miejsce jednego przyjdą kolejni...
Coś co mi się w YT nie podoba to fakt, że potrafią rozdawać shadowbany za drobny brak poprawności politycznej, oznaczać jako treści dla dorosłych i jednocześnie: hej dajmy na kartę na czasie filmiki z konferencji FameMMA bez żadnych ograniczeń wiekowych.
 
Staśko też kiedy dopadnie karma. W końcu przekroczy mocniej granicę i nawet lewacy sędziowie jej nie obronia...

BTW cieszysz się z bana? Jesteś małym człowiekiem? :korwinlaugh:


Ten łamiący się głos poprawił mi humor :tellmemore:

Obejrzałem kilka sekund, płakał? :burnit: :chuck:
 
Obejrzałem kilka sekund, płakał? :burnit: :chuck:
Była szklanka w oczach i próbował powstrzymać to jak mu się głos łamał. Jak to mówił Janusz Tracz: widzę przegranego człowieka.

a to jest ciekawa wypowiedź


I oczywiście szalona reporterka w akcji: sie zachowuje jakby brał korepetycje u Stonogi


Nawet odsłuchałem na przyśpieszeniu co mówił Wardega o tym i...
... widać że utracić wiarygodność na współpracy z FAMe i tym dziwnym odcinkiem z NItrem...

A szkoda bo miał parę fajnych materiałów: jak się produkuje kilkalne filmiki o zwierzętach


Coś czego mi brakuje to telewizji robiących reportaże o patologii internetowej. Tak jakby kompletnie odpuścili ten temat...
 
Zabieranie aut pijanym kierowcom jest bardzo spoko
Nie nie jest, bo auta mogą być leasingowane, mogą mieć kilku właścicieli oraz mogą być kupione w kredycie. Już widzę jak bank odda auto, bo komuchy wyciągają ręce po nie swoje xD Przecież to jest czerwona komuna, którą tak gardzisz. Chociaż nie, czekaj Ty kochasz UE, a to w sumie komuna więc nie dziwi mnie twoje myślenie w sprawie zabierania aut. Pokrętna logika.
:jarolaugh:

Piętnowanie pijanych kierowców to obowiązek, ale zabieranie czyjejś własności to jest kradzież ;)

278) § 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Dla pijanego kierowcy zawiasy, zabranie prawka na okres po recydywie dożywotnio i kara pieniężna zależna od dochodów i po problemie.
 
Dla pijanego kierowcy zawiasy, zabranie prawka na okres po recydywie dożywotnio i kara pieniężna zależna od dochodów i po problemie.
Prawo jazdy to tez wymysł lewackich komuchów. Można zawsze jeździć bez prawka jak się je komuś zabierze. Kara pienieżna to tez w sumie też kradzież no i bogatego nie ruszy. Myślę, że powyżej 1 promila powinna być chłosta publiczna, no chyba że kogos rozjechał to już dożywocie w sztumie, oraz kara pieniężna w wypadku zniszczenia cudzego mienia.
 
Nie nie jest, bo auta mogą być leasingowane, mogą mieć kilku właścicieli oraz mogą być kupione w kredycie. Już widzę jak bank odda auto, bo komuchy wyciągają ręce po nie swoje xD Przecież to jest czerwona komuna, którą tak gardzisz. Chociaż nie, czekaj Ty kochasz UE, a to w sumie komuna więc nie dziwi mnie twoje myślenie w sprawie zabierania aut. Pokrętna logika.
:jarolaugh:

Piętnowanie pijanych kierowców to obowiązek, ale zabieranie czyjejś własności to jest kradzież ;)

278) § 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Dla pijanego kierowcy zawiasy, zabranie prawka na okres po recydywie dożywotnio i kara pieniężna zależna od dochodów i po problemie.
received_912138966386775.jpeg
 
Nie nie jest, bo auta mogą być leasingowane, mogą mieć kilku właścicieli oraz mogą być kupione w kredycie. Już widzę jak bank odda auto, bo komuchy wyciągają ręce po nie swoje xD Przecież to jest czerwona komuna, którą tak gardzisz. Chociaż nie, czekaj Ty kochasz UE, a to w sumie komuna więc nie dziwi mnie twoje myślenie w sprawie zabierania aut. Pokrętna logika.
:jarolaugh:

Piętnowanie pijanych kierowców to obowiązek, ale zabieranie czyjejś własności to jest kradzież ;)

278) § 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Dla pijanego kierowcy zawiasy, zabranie prawka na okres po recydywie dożywotnio i kara pieniężna zależna od dochodów i po problemie.

A jak ktoś kupi karabin i nim kogoś zastrzeli to nie zabierajmy mu karabinu, bo może być kupiony na kredyt.
 
Ja mam pytanie - kto z was założył to trollkonto bo ja któremu daleko do uberprawaka, a bliżej do centroliberała nie wierzę, że to jest prawdziwy człowiek, chyba że na forum wbił Tomek Wiejski.
 
Poprawić ustawę tak by surowo karać też kierowców zawodowych.
Kto wtedy przywiezie sojowe mleko dla twoich kolegów w rurkach?

Zawodowi złapani napici w trakcie wykonywania pracy powinni mieć zabrane prawko i sprawę karną. W przypadku poruszania się prywatnym autem nie ma nic do rzeczy kto ma jakie uprawnienia każdy pijany powinien być karany.
 
Nie nie jest, bo auta mogą być leasingowane, mogą mieć kilku właścicieli oraz mogą być kupione w kredycie. Już widzę jak bank odda auto, bo komuchy wyciągają ręce po nie swoje xD Przecież to jest czerwona komuna, którą tak gardzisz. Chociaż nie, czekaj Ty kochasz UE, a to w sumie komuna więc nie dziwi mnie twoje myślenie w sprawie zabierania aut. Pokrętna logika.
:jarolaugh:

Piętnowanie pijanych kierowców to obowiązek, ale zabieranie czyjejś własności to jest kradzież ;)

278) § 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Dla pijanego kierowcy zawiasy, zabranie prawka na okres po recydywie dożywotnio i kara pieniężna zależna od dochodów i po problemie.
Jeżeli ktoś jeździ po pijaku cudzym autem to zamiast zabrania samochodu musi zapłacić równowartość jego ceny. Także pijani kierowcy cięzarówek czy autobusów mają przerąbane, bo to sprzęty droższe niż tesla
 
chyba pogodził się z banem sądząc po takich wypowiedziach: znalazł sobie kick.com to robienia streamów,ale zasięgi będzie miał mniejsze...


"Mnie stać" -wiem, że w obecnych czasach nie da się szybko ocenić bez patrzenia w księgowość czy ktoś jest bogaty czy udaje, ale:
samochody leasingowane
najpierw "mam dom"
później "płace za wynajem domu 12 tys."
Wiarygodność
W sierpniu trochę tak śledziłem jego filmiki (oczywiście na adblocku xD): ten koleś nawet na tinderze został zablokowany za wyzywanie innych dla zabawy, nawet bez kamer...

słuchanie nerwowych wypowiedzi tego towarzystwa -nic mnie tak dawno nie cieszyło jak to, komenteri sreri

REVO podirytowany



Wardega, pamietam ten wywiad z Nitrem: wyzywałeś dzieciaki i robiłeś na tym kariere? Ale oni znaleźli tylko jeden filmik to pewnie dużo tego nie było...
JPDL



Nie nie jest, bo auta mogą być leasingowane, mogą mieć kilku właścicieli oraz mogą być kupione w kredycie. Już widzę jak bank odda auto, bo komuchy wyciągają ręce po nie swoje xD Przecież to jest czerwona komuna, którą tak gardzisz. Chociaż nie, czekaj Ty kochasz UE, a to w sumie komuna więc nie dziwi mnie twoje myślenie w sprawie zabierania aut. Pokrętna logika.
:jarolaugh:

Piętnowanie pijanych kierowców to obowiązek, ale zabieranie czyjejś własności to jest kradzież ;)

278) § 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Dla pijanego kierowcy zawiasy, zabranie prawka na okres po recydywie dożywotnio i kara pieniężna zależna od dochodów i po problemie.
Wyjątkowo zgadzam się z @Karateka@

Jeśli będziesz latał z bronią i po ulicy strzelając gdzie popadnie to ta broń zostanie ci zabrana (chyba, ze jesteś myśliwym to wtedy mów, że człowiek wygląda jak dzik i związkowcy będą ciebie bronić...). Przecież autorem jednej z największych masakr w USA był kierowca a nie nastolatek z bronią...

Jest problem z kierowcami tak samo jak z rowerzystami czy pieszymi. Oczywiści mamy za mało autostrad aby zmniejszyć ruch samochody, te tiry jeżdżące po drogach gminnych...
... ale mentalność wielu kierowców też jest problemem i potrzebne są radykalne środki, chyba że zaufamy orłom prawa z uniwersytetów, że nieuchronność kary jest ważniejsza niż kara....

Tak samo zmieniłem zdanie odnośnie mandatów drogowych uzależnionych od zarobków. Za przekroczenie prędkości o +30 km/h powinno się to wprowadzić.
We Finlandii jakiś miliarder zapłacił 100 tys. EUR mandatu.
To jest problem, że im lepszy samochód tym mocniej odpierdalają...
Myślę, że jeśli Wojewódzki, Durczok i Kraśko wiedzieliby, że jeśli znowu będą burakami na drodze to skończą płacąc mocniejsze mandaty i sprzątając ulice -to może zapłaciliby za tor wyścigowy...
Oj gdybym wiedział, że WOjewódzki i Kraśko za karę będą musieli sprzątać ulicę w pomarańczowym ubranku to aż pojechałbym do Warszawy zrobić zdjęcie :korwinlaugh:
 
Oj gdybym wiedział, że WOjewódzki
Ja lubię programy Kuby oglądać jak jest ktoś kogo lubię, obserwuje go na socialach tylko po to w sumie by wiedzieć kto będzie w programie, ale jak kilka lat temu wyszła jego biografia... jak tam ukazał całego siebie to zacząłem mieć go za zjeba - jednak do meritum, parę lat temu niedaleko mnie zatrzymała go policja jak przekroczył o 50 km/h na godzinę prędkość, ten niedojeb dał im autografy cyknął foto i puścili go wolno co już jest porażką systemu, ale co gorsza dla nich ten idiota wrzucił zdjęcie z nimi do netu i się tym pochwalił, a dwóch gości dzięki niemu dostało wysoką karę dyscyplinarną i zostało zawieszonych w służbie.
 
Ja lubię programy Kuby oglądać jak jest ktoś kogo lubię, obserwuje go na socialach tylko po to w sumie by wiedzieć kto będzie w programie, ale jak kilka lat temu wyszła jego biografia... jak tam ukazał całego siebie to zacząłem mieć go za zjeba - jednak do meritum, parę lat temu niedaleko mnie zatrzymała go policja jak przekroczył o 50 km/h na godzinę prędkość, ten niedojeb dał im autografy cyknął foto i puścili go wolno co już jest porażką systemu, ale co gorsza dla nich ten idiota wrzucił zdjęcie z nimi do netu i się tym pochwalił, a dwóch gości dzięki niemu dostało wysoką karę dyscyplinarną i zostało zawieszonych w służbie.
Jakby to była jakaś legenda sportu jak MJ czy Tyson to może bym taką kaszanę odwalił :lesnarhappy:
 
Jakby to była jakaś legenda sportu jak MJ czy Tyson to może bym taką kaszanę odwalił :lesnarhappy:
Pracujesz w drogówce :suchykarol:
Uwierz ogółem, najłatwiejszy sposób jak opowiadał mi jeden pies by się wymigać od mandatu: być znanym, jak mówił ile osób tak się wymiguje od mandatów tym, że proponuje autograf, albo muzycy dają płyty by nie dostać mandatów...
Teraz nie kojarzę w której książce o tym czytałem, ale biografia kogoś znanego (chyba Artur Barciś bo jego ostatnio czytałem) jak autora zatrzymała drogówka i policjant się pochwalił, że zbiera... mandaty znanych ludzi, robi odbitki z ich podpisami i tak zbiera autografy.
 
wyjaśnione komenteri sreri

Ja lubię programy Kuby oglądać jak jest ktoś kogo lubię, obserwuje go na socialach tylko po to w sumie by wiedzieć kto będzie w programie, ale jak kilka lat temu wyszła jego biografia... jak tam ukazał całego siebie to zacząłem mieć go za zjeba - jednak do meritum, parę lat temu niedaleko mnie zatrzymała go policja jak przekroczył o 50 km/h na godzinę prędkość, ten niedojeb dał im autografy cyknął foto i puścili go wolno co już jest porażką systemu, ale co gorsza dla nich ten idiota wrzucił zdjęcie z nimi do netu i się tym pochwalił, a dwóch gości dzięki niemu dostało wysoką karę dyscyplinarną i zostało zawieszonych w służbie.
Przesłuchałem godzinę audiobooka jego autobiografii. Nie chce się rozpisywać o tym ile to miało cen grafomani... Z Wojewódzkim to jest tak, że pamiętam, że to było na początku coś oryginalnego, ale później widzi się, że to jest kopia. Próbował naśladować Simona Cowella w Idolu, tylko Simon COwell to geniusz. Potrafił typować kto jest gwiazdą. Myslovitz mówili, że na początku ich kariery Wojewódzki mówił publicznie, że nic nie osiągną :korwinlaugh:

Ten człowiek napisał to hm, pewnie prawie ze sto lat temu. Skąd 100 lat temu wiedział jak skończy Polska? xD
1670666106591.png


Przez takie właśnie przypadki uważam, że warto wprowadzić mandaty uzależnione od zarobków za przekroczenie prędkości +30 km/h czy kraśkowanie i niech nawet 50% z tego idzie na komendę policji.To wtedy skończyłoby się polowanie na pierdoły dla statystyk.



W Polsce nie masz takich dzielnic bogatych ludzi. Jak ktoś jest bogaty to sobie kupuje działkę za miastem i buduje rezydencje plus tysiąć m2 i działka z plus 20 tys. m2. W USA są dzielnice bogaczy, których bananowe dzieci żyją w jakimś matrixie (gorzej jak rodzice zbankrutują to wtedy jest szok :korwinlaugh: Chociaż poznałem jedną osobę z tego typu dzielnic: mówił, że nie cierpi jak ktoś mu się obcy kręci po domu więc jego dzieci dostają kieszonkowe jak sprzątają 800 m2 aby tu cytat ,,aby nie wyrosły na zjebanych ćpunów i pojebów jak u sąsiadów" xD). Ale i tak pewnie po wprowadzeniu takich zmian więcej drogówki kręciłoby się koło gwiazd TVNu -i dobrze


Jakby to była jakaś legenda sportu jak MJ czy Tyson to może bym taką kaszanę odwalił :lesnarhappy:



W USA policjant widzący, że zatrzymuje Tysona czy Jenifer Lopez to pierwsze o czym by pomyślał to: dopierdole się do nich tak mocno, że coś na nich znajdę i na komendzie będę się chwalił, że wkurzyłem Tysona a ten siedział grzecznie bo mam bodycam.
USA ma wiele wad, ale to podejście jest zdrowsze. Do Polski przychodzi wszystko z opóźnieniem: zarówno dobre jak i złe rzeczy...
 
W USA policjant widzący, że zatrzymuje Tysona czy Jenifer Lopez to pierwsze o czym by pomyślał to: dopierdole się do nich tak mocno, że coś na nich znajdę i na komendzie będę się chwalił, że wkurzyłem Tysona a ten siedział grzecznie bo mam bodycam.
USA ma wiele wad, ale to podejście jest zdrowsze. Do Polski przychodzi wszystko z opóźnieniem: zarówno dobre jak i złe rzeczy...
Oj prime Mike mógłby mieć inne podejście:tysoncoffe:
 
Back
Top