MMARocks składa Conorowi McGregorowi ofertę na 3.5 mln dolarów

Nie rucham się za hajs tylko kręce sobie beke,
Serio jeszcze jakiś rok temu oglądałem Youtuberów/gamerów/nazywaj to jak chcesz i z perspektywy czasu - aż do dzisiaj - myślałem, że oni prezentowali poziom dla gimnazjum. Ale po tym co dzisiaj widziałem, to Twoje kręcenie sobie beki wkładam między takie bajki jak to szpachlowanie o którym gadałeś jakiś czas temu, czyli to po prostu kolejne pierdololo i wyolbrzymianie :rofl:
 
Serio jeszcze jakiś rok temu oglądałem Youtuberów/gamerów/nazywaj to jak chcesz i z perspektywy czasu - aż do dzisiaj - myślałem, że oni prezentowali poziom dla gimnazjum. Ale po tym co dzisiaj widziałem, to Twoje kręcenie sobie beki wkładam między takie bajki jak to szpachlowanie o którym gadałeś jakiś czas temu, czyli to po prostu kolejne pierdololo i wyolbrzymianie :rofl:

No to dobrze. Wróć za ra rok, zobaczymy jak się rozwinie kanał. Ja to robie dla Jaj, na żyow wszyscy mówią, że jestem spokoooojny chłopak.
W sumie nie interesuje mnie ta kasa za bardzo, jest pare groszy, ale głównie robie to jak mam wolne wieczory z braku laku.
 
Wystarczy trochę poświrować pawiana :)
Vda636A.png
matka dziecku doładuje telefon zeby miec z nim kontakt a to bezmogowie wyda na takie gowno

kasa nie jest taka zła jak za takie bzdety, z urzedem skarbowym sie rozliczasz oczywiscie z tego przychodu ?
 
A co ma do tego jakiś Tytus? xD
Ide na szkółę, odjebie swoje i do Koszalinaaaa potem :)
 
Born Ty kolejny? Nie kminisz beki?
Rozumiem, że trollujesz. Ale co poza tym? Nie odpowiedziałeś na pytania. Forma mi się nie podoba osobiście, ale to inna bajka. Nie o to pytałem. Jakbyś miał istotniejsze sprawy na głowie to byś czasu nie marnował na takie zajęcie. Szkoda Twoich lat młodości na siedzenie przed kamerką w necie i kreując złe emocje w ludziach, a to prowadzi do nowotworów ;]

Do Mahonka już dawno się przypierdalano. Ja tam raczej obserwowałem zawsze, ale teraz pojawiło się to streamowanie całe. Zal mi trochę, gdy widze jak młody człowiek marnuje najlepsze lata życia. Myślałem, że takimi zajęciami wieczorami zajmują się naprawdę nie potrafiący zbyt wiele ludzie. Może dla kogoś to beka, ale wielu się wkurwia na pewno i co w tym pozytywnego? A jak jakiś gość zajebie tam kogoś z wkurwu po Twoich obelgach? Czy nawet rozemocjonowany spowoduje wypadek. Ludzie są słabi, nawet jeśli Ty przyjmujesz te obelgi na miękko. Zmieniajmy świat na lepsze, a nie dokładajmy cegiełki do jego coraz większego zjebania. Pozdro.
 
Last edited:
Skasujcie ten temat...pewnie nie tylko ja ale czuje lekkie zazenowanie czytając takie cos na forum MMA, druga sprawa nie chce jako kibic tego pięknego sportu być indentyfikowany z takimi uzytkowniakmi jak mahon, bo koniec koncow i tak wszyscy zostanieny wrzucenie do jednego wora o nazwie cohones.
Żal myśleć jak ten temat przeczytaja sponsorzy, zawodnicy czy trenerzy...
 
Wracam rano do domu, zjadam sobie pyszną jajecznicę i mówię sobie, że przed snem zajrzę na Cohones. Trafiam do tego tematu i muszę iść do lodówki po piwo, następnie po drugie i tak dojechałem do końca tematu. Naprawdę przykre, że ktoś może mieć tak napierdolone w głowie i jeszcze pisać, że beka i trolling. Najważniejsze, że saldo na koniec miesiąca +750 :tiphatb:
 
Back
Top