MMA Tycoon - gra online

Dlaczego z dnia na dzień parametr Weight cut ciągle się zwiększa? kiedyś było 173 Funty a teraz 176. jak zrobić aby się zmiejszył do 170? I czy zawodnik przed walką sam będzie ścinał czy ja mam jakoś wybierać ścinanie?
 
Zależy od poziomu energi i kondycji zawodnika. Im wyższa kondycja tym większy masz "Weight cut". Jesli masz pełny zapas energii to to pokazany jest maxymalny weight-cut dla zawodnika. Lepiej, zeby byl pod limitem dywizji i to nie na styk, bo po tak dużym ścinaniu walka niełatwa... Jesli bedziesz mial np. połowę energii to weight cut będzie wyższy, bo mniej będziesz w stanie ściąć. Na samą walkę nie trzeba specjalnie ścinać, jeśli odpoczniesz do 100% i Twoj weight cut wyniesie tyle ile zakres dywizji, w ktorej walczysz.
 
Jol,



wlasnie stworzylem gracza w Londynie, wyslalem mail do Polish tom team o przyjecie. Ogarnia ktos czy sa tam jakies zasady przyjmowania? rozumiem ze na poczatek jestem w Cozad, gdzie nie ma trenerow. czy musze kliknac join zeby przylaczyc sie do tego gymu? jesli tak, to czy 50$ od razu zostanie skasowane czy dopiero w czwartek i czy ewentualnie bede mogl zmienic gym przed czwartkiem? No i gdzie sie ustawia ten trening, bo w zakladce gym sa tylko sparingi, a nie wiem gdzie ustawic trrening, chyba ze (co logiczne) pojawi sie to dopiero jak dolacze do gymu?



dzieki
 
@bagsio



Automatycznie po stworzeniu zawodnika jesteś w Cozad. Wchodzisz w gym, i na samym dole masz trening.



---



Zacząłem grać od nowa bo poprzednie mi się usunęło bo bardzo długo nie wchodziłem. I mam pytanie - co oznacza opcja Vending przy treningu?
 
Jesli jet ktos kto poszukuje walk to zapraszam do mojej org w Rio. Gwarantuje lepszy matchmaking niz jest w KSW i dobre zarobki. Oczywiscie poszukuje aktywnych zawodnikow.



ID zawodnikow, albo lepiej liki do profili wysylajcie tutaj.
 
http://www.mmatycoon.com/managerprofilemanager.php?MgrID=92102


Dopiero zaczłąem. Dziś pierwsze walki i są emocje jak na UFC :-). Na tą chwilę 2xW, ale jeszcze jedna walka przede mną. Do Rio daleko :-).
 
Polish Top Team chyba już nie ma. Połączyliśmy się (MMARocks) z PTT i jest Polish Eagles Nest ;-) Zasada to bycie aktywnym, mającym VIPA, najlepiej pisać do Michala Wysokiego w tej sprawie.



Co do Vending...Ta opcję zaznacza się by korzystać również z odżywek w automatach w gymie. Pewnego rodzaju wspomaganie jeśli GYM ma podpisaną umowę z firmą od odżywek i faktycznie coś w automatach jest. Ja szczerze mówiąc większej wagi do tego nie przywiązuje. Zaznaczone ma każdy, ale odzywki swoje w Posessions i na tym jadą jedynie ;-) Prawdopodobnie to pomagałoby jednak tracić ciut mniej energii po sesji lub w przypadki kondycji/siły zrobić ciut większy przyrost w tej kwestii ;)
 
Na chwilę obecną mam 3 zawodników a to chyba nie max wiec jak bedę tworzył kolejnego to zrobie w Rio :-) .
 
Rób takiego, żeby pasował do turnieju non VIP. Trochę poczytania i myslę, że spokojnie mozna je wygrywać.
 
Fighterów nie zasponsoruję, bo nie mam sklepu, ale na start przesłałem Ci jako menadżerowi 2x 5k $ =10k $, rozdziel sobie na swoich fighterów jak tam już chcesz. Bezzwrotnie oczywiście. Powodzenia i czytaj tutorial, bo to najlepsza baza pod tą grę ;)
 
Ja mogę załatwic sponsora. Moj kolega z LO tez gra i ma sklep w Rio. Kontrakt poszedł. Born2 Kill pamietasz mnie moze? Stare czasy Bellum, gdzie bodajze pas zdobyles i cie wywalili.Ja na tej samej gali znoakutowalem kolesia w 10sec wysokim kopnieciem. Grałem pod wieloma nickami bo zawsze przestawalem na jakis czas i usuwali mi konta. Teraz mam jedno z VIPem. Moj nick do Pilpipka :D
 
Pamiętam co nieco ;) Bellum w LA to faktycznie początki. Teraz prawie wszystkimi siedzę w Montrealu. Dwóch toczy dzis w nocy walkę w LV i to możliwe, że ostatnią...



Chyba go nie wywalili, sam odszedłem z jakiegoś powodu, a akurat tamten co u nich pas zdobył jest jednym z niewielu, ale już kilku, których wywaliłem. Dobrze się zapowiadał, może i lepszy byłby niż niektórzy obecni, ale jakoś tak wyszło. Chyba szczęki nie miał i rozcinał się łatwo.



Powodzenia :) Ja obecnie jestem już 4 raz na 3 miejscu jako menadżer, ale drugi wciąż być nie mogę i pewnie po dzisiejszej nocy to nie wyjdzie, a spada się zdecydowanie łatwiej niż wspina ;)
 
Poszperałem troche i znalazłem :D http://mmatycoon.com/orgeventpublic.php?EvID=704625 to ta konkretna gala :D Mój to Piotrek Nowak
 
No dobrze pamiętałem. Ruciński zakończył karierę po walkach w UPG LV, w którym dziś dwóch wspomnianych ma walczyć ;)
 
Ja w swojej organizacji mam problem, bo gosc jest mistrzem i wygasał mu kontrakt. Wyslałem mu dwa miesiace temu renegocjowany, ale od tamtej pory nie wszedł na mmatycoon. Mineły dwa miesiace i mistrz z pasem jest po za organizacja. Mógłbym zwakować jego pas, ale moja organizacja by utraciła sporo hype i spadła w rankingu. Nie wiem co mam robic ;/
 
Jak gość nie zamierza wrócić to chyba lepiej jednak to zrobić prędzej czy później niż wiecznie zablokować tytuł ;-) Niestety, takie rzeczy się zdarzają w grze. Ostatnio coraz mniej się chce wielu osobom, a i dla mnie to już większa rutyna. Gdyby nie 20 zawodników i częste walczenie to bym przestał się jarać :)
 
a własnie, skad masz tylu zawodników. Przy za kupie VIPa dostałem dodatkowych 6. VIPa kupilem na razie na rok. Czy jakbym zakupil na 2 lata to bym miał o 10 wiecej?
 
4 podstawy, VIP i masz 10 do zrobienia. Dokupiłem 5 slotów, a potem jeszcze pięć ;)

"1 slot=$10
2 slots=$18
3 slots=$26
4 slots=$34
5 slots=$40"

Mając gym i mało czasu to bywa uciążliwe...Muszą często trenować po 2 na 1 trenera zamiast 1 na 1, bo mam 13 trenerów. Mam też samolot 5-miejscowy, ale po dzisiejszym locie do LV i jutrzejszym powrocie może mi się już nie przydać, ale zostawię chyba, raty wciąż spłacam;) Kasa już mi niebardzo potrzebna, może w końcu za nią kupię VIP'a od kogoś zamiast wkładać "real money".
 
aha. Planuje VIP'a teraz na 2 lata przedłuzyc, wiec ze slotami sie wstrzymam na razie. Mnie przy tej grze trzyma organizacja. Sprawa najwiecej przyjemnosci i zabawy :P
 
Wielkie dzięki za pomoc. Mam natomiast pewien problem - nie moge temu fighterowi co zbankrutował ustawić treningu mimo iż na koncie ma blisko 3000 a gym jest za 575 to przy ustawianiu treningu pisze N/A a nie moge mu zmienic z No Training na full bo nie pokazują się żadne opcje (po kliknięciu na No Training nic się nie dzieje - u innych fighterów wyskakuje lista z Full Training, Part Training i No Training do wybrania). Wie ktoś jak można temu zaradzić?
 
Niestety jak spada poniżej 200 to samo się tak ustawia i blokuje. Z tego co pamiętam na tydzień tak zostaje? Ale mogę się mylić, raz miałem tylko tą sytuację bardzo dawno już temu. Lukaj lepiej codzień czy się przestawić nie da...Albo opuścić gym i wejść ponownie?



PS: Obok tego okienka z Full/Part lub no-training masz niebieskie "i", bardzo przydatna rzecz w wielu miejscach gry, bo odsyłającą do Wikipedii gry. To przykładowo wskazane przeze mnie "i" odsyła do:



http://www.mmatycoon.info/index.php?title=Fighter_profile_%28manager%29#Training
 
Gratulacje wygranej. Ja w dalszym ciągu jednak uważam, że lepiej jest tworzyć kogoś co startowo już jest w czymś dobry (12 - wonderful), a potem podtrenowywanie kolejnych skilli.
 
Back
Top