MMA Tycoon - gra online

Hmm... powiedzmy tak:



1) biały pasek to tło 2) na nim jest zielony, czyli ten limit, w którym możemy poruszać się bez spadków. On zmienia się bardzo powoli, jak zawodnik się starzeje albo rozwija skilla 3) na nim jeszcze pomarańczowy licznik, zasuwa całkiem szybko ;)



Zdaje się, że jak licznik wyjdzie poza ten zielony obszar, czyli coraz dalej na białe, to skill zaczyna po prostu spadać szybciej. Ale max to chyba 0.25



A ten Red Belt ile ma lat?



EDIT: sethcab - zdaje się, że w opisie tych zmian pisali, że flexibility to będzie dosyć trudny do utrzymania skill. Z każdym jest inaczej, w dodatku wszystko zależy jeszcze od wieku. Dla mnie to fajne, trzeba trochę obserwować ;)
 
23 :) dostal oferte walki, ale sie zastanawiam, mialo byc 2 lub 4 tygodnie,a tu tydzien ;P



Co mysliscie o opcji "Try to clinch" zamiast stay on the outside, a potem agressor w klinczu i pull guard?Jeszcze nigdy nie dazylem do klinczu, wiec pytam. Zapasy mam na 6,typek na 5,on blue,ja red;) clinchwork mam na 7, ale obalenia na 2,dlatego chce w ten sposob,a nie Try takedowns...



Flexibility powinno dosc ladnie sie utrzymywac, znam wielu akrobatow, ktorzy dalej szpagat zrobia,a nie cwicza od lat...Za to sila powinna spadac,szybkosc...balans tez moglby spadac wolniej, bo jednak jak ots sie koordynacji nauczy za mlodego to raczej mu zostaje dosc dobrze,no ale wciaz dalej tej gierce do zycia;)
 
B2K myślę, że to że masz na szaro red belt jest uwarunkowane tym czynnikiem aplitude ktory trzeba bylo ustawic przed updatem.
 
Jak trzeba, nie trzeba bylo, ale mozna ;D niestety jakos nie zajarzylem, ze cos takiego jest,a loguje sie codziennie, wtedy moze z dzien przerwy mialem,dziwnie,ze tak szybko zadzialali. Nie powinno tak byc. No,ale to juz jak mu ktos ustawil pojecia nie mam, tak samo jakie ma hiddeny,wkrotce sie okaze;D
 
pytalem akurat dzis rano o pull guard na chacie wobec walki mojego Saverina, gosc odpowiedzial ze odpowiada za to BJJ, Clinchwork, TDO i Fizyczne
 
No to przy red belcie,clinchworku na 7, dosc dobrej fizycznosci, ale TO na 2 chyba dam rade go spullowac?Czy jednak probwac bezposrednio obalen?Za wiele nie podtrenuje obalen, zapasy mam 6 ,on 5...
 
Nie mam czasu :D co bedzie to bedzie, 19.08 debiut czerwonego pasa BJJ na zasadach MMA - Petkovicia odbędzie się w Montrealu. Gorzej, ze suwaki ustawiasz na sztywno i nie ma opcji zmiany w trakcie walki...to cos co powinni wprowadzic jakos, bo przeciez jak sie taktyka nie spisuje, zawodnik po rundzie,dwoch moze zmienic zupelnie sposob walki...a tu juz po ptokach, do konca walki bedzie probowal klinczu,ktory moze nie byc skuteczny, moze nie udac sie sciagac rywala w swoją gardę...
 
Mike (twórca gry) pytał na forum czy wprowadzić taktyki na osobne rundy, i odzew był pozytywny - ja mam wielką nadzieje że to wprowadzi. Chciałbym np. obijać low/body kickami przeciwnika przez dwie rundy, a w trzeciej iść po nokaut, suwaki na dmg i head kicki, ciekawiej by było. A tak jak jest teraz no to troche przewidywalnie jest, po 1 rundzie zazwyczaj już skipuje do wyniku bo wiem jak się skończy walka.



Edit: właśnie spojrzałem na gościa z którym walczysz, przecież to jakiś pionek :P Poddasz go bardzo szybko imho.
 
Z tego co wiem to teraz pracuje (i lada dzień powinien skończyć) nad zmianą działania suwaka Aggressive - Counter i póki co to na tym się głównie skupia.
 
Sethcab...ale najpierw musze znalezc sie w parterze...czy z zapasami na 6(przy jego 5 i BJJ blue belcie),TO na 2 i TD na 1, clinchwork na 7, nie mowie nawet o nieziemskim BJJ obalac, trzymajac sie z dystansu i kontrujac?Czy wlasnie lapac w klincz i ciagnac w gardę...?Zaden moj grappler nie ma tak slabego TO, wiec sie zastanawiam...
 
Ah, masz TO na 2. No to nie ciekawie :P



@Hightower - jakbyś śledził troche dłużej to bys wiedział że counter jest popsuty już od połowy czerwca, i Mike ciągle nad nim pracuje - także nie wykluczałbym że robi też inne rzeczy bo Counter mu nie idzie ;p
 
No co oni chcą od Counter;] Lyoto tak ciagle walczyl...Kontry sa zbojcze, a agresja od dawna skazywala na porazke nieuwaznego strikera, chyba, ze trafial na kogos kto sobie z furią nie potrafil poradzic.



Sethcab,no widzisz i jaki masz dla mnie ratunek ;D?
 
Czytałem jego posta z początku sierpnia, pisał, że w tej chwili siedzi tylko nad tym i zdaje się do połowy miesiąca miał skończyć. Ale sam pisałem w życiu parę rzeczy i wiem, że do takich terminów trzeba podchodzić ostrożnie ;)
 
Módl sie żebyś dał rade pullnac garde :P Ja bym zaryzykował i do walki trenował TO, może wpadnie z 2 na 4 a to zawsze coś
 
14 sesji, w tym conajmniej z 4/5 trzebaby odpoczac...nie ma szans z pozycji 2 i jeden minusik;)



EDIT: Wywalilem sparingi wrestlingowe i do konca tygodnia, jak i pooczatek nowego trenuje takedowns,moze chociaz 3 bedzie i cos pomoze;D zapasy i tak mam wyzej 6 do 5. 3 najblizsze sesje to ja i inny fighter z jednym trenerem Elite...oby byl efekt, na poczatku tygodnia ciut gorzej sie zapowiada,grupa 4-5osobowa.
 
Mam takie pytanie:)



Mój zawodnik:



boks 8, MT 2, zapasy 6, brązowy pas (ukryte skille 6x10 reszta na 1) zawodnik średnio słaby w porównaniu do Waszych.



Rekord powiedzmy 7-2.



Jestem na 4 miejscu w organizacji.



I teraz moje pytanie czy przyjąć walkę z zawodnikiem: boks 11, MT 9, zapasy 11, czarny pas:)



Koleś jest jedno oczko nad moim czyli teoretycznie powinienem walczyć tylko czy to ma sens?



Mam obowiązek przyjęcia (wysoka pozycja w rankingu) czy mogę odrzucać?
 
Jak kur...mozna majac 8 i dwie gwiazdki od 2/3 sesji sparowac z trzema goscmi zapasy na 4 gwiazdki, on sam na 3...nazyac sie Karol "Takedown" Rucinski i nie zrobic zapasow na 9...:/



Semper...ja bym zapytal matchmakera "How the fuck I can win this battle?"



To ja tu nie chce brac walk, gdzie mam jednego stata wyzej o ciut,bo i tak to niewiele daje,gdy reszta sporo wyzsza niz mojego, a tu Ci daja goscia, ktory przebija kazdy skill. Powiedz jaka to federacja to nigdy mego zawodnika nie dostana pod bandere;]
 
Dla mnie moralne nie jest przyjecie takiej walki, bo czulbym sie jakbym chcial oszukac samego siebie...



Szacunek za podjęcie walki to obowiazuje w zyciu, gdzie nie widzisz na czole rywala jego statystyk z poszczegolnych dziedzin, pokazuje się to już w starciu, tutaj jest nieco inaczej ;)



Jakie miasto, jaka organizacja :P
 
Nie powiem boję się o moją przyszłość:)



Odmówiłem zobaczymy co dalej ale dzięki za pomoc duma schowana do kieszeni:)
 
Ja zawsze piszę opinię na temat starcia, nawet przed podjeciem decyzji...skrajnie przykladowa sytuacja z nierownym zestawieniem zawodnikow jak dla mnie.



Petkovic juz poltora funta mniej wazy, ale wciaz ponad 3 stówy, a po maxymalnym zbiciu 276.;)
 
Semper - ja odmawiam zawsze walk jak są nierówne i zazwyczaj po takim czymś dają leszcze jakiegos na schrupanie. Więc nie wiem czy to dobrze czy źle; p
 
Kto z was ma tego orga w Rio? Mógłby mi zakontraktować mojego tajskiego boksera - http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=44356 ?
 
Back
Top