MMA Tycoon - gra online

troche mnie obliczenia zawiodły, i teraz mam takie pytanie. czy fajter z purpurą 10++, i subami na 13 ma szanse poddać brown belta?



miałem nadzieje że wpadnie brown do czasu tej walki ale wygląda na to że sie przeliczyłem :(
 
Wczoraj purpura dziś brown belt mi wpadł:)



Miałem 10 i ćwiczyłem poddania i nagle wskoczyło na 11 i dostałem pas zdziwiłem się troche :)
 
B2k głupku. Chyba nie wiesz jak organizacje działają. Taki przypadek jak Twój jest najcięższy, bo :



a) mało popularna waga



b) tacy fighterzy sa przewidywalni i walki z ich udziałem są nudne



c) Nie masz hype'u, przez co dostaniesz słabą ofertę konktraktu.



d) ciezko bedzie znalezc dla niego przeciwnika, bo na przecietnego 0-0-0 bedzie za dobry, a ludzie na jego poziomie zazwyczaj maja jakis tam hype, co za tym idzie nie wezma tej walki, bo malo hypu do zyskania, duzo do stracenia.



Wyjście :



a) dotrenować go trochę i powalczyć w qfc



b) powalczyc w qfc (przynajmniej 2 walki)



c) ewentualnie jesli chcesz mozesz go wyslac do mnie :)
 
Stoczyłem dziś 3 walki . I tak jak po waszych wypowiedziach myślałem przegrałem dwie . Już wiem , że dobra stójka + obrona przed obaleniami bez bronienia poddań się nie sprawdza ^^ . Na szczęscie mój nudny zapaśnik , którego chciałem robić na swojego pro fightera przeleżał decyzję (choć fight rating 28% raczej nie powala ). Muszę przyznać , że gierka jest spoko i jak ją ogarnę to pewnie pokusze się o vipa
 
carloo92 - ja na gg bede dopiero w sobote/niedziele, teraz nie mam dostepu do swojego kompa, nie mam tu gg itp itd. Jak cos to podbij w grze;)
 
No dobra. Tylko, że ja wyjeżdżam na obóz w poniedziałek, więc może lepiej szybciej załatwić tą sprawę ? :)



Edit : w zwiazku z tym wyjazdem, miałbym wielką prośbę do forumowiczów. Czy dalibyście radę zrobić plakaty na moje następne 3 eventy ? Musiałbym je do niedzieli powrzucać. Z góry dzięki, zostawiam link jak coś :



http://mmatycoon.com/orgpublic.php?oid=2632
 
Dam sobie rae, najwyżej trochę polatam po świecie, podtrenuje zapasy i obalenia i moge sie z kazdym mierzyc:>



Sethcab, te 10++ i subsy na 13 to Capoeira:D?
 
Hehe niestety nie ;) Ale w sumie podobnie ma.



Widziałeś tego nowego thumba dla bellum? Elemental Fight Club? porazka..
 
Draznia mnie te zmiany,Rucinski musial na szybko szukac gymu w nocy...



Czuje, ze przegram w tym ukladzie ta niby pewną walkę :D
 
Co oznacza zielony pasek na skilach?



Szare tło, pomarańczowe (albo coś w tym stylu) paski i nagle cardio mam na zielono całe?
 
Ja sie poddalem w sprawie tych paskow...jeden pomaranczony,inny zielony,, jeden czesciowo bialy, a podobno spada, gdy jest czerwony?Mam dosc,przesadzili z tym wszystkim. Najglupszy nie jestem, w troche gier w zyciu gralem, a jak sobie radzą inni to juz wogle nie wiem, pewnie tak samo olewaja:D lub mysla,ze rozumieja;D
 
No ja przy Tobie to jestem noobem (chyba tak są nazywani niedzielni gracze) i za cholerę nie mam pojęcia zwariowałem i ze strachu robie trening cardio wieczorem:P



U innych zawodników olewam te paski i jeszcze nic im nie spadło chyba...
 
B2k bo tak jak mowilem ten fajter to jest moj najgorszy projekt, primary mial od poczatku w stojke a secondaries w parter, chyba go po pijaku robiłem ;p
 
No mi tez nic nie spadlo,jedno co slysze, to ze tylko koty mogą sie przejmowac tym,bo im w koncu cos spadnie...No moze kotow nie mam,ale jednak kazdy w czyms wonderful jest,a nie trenuje w zasadzie ich bazy...



Jak spadnie to bede wiedzial, podobno odbudowa tez ma zajac mniej niz poczatkowe zdobycie danej cechy takze chyba nie powinno byc tak zle.
 
Wonderful to ile, 12? Ja mam kilku po 12 i 13 i jak narazie tylko u jednego sie pojawił zielony pasek reszta szare, jest gdzies z 4/5 zapelnione dlatego u tego fajtera wieczorem daje Yoge, zobaczymy ile spadnie (bo ten skill to flexibility)
 
A moj Red belt podpisal slaby kontrakt,ale jest na start;) 1 walka za 2 lub 4 tygodnie...



Sethcabm, a mowiles,ze Capoeira slaby, a sie okazuje,ze ma lepsze secondaries i pewnie polegne, ale trudno sie mowi ;D Masz kozacki bilans,zwlaszcza ostatnich 20 walk;D



Wonderful to 12:>
 
Nie tyle co słaby ale po prostu ma źle rozłożone skille. Jedyna moja szansa to poddanie w parterze albo nokałt moimi kopami na 5 :p



Nie no jak bedziesz mnie obalał to mam jakies szanse.
 
Hehe, to badz co badz dzieki Tobie mam info co potrafisz:P No, ale wydaje mi sie,ze w stojce dzieki wzrostowi jednak masz szanse mnie wypunktowac, choc teraz to jestem pewien,ze w parterze bede poddany, chyba,ze jakims cudem udalo by sie dolezec do konca...Pytanie czy cos zmieniac z racj tego,ze zdradziles szczegoly;)czy zostanie to pojedynek partnerowi i zobaczymy komu sie uda, choc stawialbym na Twoje BJJ:)
 
Bo to dla mnie jest przegrana walka i tak ;p w stojce mnie rozlozysz a w parterze mam szanse na suba takze wiesz :P
 
Obie opcje sa ciekawe do sprawdzenia, choc purple belt jak juz tak piszemy mam w zasadzie ledwo odebrany...7 i gwiazdka czy max dwie...suby srednie, obrony mocne,gnp slaby...wiec troche lipnie sie to prezentuje. W stojce ciezko, Twoje MT na 9, ja boks na 7,wiec w sumie gorsza sytuacja,ale skoro mowisz, ze jedyne co masz to kicki na 5....a ile w punches,ewentualnie elbows,knees?



Smieszna walka,ale ktos wygra,z tym,ze moj ma porazke, Twoj nie,wiec moze gra pchnie Twojego hype'ujac go dostatecznie;)
 
Uefo, podda...powinien ...chyba, ze tamten to GnP'owiec,ale to musisz sie przyjrzec ;)



Kurwa, ludzie, zaczalem sie smiac na glos do monitora, bedac w pracy jak przeczytalem jak Uefo okreslil nasza wymiane slow ;D



"Postaram sie wygrac walkę, ale mam bardzo slabe ciosy, lokcie i kolana, wiec mi wstyd. W parterze mam szanse poddac, ale nie potrafic obalic." odpowiedz " Stojke ma lepsza, grappling tez, bedzie ciezko" :DDDDDDDDDDDDDD
 
Szczerze mówiąc zdziwiłem się, że niektórzy nie ogarniają tego systemu z podtrzymywaniem skilli. No i stwierdziłem, że wyjaśnię co i jak ;)



tickers2.jpg




Tak to wygląda u jednego z moich.



Wszystkie paski Secondary Skills mają szare tło. To znaczy, że nie musimy się nimi martwić bo skille są za mało rozwinięte, żeby mogły spadać (co jest ciekawe, bo mam tam również 13-ki i 14-ki). Ta pomarańczowa część to licznik, który rośnie im dłużej się czegoś nie trenuje. Tyle, że jak któryś skill jest bezpieczny nawet jak pasek zrobi się cały pomarańczowy nie ma żadnego problemu.



Przy umiejętnościach, które mogą spaść (Physical Skills, Boxing i Wrestling) jest już inaczej - mamy zielony pasek, który stopniowo zapełnia się na pomarańczowo. Jak dojdzie do końca zielonego i przekroczy tę granicę, pasek robi się czerwony - znaczy, że skill będzie spadał. Wystarczy jedna sesja treningowa, żeby cofnąć ten pasek. Ten gość robił dzisiaj Takedowns, które widać, ze jest na samym początku. Poprawiło się też Balance i chyba Wrestling.



Maksymalny spadek (tzn. jak licznik na którymś z "niebezpiecznych" skilli dojdzie do końca w prawo) to chyba 0.25, ale nie wiem czy na dzień czy na trening.



Wygląda na to, że najtrudniej utrzymać Physical Skills, a zaraz po nich Primaries, ale to zależy też od zawodnika, np. jego wieku. Czasem już przy wartościach poniżej 10-ki trzeba podtrzymywać, czasem 14-ka jest bezpieczna.
 
No właśnie głupie to że u jednego mojego młodego dwie trzynastki są szare, a ma zielony flex :(
 
Spoko,moj red belt ma szare BJJ, a umiejetnosc Elite;) ale dzięki Ci Hightower za pomoc. W pewnym sensie rozumiem, a przynajmniej bede sie staral by pomaranczowe nie zjadly zielonych ;) A co z tymi bialym,skad sie to bierze?
 
Back
Top