MMA Tycoon - gra online

Sethcab robisz plkakaty dla XFA?Wlasnie w walce wieczoru masz goscia,ktoremu sponsoring wysylalem;) No i ogolnie mialem tam Krola,jeszcze walke ma,ale juz moim fighterem nie jest,psikus by byl jakby wygral - pośmiertnie:)

PS: Mam red belta;)

<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%">
<tbody>
<tr>
<td align="left" valign="top">
Roman has Abysmal (2) boxing, Useless (1) Muay Thai, Mediocre (5) wrestling and holds a red belt in Brazilian Jiu Jitsu.</td>
</tr>
<tr>
<td align="left" valign="top">
</td>
</tr>
</tbody>
</table>
 
Sethcab robisz dla XFA plakaty;)? Mialem tam Krola,wkrotce ma walke,ale juz jest wywalony,za tego brown belta poddawanego przez purple mam red belta :D potwierdzone info...



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=78247



Def grappling na Elite,Submissions na 14 Sensational,GNP na 11, za to obalenia obie opcje na 1 :D no,ale podtrenuje zapasy,a obrony obalen to raczej mi niepotrzebne sa, nie wiem kto mialby z nim w parterze cos zdzialac...Ogolnie ciezka bestia, wiec pozostaje mu tylko kategoria open, nie wiem na co ktos takiego ciezkiego robi:> Czas go przeniesc moze gdzie gdzie mam jakiegos fightera,to moze wspolny gym i treningi;)
 
Uefo, ktoś Cię wykończył?Znam ten bol, a jaka to nuda, trzyma Cie i obija kolanem lub lokciem, masakra...A z zycia wydaje mi sie, ze mocniejszy klincz ma zapasnik z dobrym boksem, dirty box przy siatce a'la Randy i tak do KO lub decyzji, za to z MT klinczu raczej dosc szybko wychodzą, chyba, ze oberwą ostateczne kolano na glowę...



Stay on the outside to na pewno, lclinchwork dobrze pewnie miec i mimo wszystko zapasy...Ale jak dokladnie to ciezko powiedziec, sam tu pytalem po tamtych porazkach i zero odzewu chyba bylo;)



Na poczatku gry tamte walki przegralem praktycznie, a pozniej co ktos probowal mnie wkrecic w klincz to jakos sie mu nie udawalo...
 
Break Clinch to jak już dasz się złapać, a żeby tego uniknąć to wydaje mi się, że oprócz Stay on the outside nie należy ustawiać wysokiej agresywności tylko raczej kontry.
 
nie, nie dostalem oklepu.



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=116832







O walke o pas chodzi. Typek na pewno bedzie chcial mnie wziac w klincz, a ja chcialbym sprobowac taktyki z pull guard i poddania z pleców. Do czasu walki bede miał submissions na jakies 8/9, co powinno wystarczyć na blue belta. Ciekawi mnie jednak to, jakie atrybuty są potrzebne żeby móc pull guardować i jakie atrybuty są potrzebne do zrywania clinchu ? clinchwork mam na 2, niestety to nie moj zawodnik od poczatku i troche ktos to spieprzyl.
 
Jak ustawię żeby sie trzymał z daleka to zawodnik mój będzie miał jakieś szanse obalić takiego klinczera?



Czy to już nie wchodzi w gre?







I drugie pytanie czy poddawanie z pleców gdy wiemy że przeciwnik nic nie zdziala w stojce to dobry pomysl? Czy lepiej probowac sweepa zeby byc na gorze? (koles purpura ale wrestling 11 i mocne gnp)
 
@Uefo



Spojrzałem na statystyki z walk Twojego rywala i ja chyba próbowałbym go obić w stójce.



Zwróć uwagę, że mimo świetnego MT on nigdy nie kopie. Boksersko jest słabszy od Twojego zawodnika, zresztą zadaje bardzo mało ciosów, widocznie ma tak ustawione slidery, że większość czasu po prostu idzie przed siebie i próbuje przytulać, od czasu do czasu uderzy (rzadko). W dodatku jego jedyna porażka była właśnie z gościem, który miał świetny Boxing i wypunktował go w stójce.



Natomiast jak już złapie ten klincz to będzie kłopot. Nie wiem czy lepiej zrywać ten klincz czy wciągać w gardę, bo nie wiem jeszcze jakie atrybuty za to odpowiadają



@Semper Fidelis



Na pewno będzie miał. Parę stron temu pisałem o tej walce mojego zawodnika:



http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=345426



Ustawiłem mu Stay on the outside i planowałem punktować low-kickami głównie (rywal akurat był clinch spammerem). Ale coś mi się porypało i ustawiłem try takedowns na 100%. Przez 3 rundy zrobił 36 prób + 3 nieudane z klinczu.
 
@Hightower - jasne, też będę starał się go obić w stójce. Jednak to, że zadaje malo ciosów w stojce wynika tylko z tego ze zawsze probuje klinczowac i prawie zawsze mu to wychodzi. Generalnie chce wiedziec jedna rzecz : Jesli juz mnie zlapie w klincz to czy dam rade go sprowadzic do parteru poprzez pull guard, a jesli nie dam rady, to jak unikac klinczu? ;d ustawilem 100% counter , stay outside itp itp. Moze trafie goscia ;) chyba troche nierowna walka, no ale jednak title shotow sie nie odmawia.
 
Kazdy moj grappler trzyma sie z daleka, a obala bez problemu praktycznie za 1 podejsciem;)



Rucinski kiedys tak sciagnal w klinczu kogos wydaje mi sie bez problemu i poddal:) Ja teraz Red beltem lecę do Montrealu i zamierzam sparować Ufcowski jr purple, Navrao brown i on red, w zasadzie wszyscy powinni miec pewna korzysc. Dwaj pierwsi doswiadczenie w walce, a i zapasy maja 8-10, Petkovic musi je podtrenowac,co lepsze ma TD i TO na 1, ciekawe czy jest w stanie obalic z zapasami na 5, no ale red beltem;)))



Semper, ja tam stawiam na finish, ground subs, ale z kolei strike/sub vs advance ustawiam na to drugie bardziej...i jakos to daje rade, jak nie poddam z plecow, co w sumie bylo rzadkie, to po 2/3 linijkach jestem u gory i poddaje z gory;)



Uefo, nie odmawia się obrony pasa,choc tez czasem wypadaloby, w koncu nie po to szedles cala droge by Ci dali koguta, ktory nie ma dziury, ktora mozna wykorzystac...A tak mozesz jedynie wzmacniac hype pasa federacji, bo mistrz bedzie bronil kolejny raz i kolejny, z ciagle slabszymi fighterami;) No, ale oczywiscie Twoj wybor, bo Tobie stawiany:)
 
@Uefo - Oprócz tego co ustawiłeś ja bym jeszcze dodał ciosy nastawione głównie na accuracy, bo patrząc na jedyną porażkę tego gościa i późniejszy rewanż (tym razem wygrana na punkty) to łapał ten klincz z reguły po błędach przeciwnika, czyli silnych i sygnalizowanych ciosach. Za to w pierwszej walce miał sporo nieudanych wejść w klincz i mimo wszystko malutko ciosów wyprowadzonych - 6(1).



BTW - czy ustawienie 100% counter nie ogranicza Twojego zawodnika za mocno jeśli chodzi o jakiekolwiek działania?
 
B2K - mimo wszystko uwazam ze da sie wygrac tą walkę.



btw, dałem największy kontrakt w swojej organizacji :



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=49917



3x 10k i oferta 3 walkowa. Przepłacony może, ale potrzebowałem takiego goscia w wadze ciezkiej
 
Przesadzony, choć sporo porazek...



Co do walki, wygrac się da, ale moze byc roznie:> Countr 100% daje tą opcje, ze to rywal atakuje, jak trafia to lipa, ale jak nie trafi to mozna dosc latwo skontrowac, chocby obaleniem...skoro to kontra to efektywniejsza niz, gdy to Ty rozpoczynasz probe obalenia...



Moj Red belt juz przywdział Gi i na biodrach czerwony pas ;)
 
Panowie tak bez obrazy - ale jaki jest kurcze sens tworzenia 22-23 latków?



Sam jestem przekonany że albo tworze 18 i go trenuje przez dłuższy okres albo robie 25 i odrazu nim naparzam, z tego co widziałem to większość menadżerów którzy mają pozytywne rekordy tak robią. Możecie mi wytłumaczyć? :P
 
@sethcab
Mniej więcej taki sam jak dawanie wszystkich primares na poziomie mediocre i liczenie ze cos z tego bedzie :P
 
No to też mnie rozwala... :P Najlepsze to sa wlasnie osiemnastki z primaries 4 4 3 blue ktore sie rwą do walki...
 
Wypraszam sobie :D mój fighter który na początku miał staty w stylu 4-4-4-4 :



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=138898







Tylko miał dobre hidden skills, i ludzie nie wiedzieli jaką taktykę obrać. I tak np przoduje w kikach i poddaniach (czego za bardzo nie widać w walkach). Teraz pracuej wlasnie nad jego boxem i bjj, ale mysle ze przyda mu sie to zaplecze ktore zrobiłem :)
 
No okej, ale z takimi najbardziej typowymi 25tkami typu 12 1 7 white, albo 1 1 8 brown bys mial ciezko :P
 
dlatego takich walk sie nie bierze, bo sa nie fair, hehe. Ogolnie uwazam ze wlasnie dzieki temu tez gra jest ciekawsza, jesli nie pokazujesz od razu swoich atrybutow wszystkich, bo jednak nie ma duzej kombinacji w wypadku robienia fightera 12-1-7-1.
 
Czemu, mozesz miec dobry boks, ale i lapac w klincz, dirty boxing...mozesz obalac i umiec poddawac,zapasy 7 to juz cos;) lub GnP...roznie to bywa;)



Ja zrobilem jednego 19 czy 20latka,CJ Johnsona i uwazam,ze fajny Bantamweightowiec z niego rosnie,nawet staty dosc wyrownane...wrestling mial 8,teraz ma boks 6 czy 7,MY na 1,wrestling na 9 i purple belt;) 24latek to byl chyba Gorilla Gorawski...Rowne staty jestem w stanie zrozumiec nawet, zawodnik nie ma zbyt wielu luk, przy nowym treningu to nie jest podobno najgorszy build, ale i tak nienajlepszy z tego co czytalem.



Kurde, kto zatrudni mega red belta,z 303 funtow wagi,a zbiciem max do 277;P przy Conditioningu na 13 nie zejdzie nawet do 265;P



PS: Submissions ma na 14 i dwa plusy,takze wkrotce moze miec elite;) a def grappling juz ma, wrestling zaraz na 6 wskoczy, gorzej, ze nie umie obalac:D choc wrestling na 6 i red belt powinny dac mu taka opcję moim skromnym zdaniem...
 
Jak nie możesz znaleźć organizacji z fajną wagą SHW to można trochę odchudzić tego olbrzyma ;) Wprawdzie odpowiednich suplementów mało na rynku, ale da się to zrobić, mój Gallagher miał jakieś na stanie zaraz jak go zgarnąłem z FA i dałem mu zrzucić jeszcze parę funtów, żeby miał łatwiej przed walką w MW :D
 
Ufcowski dwie sprawy - możesz wziąść hajs z gilopa i przeniesc olbrzyma do mojej organizacji 1.



2. Przez tydzień ogarniesz moją organizację, bo wyjeżdżam. Powiem Ci co i jak :)
 
Poszukuj pilnie 170tki na niedziele.



Przeciwnik: http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=150500



Daje kontrakt 1.5k/1.5k/1.7k na 3 walki, albo 1/1.5k/1.5k tylko na jedna walke.



Wymogi ID 144k ID+
 
Back
Top