MMA Tycoon - gra online

Wywalilo mi posta....



Jak bedzie mial 100% to "Max Weight Cut at Fight 145.7 lbs",wiec 0,7 funta wciąż za dużo. Musisz to zrzucić używając odżywek Weight loss, a sam trening to nie wiem czy trzeba któryś konkretny, Cardio czy Circuit Training na przykład czy wystarczy używać tych odżywek...



Ewentualnie zwiększając Conditioning sprawiasz, że ściąć na walkę zawodnik może więcej.No i jeśli nie będziesz miał 100% energii w dniu walki to np przy 98% będziesz miał do zrzucenia więcej niż 0.7 funta...
 
TheExpendable : A na jakim poziomie masz cardio? Bo jak na niskim to wystarczy tylko cardio wbić, nawet bez supli.
 
Tylko, że +1 co Conditioningu chyba nie obniży ścinania aż o 0,7funta?Nie wiem dokładnie ile daje, wydaje mi się, że jak się ścinało do 155,7 to po wbiciu na 1 level wyżej kondycji można np 155,2...ale mogę się mylić:)
 
To i tak musisz przed walką wbić przynajmniej Respectable (totalne minimum) a docelowo przynajmniej 100-110. Wiec jeśli nie masz walki to narazie nie przejmuj sie zbijaniem wagi tylko adidaski i pobiegać :)
 
Mój zawodnik jest bez parteru bo dałem mu dobrą stójkę, ale ma obrony przed obaleniem 12 i przed dzwigniami 12
 
Przymierzam się do zakupu vipa. Będzie robiła mi to obca osoba wystarczy, że podam mój login w grze czy hasło też będzie potrzebne?
 
Semper, nie dawaj zadnych hasel. ID powino styknac, ale login nie zaszkodzi;)



12 TD przy zerowych zapasach nic nie da, ba, nawet przy 8 zapasach i 12 TD 12 sub defence poddano mnie bez problemu ostatnio, mojego boxera na 12...mimo, ze mial tez blue belt;) ba, moj zapasnik na 10, mimo bardzo dobrego balansu, obrony przed dzwigniami na 12, blue belt przeciw innemu blue beltowi wladowal się w gilotynę i poszedl spac...Powodzenia, ale sam uwielbiam walczyc z takimi strikerami;P
 
Semper - po co aż tak kombinować? Jak masz hajs już na paypalu to Ci napiszę co zrobić. Jak nie to ładuj hajs do mnie i jutro masz vipa beż żadnego pieprzenia się z loginami i hasłami.







Edycja : Ogłaszam konkurs na nowy "thumb" (taki mały bannerek, który pokazuje do jakiej organizacji fighter przynależy) dla mojej organizacji :) Chciałbym żeby był tam napis Genesis, fajnie jakby były jakieś białe motywy, ale to tylko tyle ze wskazówek, bo nie chcę ograniczać waszej wyobraźni :P



Rozmiar takiego czegoś powinien wynosić 100x50
 
Witam ponownie. Wybaczcie ale nie mam jeszcze czasu na przeczytanie całego tematu itd by nadrobić braki wiedzy :/



Pytanie jest następujące jak ścinać wagę przed walką i na ile dni przed??
 
Born2Kill. Masz racje. Będę poddawany i przewalany z takimi zapasami. Więc jak radzisz zrobic usunąć tego i zrobić jakiegoś ionnego czy sparować mu zapasy i bjj? Szkoda mi jest go usuwac bo uefo dal mi za podpisanie 1000$.
 
Wiedziałem że tak będzie, dlatego dałem tak mało za podpisanie. Jak masz zamiar go usunąc to wpłać całą kasę z jego konta do mojego sklepu w amsterdamie (Gilop), a potem go wyrzuć i stwórz nowego, najlepiej w wadze 135, albo 185 :s
 
Kupiłem 2 razy donation bo chyba nie umiem inaczej dac ci kasy ;/ Sorry za te zamieszanie.. teraz bedzie dobrze
 
Carloo92 . Jak masz fightera i masz podaną jego wagę Weight,pod spodem masz maksymalne zbicie, czyli ile moze sciac w danej chwili. Jesli masz 100% energi to bedziesz mial tam podane ile maksymalnie moze sciac Twoj zawodnik. Jesli walczysz w wadze do 170lbs,wazysz 180lbs,ale masz can cut to 169 to nie musisz nic zbijac,wystarczy,ze zadbasz by odpoczac i w dzien walki miec 100% energii,wtedy mozesz walczyc w tej dywizji. Jesli faktycznie chcesz sciac,bo nawet przy max energii masz za duzo w "Can cut to" to odżywki Weight loss i jazda cardio/circuit training, tu mnie ktos musi poprawic, bo pare postow wyzej o tym pisalem i w sumie nie wiem , ktora sesje trzeba wybrac na stówę.



Najlepiej robic w czyms mocnego fightera,czyli 12 w ktorejs statystyce,nawet jak robisz strikera,daj mu w MT lub boks, a drugą opcję potem trenuj powoli...sam nie wiem, Uefo Ci poradzil, trenowac mozesz, ja mam paru zawodnikow bez zapasow, ale chociaz z BJJ:P kazdego tworzylem dajac max w ktoras z cech, jesli to byl boks to w wrestling reszte, jesli w wrestling max to w boks resztę, jesli to BJJ grappler to w zapasy resztę, zeby obalal, a stojke dotrenowuje teraz...na 1 stronie macie kilka schematow tworzenia;) Najlepiej czytnąć tutorial zanim się zacznie na powaznie grac, pomaga:) Choć i tak praktyka czyni mistrza...
 
Mam do rozdania 171 pkt w skille.. jak rozdać zeby miec dobrego strikera? Dać 80 w boxing i reszte w bjj w sub i defance sub? wtedy jak mnie obali to mu zrobie dzwignie
 
Nie ma jednoznacznej reguly, zawsze może Ci los sprawić psikusa i stworzyc wonderful boxera na 12, a go znokautuje typek z boksem 6;P Nie chcę się wymądrzać, ani dawać przykladow jakie ja zastosowalem, najlepiej to mi sie sprawdza brown belt z resztą w zapasy;] obalam i poddaje...strikera mozesz miec,ale wystarczy gosc,z 1 w boksie,1 w MT,3 zapasy i brown belt i nawet jak wyciagniesz purple belt w BJJ to Cie podda, klinczer Cie zlapie w klincz i nie masz szans...bokser czy MT porzadny to juz kwestia ustawienia suwakow...chyba,ze bedzie po ktorejs ze stron spora przewaga wzrostu,a co za tym idzie zasiegu...wtedy ten z dluzszym ma pewien plus. Tak np w starciu boxer na 12 vs boxer na 12, zadalem z 200 ciosow,a rywal z 5;-)mialem z 30cm przewagi wzrostu...)



Sam nie wiem, mi osobiscie tych pkt do rozdania zawsze brakowalo ;P Mam jednego boksera...zapasy mial na 7,teraz juz 9,a i tak przy 8 i sub defence 12,submissions 12 ostatnio po kilku probach brown belta, w koncu odklepal...No, ale dotad sie mocno sprawdzalo,boksowal,boksowal,punches ma na 12 i bronil obalen zapasami 7-8 i TD na 12...no,ale to tylko "nibyczlowiek", wiec na kazdego mozna haka znalezc i w koncu przegrac...Podpatrz moze lepiej kogo tam Uefo ma w danych kategoriach i stworz pod tym kątem ;)
 
Mozesz, ale tak jak mowilem, gosc z zapasami na 3/4 i brown beltem, czyli nawet jakis malolat raczej nie bedzie mial problemu by Cie przewrocic i poddać;) choc moj malolat o takich statach zostal poddany przez purpurowca...no i juz nie jest moim malolatem,a szuka menadzera, a zapewne za tydzien bedzie na emeryturze (bilans 1-3);]



Ja bym juz predzej dal w te zapasy, zeby bronic obalen...ale i zeby obalic jesli trafisz na lepszego stojkowicza, czyli wiecej w boksie bedzie mial lub bedzie z MT, a tam kopniecia robia roznice i z boksem raczej MT wygrywa...podtrenujesz BJJ to i po takim obaleniu jakiegos leszcza poddasz. Przed brown beltem przy odrobinie szczescia obronisz obalenie....Jest wiele sposobow na prowadzenie fightera, tyle, ze ciezko jednoznacnzie doradzic,serio.
 
Zrobiłem, 11 boxing i purpura. W stójce będe dawal rade bo punches na 12 i strike defnace na 11, i parter 12 sub i defensive 12, dodatkowo troche clinchu
 
@up
tylko pamietaj że przy takich ustawieniach to twój przeciwnik będzie decydował o płaszczyźnie walki czyli jestes skazany np: na walke w stójce z gościem co ma full boks albo na walke w parterze z brązowym a może nawet czarnym pasem.
 
Eee nie bądź takim pesymistą darosank :P Build ktory podał Piotrek1797 jest całkiem skuteczny na start, potem tylko dorobić do tego zapasy i jest pieknie. Nikt go nie wrzuci z czarnym pasem na start przecież :P Bardziej bym się clincherów bał.
 
outcast to co powiedziałeś plus wrestling i mt :p tyle że MT wiąże się z z uderzeniami (elbows i knees) a Wrestling z obaleniami
 
MT i wrestling + Clinchwork :) Stworzenie Piotrka nie jest zle nawet, ale bez kitu trenuj zapasy, w miesiac,dwa bedziesz mial pewnie juz z 6, a to juz pozwala na co nieco. Choc w zasadzie trafiajac na Boxer 12 i zapasy 7 nie masz wyboru, bo nie obalisz, ani nic...mozesz klinczowac i sciagac do gardy, ale to latwe tez nie bedzie na pewno. Podtrenujesz zapasy do 6 chociaz to moze wraz z purpurą uda Ci się obalać i takiego boxera z white/blue beltem konczyc w parterze. Tak czy siak dla mnie zapasy to podstawa i najlepsza baza:)
 
Dobraa, dzięki za wszelaką pomoc. Misaki teraz odpoczywa, no a potem jazdaa na trening kondycyjny. Coś do zrzucania wagi kupione, mam nadzieję że do 16 dojde do pełni dyspozycji.
 
Do 16 sierpnia to niewiele czasu, niewiele zdzialasz,jeszcze trzeba pamietac by dac No training w odpowiedniej ilosci bys mial 100% an walkę. No, ale fakt, musisz zrzucic te 0,7 funta, zeby wogle do walki przystapic...
 
Uefo do kiedy ten konkurs? Bo ja teraz wyjezdżam na 5 dni i z dostępem do kompa będzie dupa, a chetnie bym wziął udział.



W grze wysłałem Tobie linka do koszulki.
 
@Wasyl - spoko, konkurs trwa do tego czasu, aż coś mi się mega spodoba.



@ludzie gadający o clinchworku - nie wiem czemu, ale wszyscy zapominają o tym że bjj odgrywa dużą rolę też w clinchu, chyba gdzies w poradniku nawet jest napisane.



@Build Piotrka - ja uważam ten build za bardzo dobry, tak jak napiasl sethcab - potem tylko dorobic troche zapasów. Osobiście mój fighter z takim buildem ma rekord 4-0 i tylko raz miał bodajże kelnera, także nie narzekam :)







Koszulka Wasyla już na sklepie, za 19.99.
 
Back
Top