MMA Tycoon - gra online

Nie jest źle i czemu od razu dziwolągi. Striker z dobrymi zapasami to idealne połączenie ;) na żywo przynajmniej...



A ja zauważyłem, że Ufcowski nie jest faworytem według buków :D ponieważ dostałem maila o stawkach itp, gosć jest debiutantem, ale ma brązowy pas i 7 wrestling, ja wrestling mam 10, a próbował będę go obić w stójce z moim boxing na 3;) i postawiłem na siebie 50$, choć czuję, że gra pójdzie łatwizną i mnie czymś podda...Może gameplan zadziała, bo widze gościu nie trenuje (nie ma w gymie coachów) i nawet koszulki i spodenek sobie nie kupił, może tez gameplan tak "solidnie" ustawił, oby.
 
B2K Tyle ,że może to też byc oszukany grappler i wtedy ze swoim boxem niewiele zdziałasz, ale ja raczej nie chciałbym się przekonywac czy ten brown belt to naprawdę brown belt ;] . Moi jak narazie dostają za małe oferty kontraktów . Póki co żądam większej gaży he he :D
 
jesli powbijal na punches np punkty to licze, ze zmysl mojego fightera pozwoli mu obalic i kontrolowac. Glupie tylko jesli faktycznie by sie okazalo, ze w stojce przegrywa, obala i daje rade, a gameplan pozostal taki, ze z parteru wstaje, no ale to tylko gra i niestety nie mozna miedzy rundami nic podpowiadac:)



Xlę widzę ta walke, choc liczę na zly gameplan u rywala, np 50% wzwyz na try takedowns i ze stanie sie przewidywalny i ze naprawde olal stojke, zobaczymy za godzinę. To najmlodszy z moich, stad w statach troche odstaję od rywala, ale ma serce, szybko sie uczy i ...trzyma gameplanu ;)
 
Mówiąc krótko - chu*nia.



http://www.mmatycoon.com/fightcommentarypbp.php?FTID=298292



Po pierwszej rundzie myślałem, że coś z tego będzie, jednak jemu w głowie byly tylko obalenia i mimo wszystko mu się to udawało, nie zdołał mój wstawać z pod niego mimo defensive grapplingu na 11, obronił pełno prob poddan chyba dzieki swemu submissions tez na 11. No, ale dał się zdominować, choć pierwsza runda wygrana. Jednak werdykt był całościowy, nie rundowy, wiec jednoglosna porazka. Szkoda, ze tak malo tego boksu bylo, bo skutkowal początkowo. No i walka w ringu, a jak w mym profilu wpisane "If it's not in the Octagon - it's not real." ;]



i 6 dni kontuzji...no nic, najmłodszy w rodzinie poległ.
 
29 kwietnia mam zadebiutuję w oganizacji. Mój fighter http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=135805 vs http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=133252.

Co najbardziej powinienem trenować przed walką z takim przeciwnikiem? Myślę, że obronę przed obaleniami i stójkę? W końcu mój przeciwnik to brązowy pas BJJ.
I jaką według Was powinienem przyjąć taktykę?
 
Myślę ,że tak jak napisałeś dużo td i pt . Co do gameplanu to ja przynajmniej próbowałbym zwłaszcza jeśli nie mam dobrej stójki ,lecz mam ją na wyższym poziomie niż przeciwnik . Dociągnąc do werdyktu. Ogólnie rzecz ujmując , walka na dystans i dużo celnych ciosów.
 
Pewnie się skończy tak jak u mnie w nocy. Tez miałem lepszą stójkę od rywala, ale chciał obalać i obalał. mimo moich lepszych zapasów, submissions, deffensive grappling miałem takedown deffence 1, jakimś cudem zdominował mnie w 2 i 3 rundzie zapasami z góry i obijał aż do decyzji. Tu nie ma pewności nigdy raczej w tego typu pojedynku, ale cóż, rzadko który tu ma dobry bilans, więc trzeba się starać, mieć szczęścia trochę, intuicji i wyciągać jak najwięcej z każdej walki. Ja osobiście w środę ruszam do innego gymu, szkolić konkretne parametry jak najszybciej się uda. Choć widze w innych gymach dość konkretne zasaydy tworzenia sparingów i praktycznie mam wrażenie, że wychodzi na to, iż jako słaby BJJ zawodnik nie mogę iść na sparing z jakimis Elite BJJ, nie do końca rozumiem, więc z kim mam sparować, żeby się rozwijać. Naiver wspomożesz?



Inna sprawa, w Montrealu mam trochę gymów, jednak 90% są po 600, 2-5 po 150-500, wśród których będę wybierał i parę słabszych i trochę takich wogle bez trenerów...Gymy dobre, dużo, ale drogie, a ja musze na tym etapie coś pośredniego. Kolejne pytanie, jakbym wybrał Gym w innym mieście, to też musiałbym za każdym razem się przemieszczać?Czy tylko na walki?
 
A jeśli mam walkę w innym mieście, to ile dni przed walką tam polecieć?
 
Born2kill, o ile dobrze rozumiem, masz Useless/Abysmal TDD? Jeśli tak, to - nawet pomimo Twojej przewagi w Wrestlingu - aż dziw, że tak rzadko Cię obalał ;) Generalnie przy stójkowiczach TDD to podstawa.



Co do sparingów - właściciele gymów nadal nie widzą, kto kiedy i co sparuje, więc to, co piszą w regulaminie, jest tylko życzeniem. Możesz zatem spokojnie ładować się na sesje, które chcesz albo uszanować prośbę właściciela gymu - wybór należy do Ciebie.



Odezwij się do mnie na mmatycoon, to Ci podrzuce trochę mamony na start. Jestem drugim gościem z Polish Top Team.
 
Dobra, tylko teraz jak Cię znaleźć, kojarzę tylko gym do którego zapraszasz, ale poszukam :) Wciąż nie mam czasu zajrzeć z domu na GG i się odezwac...



Wez nam poradź jak to jest z tym lataniem, tylko na walki?Czy nie tylko, no i tak jak powyżej pytał egzeQtor, kiedy trzeba lecieć gdzieś, żeby zdążyć :) Jesli to trwa dlużej niż "od razu się tam jest" to rozumiem, że trening w międzyczasie nie jest skuteczny, bo nie ma Cię tam gdzie jest Twoj gym :)



Myślałem, że właściciele widzą, mając premium wykupione :) Zamierzam dołączyć do pewnego Gymu, jeśli będzie wciąż miejsce w środę.



EDIT: Widzę PTT, ale jak mam rozumieć "drugim" ?:D Ale gym, tylu trenerów, a stawka 50$ za tydzien?:D to ja w ciągu 3 dni się do Ciebie odzywam, wykupisz mi VIPa i mam nadzieję, że znajdzie się miejsce dla paru Polaków :P Mam trzech, ale po zakupie może się zdecyduje zrobić jakiegoś już z tymi doświadczeniami jakie mam(?).



Wiem, że TD bardzo istotne, moglem próbować w sumie obalac, może by nie wyciągnął z bottomu dźwigni jakbym chciał przeleżeć na nim 3 rundy skoro z góry mu to nawet nie wyszło. Niestety poradę dostałem by próbowac w stójce, no i mimo tego, że nie należy dawać try takedowns wysoko to on najwyraźniej nie miał mniej niz 80%, bo robił to później nonstop i co gorsze udanie mimo mojego krażenia z dala od niego. TD i Boxing, Cardio to to na czym musze się skupić u mojego "syna" :D Navrao musi potrenować box i szczerze mówiac chciałbym by zrobił black belt...jakkolwiek to się robi, bo tego nie wiem wciąż ;) Gorawski, szło mu w stójce, TD ma wysokie, chcę podkoszlić jeszcze bardziej zapasy, żeby było bliskie boksowi, a potem obronę przed poddaniami trochę, bo też do najgorszych nie należy. Jednak pomiedzy fighterami widać, którymiał więcej, a który mniej pkt do przydzielenia, stąd ten najmłodszy ma ciut gorszą sytuację łączną.
 
Juz mam obsadzona pierwsza gale, czekam tylko na potwierdzenie 2 walk i bedzie git.
Na zorganizowanie pierwszej gali wydalem 13 tys $
Zobaczymy jak bedzie z zarobkami
 
Jam Bartolomeo z PTT.



Co do gymu, to działa tak, że każdy opłaca swojego trenera, więc tak różowo nie jest. Najtańszy Elite kosztuje 2750 tygodniowo + zatrudnienie chyba tyle samo.



Lata się tylko na walki. Najpierw trzeba sprawdzić, ile energii będzie kosztował przelot. Zakładka Map i potem na dole "Check costs..." i wybieramy miasta. Potem musimy to przekalkulować sobie - zakładając, że każda sesja bez treningu daje ok +5 do energii zawodnika. I wylecieć jak najpóźniej się da (żeby maksymalnie dużo trenować), ale tak, by mieć 100% energii na walkę.



Przelot trwa kilka godzin, zależy gdzie. Działa to tak, że po potwierdzeniu przelotu gościowi odejmowana jest energia (ta, którą sprawdza się w Map), a potem przy każdej kolejnej sesji treningowej (nieważne czy jeszcze leci, czy już jest na miejscu) dodaje się +5.
 
To mogę się zapisać do Gymu w Nowym jorku i normalnie trening się bedzie odbywał?Skoro tam nie muszę się przenosić, ani nic;)?



Eee, to ciekawe, takie jopcji jeszcze nie widzialem, ale to wydaje sie duzo drozsze niz zaplacenie 600 za tydzien i miec z glowy, a pozostawic oplate trenerow szefowi gymu;)
 
Nie, nie zrozumieliśmy się - żeby trenować, zawodnik musi być w tym samym mieście. Gdy zapisany jesteś do gymu w Montrealu, a polecisz gdziekolwiek indziej na walkę, to bez względu na to, co masz ustawione w treningu - zawodnik i tak nie będzie trenował --> co sesja będzie mu przybywało 5 pkt energii.
 
No, ale mysle, ze mozna teoretycznie poswiecic max dwie sesje, wieczorna na wylot, a w kolejnym dniu na powrot, choc co z aklimatyzacja...Chyba nie jest uwzgledniana?Ze np z Londynu do Stanow najlepiej byloby pare dni wczesniej wpasc.



Ale i tak bardziej mi chodzilo o to,ze mam Base Montreal, a zapisalbym sie do Gymu w NY czy dalej, w Europie - Londyn chociażby, gdzie jest PTT. Jak te poróże na treningi miały by wyglądac. Czy po prostu zmienilałby mi się baza...a na walki musialbym zjawiac sie w Montrealu, bo po prostu w takiej federacji jestem...



Jesli jednak dodatkowo zmienilbym federacje na angielską?To mialbym jakis zwiazek dalej wogle z Montrealem?



PS:Napisalem w grze, ale chce się zdrzemnąć, jakby co czekam na odpis. Pozdrawiam.
 
Nie ma sensu trenować w innym mieście niż ma się bazę. Bedzięsz za noclegi poza bazą płacił codziennie $100. Gym musi być w mieście-bazie.



Za to ma sens walczyć w federacji z innego miasta, tzn. stracisz przez to kilka sesji treningowych i trochę kasy z powodu przelotów, ale nic poza tym. Tak czy siak najlepiej mieć i gym i federację w tym samym mieście-bazie.
 
Błagam tylko się nie śmiejscie :-)



Jak kupiłem mojemu zawodnikowi GI to chyba przeciwnik nie udusi mnie kołnierzem?



To jest tylko taki pic na wodę i nie ważne co się ma na sobie?
 
Nowe ciuchy (nieważne jakie) służą do podnoszenia morale - warto dzień przed walką kupić swojemu gościwi nowe ciuchy i założyć je od razu (Possession).
 
Też mam pytanie. Czy opłata za team jest pobierana automatycznie, czy sam musze jakoś za to zapłacić?
 
Pytanie za sto punktów, kiedy dobić do gymu, żeby nie płacić, np dziś 300$ i w czwartek kolejne 300$?



Jutro wbije wieczorem, wtedy za czwartek po prostu policzą i za tydzień kolejna opłata?Ważne, bo już chciałem wejść do nowego gymu, ale aż tak kasa nie grzesze.
 
Dobić jutro (czwartek) po 23, północy (czyli już pojutrze) lub po 1 w nocy - nie pamiętam dokładnie, gdzieś to jest napisane, o której pobierają opłaty. Najpewniej dobić po prostu w piątek rano o którejkowliek godzinie (byle przed poranną sesją, żeby jej nie stracić).
 
chce stworzyc zawodnika-dam mu 270 lbs-to znaczy ze mam walczyc w superheavyweight czy mam kontrole nad tym by moj zawodnik walczył w heavyweight bo pewnie bedzie mogl te 5 lbs scinac.
 
Im więcej będziesz trenował cardio tym więcej będzie mogl zrzucic, ja mam 4 ciezkich jeden waży 270 a trzech po 275lbs i bez problemu mogą dobic nawet do 250 na cardio expectional.
 
Spokojnie zbije. Ja ustawiłem swojemu początkowe 273lbs, a przy cardio Abysmal(2) zbijał mi na 258,7lbs, a teraz przy cardio Feeble(4) zbija mi 256,8lbs.
 
ok rozumiem ze mogą zbijać ale jak chce szybką walke,to w jakiej wadze bedzie?moge jakos ustawic ze szukam np. walki w 265 lub superHW?
 
Ja bym na twoim miejscu poczekał z tą szybką walką. Tak jak pisał naiver zrób swojemu zawodnikowi dobre cardio i dopiero szykuj sie na walke. Jeżeli twój zawodnik może zbić poniżej 265lbs to walka będzie w HW i a jak nie no to w super HW. To jest zależne od tego czy w momencie kontraktowania walki będzie mógł zmieścić się w wadze 265lbs czy nie.
 
Back
Top