MMA Tycoon - gra online

Właśnie zdążyłem machnąć ten plakat dla Uefo, mam nadzieję, że się spodoba.







g13ol.jpg
 
To jakie secondaries masz wysoko;>?



Plakat Hightowera fajny:) choc jeszcze jakis kolor czegos by sie przydal, to by tak jednolicie to nie wygladalo:) Sorry, ze czepliwy jestem, ale zawsze jest miejsce na doskonalenie sie:)))



Skoro tak sobie pomagamy... Jakie widzicie szanse dla mnie w tych pojedynkach;)?



Niepokonany Navrao walczy o pas http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=136040 z http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=102914



I niepokonany Radchenko drugi raz broni pasa http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=138505 z http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=123863



:D



Radchenko liczylem, ze zdazy zgarnac purpure, ale cos ciezko i chyba nie da rady, tak czy siak zamierzam dosc mocno try takedowns i postarac sie lezec, uderzac, nie zostac poddanym, typek glownie nokautowal...I tak ta walka jest przegrana i raczej odchodze z tej organizacji, bo mnie wkurwil wlasciciel. Rekord bede sobie psul przez jego widzi mi sie i niewyrownane zestawienie;)



Navrao z kolei ma TO 13 no i coz, jedynie parter mu pozostaje, a jak i jego brown zostanie poddany przez purple'a to bedzie dla mnie koniec swiata:> A najwczesniej i tak walczy tez niepokonany Rucinski, mistrz Bellum z LA, ktory odszedl, nie widzac przyszlosci dla obrony pasa :D Latwo miec nie bedzie, ale licze, ze jego wrestling na 8 dadza rade 7 i MT 12 white belt i skonczy sie poddaniem na moja korzysc...ale to MMA:)W Amsterdamie pas stracilem, ciekawe czy bede mial jakikolwiek po tych walkach:)
 
No właśnie, ciekawe jak będzie z tym Navrao, brązowy pas z purpurowym brzmi bardzo znajomo :P Radchenko jeszcze trudniej... zwłaszcza, że statystyki (wprawdzie tylko z 3 walk) wskazują, że rywal chyba niezły w klinczu.







Dzięki za opinię o plakacie :) Może jeszcze odrobina wyjaśnienia - jeśli chodzi o kolory to nie chcę ich wrzucać za dużo, żeby się pstrokacizna nie zrobiła. Skala szarości plus czerwień wydała mi się w sam raz, zwłaszcza, że całość nawiązuje trochę do logo organizacji :) Wiem, tam jest inna czerwień, ale jakoś nie sprawdziłem przy robocie :P
 
Ten rywal robil co chcial z kazydm, to stojka, to parter to klincz:D Navrao licze, ze obali,jak go podda purpura, to katastrofa, ale wtedy wiem, ze nic wiecej zrobic nie moglem:) Szczerze mowiac to za walkę Radchenko wzialem 5k bokiem ;) zebym to przyjal, nie chcialem takiej walki, prawie bez szans, zapasy jedynie wyzsze o 2 nad jego, a to moj numer 1 skill;) ale i mi by hype spadl i jego organizacji i cos tam z pasem. Nawkurzal sie i tyle, choc sam zaproponowalem, zeby zdjal pas ze mnie, wole oddac niz walczyc w nierownych fightach, ostateczmie skonczymy w klatce...za tysiaka plus 5k, ktore juz odebralem...jak wygram to juz wogle bedzie smiech i jeszcze bonus 1k;) poddac go nie poddam, nawet jakbym zdobyl purpure do walki, ale ciosy moga co nieco zdzialac,z jego ko power. Tak czy siak nie nastawiam sie na wygraną, ale probowac bede;)
 
Zawsze trza próbować ;)



Ja wczoraj miałem całkiem ciekawie, dwóch zawodników dostało nowych rywali, a jeden świeżak kontrakt z nowej organizacji. Warunki wyjątkowo dobre jak na pierwszy kontrakt bez zwycięstw w QFC, przyjąłem bez zastanowienia i będę miał nauczkę na przyszłość. Nie zwróciłem uwagi, że oferta z Londynu a mój zawodnik przecie w Petersburgu :D Dobrze, że to tylko taka odległość, więc nawet po odjęciu kosztów ze świetnego kontraktu robi się przyzwoity. Zresztą nie wiem czy ta organizacja się utrzyma jak już na dzień dobry płacą świeżakom takie pieniądze (patrzyłem na innych fighterów, którzy są z Londynu i chyba dostali podobne kwoty za podpis).



Aha, jedna z walk, które wczoraj przyjąłem może być trudna. Mój zawodnik:



http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=77994



Kontra ten gość:



http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=103167



Prawdopodobnie przewyższa mojego Gallaghera w jego najlepszej płaszczyźnie, czyli boksie. Ale jak na Elite boksera ma przeciętne statystyki trafionych ciosów. W dodatku sporo przyjmuje, zwłaszcza kopniaków (przy tym MT nic dziwnego). Co byście radzili? Zastanawiam się nad walką na dystans i sadzeniem dużej liczby low-kicków (kopnięcia mogę wytrenować do walki na 6-7 prawdopodobnie) albo rozbiciem go w klinczu, ale to ryzykowne, bo zamiast sklinczować, można się obudzić po walce :P. No i jego statystyki w tej płaszczyźnie wyglądają dosyć groźnie.



Obalania raczej nie biorę pod uwagę, bo moje Secondaries na to raczej nie pozwalają, a rywal umie sie bronić ;)
 
No coś Ty:) Przewyzsza Twojego w tym czym jest najlepszy to musisz obejsc tą drogę, tak jak Daley probujacy omoplaty :D a CroCop duszenia :D Z resztą tu widze niezla okazje, masz lepsze zapasy, masz niebieski pas, a on bialy, nawet jak nie poddasz to bedac aktywnym wygrasz decyzja, ewentualnie GnP znowu polecę.



Masakra, skad wziac takiego fightera?:) Gallagher Hightowera z nim przegral niegdys... http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=98149
 
Born2kill a jak tam CJ Johnson, jakieś skoki? A może podzielisz się z taktyka na przyszłego przeciwnika?



:-)
 
@Born2kill



Z tym boksem to nie takie proste, bo Primaries potrafią być złudne. Np. Gallaher ma Punches, Striking Defence i Agility wyższe niż to 12, a rywal dość często przyjmuje ciosy jak na 15 Boxing, więc może pod tym względem trochę odstawać. Do tego jego wielką słabością są kopnięcia (przyjmuje w zasadzie wszystko, nic nie zadaje, a jeśli zadaje to nie trafia).



A z walką w parterze już mówiłem, że będzie kłopot, bo chociaż mam wysoki Wrestling to Takedown Offence cieniutkie (i to są właśnie złudne Primaries :P). W dodatku nie byłoby czym wykończyć, więc jakby co zostaje lay&pray. Ale do parteru trzeba najpierw trafić, a to chyba nei da rady.



Ten gość co go wstawiłeś, to chyba jest na szczycie swojego rozwoju jeśli chodzi o Primaries. Przy nowym systemie treningu chyba ciężko mu to będzie utrzymać i jeszcze zadbać o rozwój. Jeśli chodzi o Gallaghera, to jestem już jego czwartym managerem :D Porażka była prawdopodobnie za kadencji drugiego albo trzeciego.
 
Dzięki za plakat Hightower. Wysłałem dziś typowi oferte kontraktu 10k/10k/10k , ciekawę czy się zgodzi :



http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=35209
 
Tak myslalem, dlatego sie doczekac nie moge jak wypiore kase Krola i poszukam kogos na free, ale kur...nikt nie ma sklepu, zebym mogl zaufanie wyprać te pieniadze i to zrobic, masakra...



Co do walki, no to rozumiem, ze zapasy pod katem obrony obalen ktos mu robil...lipa, trzebaby podtrenowac ofensywę to sie przyda w takich walkach, a przy tym boksie, moze jakos sie uda GnP, choc nie wiem czy ma to wplyw jakikolwiek, nie sprawdzalem. Ja jednak staralem sie by grappler mial dobre staty grapplerskie, striker strkerskie itp, no i chyba def grappling wszscy u mnie maja 11-12;P



Sethcab, co bedzie to bedzie, w MMA nie ma nic pewnego, mimo, ze zwykle zawsze jest faworyt:) Skokow nie ma, tylko, ze mam zaproszenie do gymu i prawdopodobnie w czwartek w nim zawitam. Pytanie do tych co sa w przemocnych gymach, prywatnych?Mniej ludzi na trenera, ale coze sparigami?Jesli nie ma praktycznie z kim sparowac...
 
Ta walka jest dla mnie przegrana bo Oliveira to taki chuj wie co szczerze mówiąc, niebieski pas i suby na 12, muay thai na 9 a kopy i striking defense na 5 :< To jeden z moich pierwszych fighterow jak jeszcze nie ogarniałem :P
 
Wiem;P



Powiedzice mi jeszcze ile mozna dac maxymalnie kreujac zawodnika, bo juz nie pamietam...do primary skilla. Zastanawiam sie od ilu jest black belt...skoro widze we free agentach,ze 131 ma juz czarny, a 127 nie...110 mozna bylo dac?Ciekawe ile zajmie zrobic ze 110 130 i za ile jedna kreska/plus jest odpowiedzialna...Jakby bylo sens w miesiac to zrobic to bym uraczyl Rucinskiego i Navrao czarnym pasem, zasluguja jak dotad.
 
Czasem na free można dobrze trafić, Gallagher to całkiem solidny gość, a wygarnąłem go mając 1-2 zawodników i 1 wygraną walkę w QFC. Jak sobie dokupię jakieś sloty na fighterów, to pewnie spróbuję jakiegoś wygarnąć ;]



Def Grappling można mieć wysoki (np. 12) nawet jako white belt, stąd parter w tej walce podoba mi się jeszcze mniej. I zastanawiam się czy rzeczywiście trenować te obalenia na przyszłe walki, czy nie skupić się raczej na klinczu/kopnięciach. Już teraz Gallagher jest bardzo trudny do obalenia, można jeszcze podbić Takedown Def do maxa i potem doskonalić stójkę/klincz.



EDIT: Na początku można dać 110, czyli w praktyce ma się 111 ;)
 
Mozesz zrobic clinchwork i dirty boxing stosowac...ale samo 12 def grappling przy white belcie niewiele da,jesli ktos umie choc troche poddawac i ma wyzsyz pas, chocby niebieski, no ale ciezko uogolniac skoro zawodnicy sa rozni,maja schowane umiejetnosci, jak i nie widzimy secondaries;]



Hmmm, to ciekawe ile mam majac 12 i jeden minus, nie dwa, bo pare sparingow bylo, choc jednak skupialem sie to na boksie,to na zapasach.
 
To 12+ 115-117,5 ? 12++ 117,5-120...i wskakuje 13, i kolejne 4x 2,5 miesiac turlania i wskakuje 14 i black belt, o matko, o 2 z 12 na 14 zrobic ciezka sprawa;]tym bardziej toczac jednoczesnie walki....



http://www.mmatycoon.com/orgupcomingeventpublic.php?EvID=707721 bedzie ciekawa gala i dwoch moich najlepiej stojacych w rankingach walczy...Ciekawe walki przynajmniej, najwyzej przegram.
 
Jeśli chodzi o liczby to tak to się przelicza. Zrobić coś z 2 na 14 to mega ciężka sprawa, ale dojść do 5 czy 7 już nie tak strasznie. Np. jeśli chodzi o Kicks, to u Gallaghera przejście o jeden znaczek +/- (czyli w przybliżeniu 2,5) zajmuje na razie jeden trening. Ale odpaliłem mu ten trening dopiero 3 razy, zobaczymy co będzie dalej ;) Na pewno sporo zależy od zdolności, bo mój drugi zawodnik w tym samym gymie potrzebował na taki wzrost chyba 2 treningów. Niestety u 4 pierwszych zawodników nie wiem jakie kto ma Aptitude :P







Aha, sprawdziłem coś jeszcze. Przejście z 13+ na 13++, albo potem na 14-- (Punches) wymagało jakichś 8-9 sesji treningowych, z reguły w grupach 5 osób (czasem zdarzyło się, że 2-3). Gdyby trenować w elitarnym gymie gdzie trenerzy mają 1-2 osoby na sesję na pewno dałoby się szybciej.
 
Ja to mam u wszystkich random, ile oni dali czasu na to by wybrac, ze nie zdazylem i dowiedzialem sie za pozno;P ale random pod mma moze byc, skillsy sa bardziej zroznicowane;) No ja chyba tylko Wisniewskiego i Ufcowskiego jr mam fast learner i widac efekt:>



Tyle,ze mowisz o trenowaniu def grappling i sub offense...bo sparingi trzeba jednak sie grupowac w te 3-4 osoby chociaz,a jeszcze kazdy z tych 3-4 menadzerow chcialby trenowac z rownymi badz lepszymi...
 
Ja od 2-3 builda wszystkim daje fast learner, a ten, o którym wspomniałem, że wolniej przyswaja to peirwszy zawodnik. Wtedy myślałem, że można wybrać 2 bonusy do ukrytych a nie 3 i fast learner nie zaznaczyłem :P.



W sumie racja, zapomniałem, że Tobie chodzi o podbijanie któregoś Primary, to jest trudniejsze (zwłaszcza na wysokich levelach). Ale chyba nie jest tak, że jeśli gość np. z BJJ 120 trenuje z takim co ma 100, to nic nie zyskuje. Po prostu znacznie wolniej się uczy.



EDIT: Fuck, dopiero teraz się kapnąłem, że można sprawdzić kto jest zapisany na sparing o danej porze :D Geniusz ze mnie, do teraz myślałem, że tylko liczbe uczestników da się looknąć...
 
Siemka :D



Właśnie założyłem konto w tej grze i taka prośba jest może jakiś poradnik po polsku?? Bo angielski nie jest moja mocną stroną
 
54 strony tego tematu to poradnik:)







W jakiej grupie najlepiej sparować? Jesli nie brać pod uwagę umiejętności (albo umówmy się, że wszyscy mają na poziomie 10):



a) 1vs1



b) 4



c) 10



d) 26
 
@Born2kill



Jeśli chodzi o sparingi w prywatnych gymach, to teraz akurat mam gościa w jednym i tam właściciel pisze żeby utrzymywać grupy 3 osobowe bo to daje najbardziej efektywny sparing, i że jest duża negatywna różnica gdy zamiast 3 jest 4 osoby. Tylko tu z kolei się robi problem taki że jak jest 2 gości którzy mają mniej gwiazdek od ciebie to nawet w 3 osobowej grupce nie ma sensu sparować. Podsumowując rzeczywiście po zmianach nie ma łatwo :)
 
Semper Fidelis teraz sa jakies bonusy za wieksze grupy czyli bym brał jak najwieksza liczbe :p
 
Wpis wyjaśniający te zmiany w systemie treningowym zawierał info, że najlepiej działają grupy 5-osobowe. A skoro ten wpis stworzył (albo przynajmniej nadzorował) gość, który pisał cały system, to raczej jemu bym wierzył ;)
 
Miałem problemy z wrzuceniem tego linka...



Wpisz w google "mmatycoon training changes", to pierwsze co wyskoczy



W sumie to jest napisane, że najlepiej przynajmniej 5 osób
 
We • ve introduced a sparring group size factor so that sparring in groups of less than 5 total (including your own fighter), is less effective.







Czyli poniżej pieciu osób jest mniej efektywne, więc tak jak mówiłem im wiecej tym lepiej :P
 
No ja w zasadzie pisałem to samo. Tylko 2 komentarze wcześniej zapomniałem zaznaczyć, że to było skierowane do darosanok, bo wspominał o 3-osobowych sparingach :P
 
Back
Top