MMA Cartel - Zawodnicy, walki, pytania

Flagowe okręty Kartelu - jeżeli akurat nie okupują doków (Karola i Aga) czy redy (Oskar) - to mają problemy z brasowaniem (Paweł, Łukasz, Kuba). Może więc sensowniej zachować kąśliwe uwagi dla siebie. Choć ja żałuję tej decyzji.

Tak czy owak, karta w końcu musi się odwrócić.

Przy okazji:
 
a co sie stalo z kontem na cohones? Pawel sie obrazil, bo walka Pawlaka nam sie nie podobala?
 
Może Pawłowi się ta walka podobała...:boystop:

Tak serio, to póki idzie, łatwo się odpowiada na ewentualną krytykę. Jak idzie ciut gorzej, to bywa różnie.
 
Takie już z nas cebulaki. Pawlak o mało co nie wygrał w dominującym stylu, a my tego nie doceniamy.
 
Paweł został twarzą kampanii: 'wyloguj się do życia" a wy się czepiacie, że konta w internetach pokasował. Zawodnicy zaczną wygrywać to może wróci. Powodzenia w każdym razie.
 
Ale że co? Paweł Kowali wziął wiaderko i poszedł? Widać biznes się dobrze kręci i nie ma co z pospólstwem dyskutować. A może Dana mu zabronił i ma pisać tylko po angielsku twitty, aby można było go kontrolować?
 
Nikt nie wie o co chodzi ale wszyscy pierdolą.

Grzechu jesteś przecież w INTERNECIE:D

Możliwe że Paweł posłuchał internetów i uznał że mniej ściemniania a więcej prawdziwej pracy lepiej się sprawdzi. Ja popieram. Tylko nie ma co się na internety obrażać-jak się dzięki nim wykreowało. Powodzenia
 
Nikt nie wie o co chodzi ale wszyscy pierdolą.
Założył ten temat, który dobrze się kręcił, ludzie się dowiadywali z pierwszej ręki o zawodnikach z kartelu, a teraz bez słowa kasuje konto i nie odpowiada (tzw ani be, ani me, ani pocałuj mnie w dupę). Fakt, dorosłe zachowanie, a cohones tylko narzeka bez sensu. Trochę obiektywizmu Grzechu.
 
No ale chyba o Koncie na Cohones nikt nie mowil ze bedzie Kasował , a tylko TT
Myle sie czy mnie cos omineło?
 
Nie no, niby kasacja konta prywatnego na Twitterku. Niemniej prosiłem jak inni - by tego nie robił. Followuje ten profil :)
 
Nie chodzi o to że ktoś narzeka, tylko w jaki sposób.
Sorki Grzechu, ale jak Cię lubię tak od kiedy pamiętam byleś lizus do calej redakcji i bezkrytycznie broniłeś każdego działania. Wszystko fajnie, ale ciągłe przyklaskiwanie do niczego dobrego jeszcze nie doprowadziło.
 
Wrzućcie tłita Pawła bo znowu jakieś zmiany z Gracie Barra. Ja pisze z Tel i nie dam rady.
 
Back
Top