Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

No raczej nie. Iwan jest alkoholikiem, zresztą pisze o tym w swojej książce, więc możliwe, że znowu nie wytrzymał i sobie golnął.

Edit. Rzeczywiście, nawalony jak meserschmit. :lol:
Jaki samolot? Zwyczajna bombka, zapomniał zjeść i wypić konkretnie przed.
 
No i kurwa zajebiscie
cro-cop_became_father_second_time.jpg


Hrvatska po puchar!
 
Ale Iwan się wczoraj zaprawił. Program trwał aż legendarne 47 minut bo Stano nie przepalił i gdyby potrwa 5 minut dłużej to Andrzej mógłby usunąć na stole
 
No to mamy Brexit.
Brexić :)

Patrzyłem na moich piłkarzy, a oni patrzyli na mnie. Nikt nie chciał zejść, nawet o tym nie myśleli. Byłem pod gigantycznym wrażeniem, aż nie wiedziałem, co mam zrobić - mówił Dalić, cytowany przez serwis 24sata.hr.
Jak sobie teraz przypomnę to pierdolenie, że tylko na tyle nas było stać, że testy wypadały dobrze, że niski pressing plus ta szopka z Japonią to jestem autentycznie zażenowany.

Hrvatska dla mnie trochę jak Czechy na Euro 2004. Nie ma Polski to się kibicuje sąsiadowi. Co prawda do Chorwacji daleko, ale jacyś tacy bliscy sercu...
 
Brexić :)

Patrzyłem na moich piłkarzy, a oni patrzyli na mnie. Nikt nie chciał zejść, nawet o tym nie myśleli. Byłem pod gigantycznym wrażeniem, aż nie wiedziałem, co mam zrobić - mówił Dalić, cytowany przez serwis 24sata.hr.
Jak sobie teraz przypomnę to pierdolenie, że tylko na tyle nas było stać, że testy wypadały dobrze, że niski pressing plus ta szopka z Japonią to jestem autentycznie zażenowany.

Hrvatska dla mnie trochę jak Czechy na Euro 2004. Nie ma Polski to się kibicuje sąsiadowi. Co prawda do Chorwacji daleko, ale jacyś tacy bliscy sercu...
Bo nam nie trzeba dmuchanych spodni do regeneracji tylko psychologów. W glowie sie wygrywa i w glowie sie przegrywa.
 
Tak jak pisałem wczesniej marzylem o finale Belgia chorwacja. Na szczescie chorwaci dotarli do finalu. Ciezko bedzie przejść zabojadow, ale coz. Bede darl ryja, zajebiste emocje, widac druzyne i modric jako lider. Zazdroszcze chorwatom druzyny narodowej
 
Co ciekawe Modric wcale nie wyróżnia się biegowo na tle zespołu. Przejrzałem staty z wczorajszego meczu i Luka przebiegł w ciągu 126 minut trochę ponad 12 km (mniej niż średnia zespołu), a jak już biega to głównie spacerkiem/lekkim truchtem. Sekret tkwi chyba w inteligentnym poruszaniu po boisku.

Swoją drogą, Subasić przebiegł wczoraj ponad 5 km... Lekki szok dla mnie.

Dobry tekst widziałem gdzieś w necie: Chorwacja ma Lukę, a Polska ma luki :)
 

"Nie chciałem dokonywać zmian, ale każdy chciał zejść! Krzyczeli, że nie mają siły grać, że nie chcą grać. Po 5 minutach pierwszej połowy musiałem zatrzymywać ich na boisku na siłę!".

Polski selekcjoner Adam Nawałka o tym dlaczego Polacy nie biegali podczas meczu, symulowali kontuzje i grali piach.

Odnośnie charakteru - dopowiedzcie sobie Państwo sami.
 
Back
Top