Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

ba3b260b-edac-4f34-a5b8-1cca8f760e6f.png


:DC:
 
Bardziej mi chodziło o styl gry największych tego swiata, a nie udział słabych druzyn.
Myślę, że sporym "winowajcą" jest także styl teoretycznie słabszych drużyn, czego mieliśmy przykład we wczorajaszym meczu. Iran nie miał takich możliwości ofensywnych i fizycznych by rywalizować z Hiszpanią, jak równy z równym. Musiał więc dobrać odpowiednią taktykę, co zaowocowało waleniem głową w mur Hiszpanów i małą ilością goli.

Do głowy wpadło mi też luźne przemyślenie, że na 5 mundiali, które widziałem najlepsze były te, które zorganizowane były w krajach z mocnymi tradycjami piłkarskimi, jak Brazylia czy Niemcy.
 
wiem że zawieje pudelkiem ale mam pytanko co wiadomo o konflikcie na linii szczesny-szczesny? ja pamiętam jeden wywiad z ojcem ze to syn nagle zerwał kontakt chyba w okolicach ślubu swojego. sugerował że chodzi o nią.Stanowski ostatnio w obronie starszego Szczęsnego nie zdziwił się ze zjebal syna (w sumie prawidlowo) wiedząc co tamten zrobił. jak ktoś się spytał ich to powiedział że to ich sprawa..no i skubany zainteresował mnie tą tajemniczością: D
 
Francja 98' pozostawiła u mnie traumę na lata. Pamiętam jak siedzę w koszulce Rivaldo, oglądam finał i łzy nakurwiają po twarzy. Znienawidziłem tych chujków Barthezów, Petitów, Dżorkaefów na lata :lol:
Mialem to samo z euro 2000 :jon:
 
Francja 98' pozostawiła u mnie traumę na lata. Pamiętam jak siedzę w koszulce Rivaldo, oglądam finał i łzy nakurwiają po twarzy. Znienawidziłem tych chujków Barthezów, Petitów, Dżorkaefów na lata :lol:
Ja byłem zły po tym jak mój ulubiony gracz Bergkamp odpadł po tych chujowych karnych z Włochami (Euro 2000).

Miałem koszulkę Holandii z jego nazwiskiem, grali u siebie a potem taka lipa.
 
Francja 98' pozostawiła u mnie traumę na lata. Pamiętam jak siedzę w koszulce Rivaldo, oglądam finał i łzy nakurwiają po twarzy. Znienawidziłem tych chujków Barthezów, Petitów, Dżorkaefów na lata :lol:
dżorakefff w barwach interu to był mój 1 piłkarski idol.fakt że jeszcze płakałeś w trakcie meczu..zapamiętam jeszcze bardziej2;P
 
Sergio Ramos: "In Argentina Maradona is light years from the best Argentine player in history, which for me is Leo Messi"

Zawsze lubiłem Ramosa.
 
Back
Top