Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Szczerze? Jutro Polacy zobaczą co to jest walka do ostatniego, bo to co my gramy jeśli idzie o mental,ambicje to śmiech na sali.

Azjaci to jest inny poziom mentalności.
 


Może zamiast być głupia zacięte płyta normalnie gościu napiszesz czemu Lewandowski jest ważniejszy dla repry niz prime Grosicki i Błaszczykowski, bo ja chętnie poczytam argumentację zamiast oglądać gifa Najmana.

Ta 2 była jaka była ale robiła nam zagrożenie, którego coś czuję teraz będzie brakować na dluuuugie lata.

Z resztą zajebiście pokazał to ten mundial.

Niestety ten nowy narybek na skrzydłach to była istna tragedia na tym turnieju.

Grosik wszedł na 5 minut i zrobił chyba z 3 akcje od tak.
 
Last edited:
Od dawna uważam że zmierzchem naszej repry nie będzie out Lewego. Tylko koniec ery Błaszczykowski-Grosicki.


I jestem cholernie ciekaw ile lat będziemy czekać na skrzydłowych choćby ich klasy, bo bez tego w piłce nie istniejesz.
 
Znudziła mu się już dyskusja z samym sobą w tematach freak, więc tutaj musi wystawiać świadectwo swojej głupoty.
:matt:
 
Przede wszystkim przestańcie go cytować. On i tak ma 90% użytkowników w ignorze. W ten sposób dajecie mu poczucie, że jego wysrywy mają znaczenie. Jeżeli kogokolwiek oznacza, czy cytuje - olać! Najlepiej w ogóle się nie odnosić do jego postów. To jest osobą zaburzona. Nie dawać mu żadnej atencji. Niech gada sam że sobą
 
Przede wszystkim przestańcie go cytować. On i tak ma 90% użytkowników w ignorze. W ten sposób dajecie mu poczucie, że jego wysrywy mają znaczenie. Jeżeli kogokolwiek oznacza, czy cytuje - olać! Najlepiej w ogóle się nie odnosić do jego postów. To jest osobą zaburzona. Nie dawać mu żadnej atencji. Niech gada sam że sobą
 
1670194013511.png
 

Dlaczego ludzie mediów boją się mówić że to były h..e MS Polaków?


I ten Borek gdy Lewy strzelał swojego 2 gola w historii mundialów , też mu taka laurkę przed tym karnym strzelił jakby nas na turniejach ciągnął i miał 20 goli na turniejach.

Czasami zastanawiam się czy zawód dziennikarza jeszcze istnieje czy dziś tylko przymilanie do mikrofonu. Obserwuję np bardzo dużo wywiadów Msciwuja i Kaniowskiego to jest taka tęcza , że ja pier...
Gdzie te dawne dziennikarskie pazury jakby chociaż Zarzeczny.
 
A ja myślę że Zalewski mimo że grał straszny piach na tym mundialu to będzie gość który w przyszłości będzie dawał radę na dobrym poziomie. Spalił się psychicznie pewnie ranga turnieju. Chłopak ma 25 występów dopiero w Romie w seniorach więc jest jeszcze trochę nieopierzony. No i 9 występów w kadrze. Wiadomo że nie jest Mekembe który w tym wieku już był dużym nazwiskiem ale to jest fenomen poza skala.
 
Jutro Japonia i Korea Południowa. Ważny dla mnie dzień. Jestem pewny że łatwo nie odpuszczą. Za ratowanie obecnej kultury na wielu płaszczyznach. Mocno trzymane kciuki są.

Do boju!!!

a byłeś w Japonii? Znasz ich kutlurę od środka? Czy tylko z amerykańskich filmów?
 
Back
Top