Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Mamy więcej posiadania niż Francja :mamed:

Chuj z tym. Przynajmniej da się to oglądać i są jakieś emocje gdzie można się złapać za głowę że "aj kurwa, szkoda, że nie zamknął nikt tego" czy "dobrze poszedł, jedziesz dalej!".
A jak dostała w plecy? Jakby zagrali jak z Argentyną to i tak by przegrali. Pierwszy, który oglądam z emocjami i wypiekami na twarzy.

EDIT: KURWA!
Zgadzam się. Ciężar gatunkowy tego spotkania robi robotę. Do tego Polacy wreszcie graja. Jakkolwiek to się nie skończy to duma na maksa.
 
received_866239905096568.jpeg
 
Zgadzam się. Ciężar gatunkowy tego spotkania robi robotę. Do tego Polacy wreszcie graja. Jakkolwiek to się nie skończy to duma na maksa.
Mam taki niedosyt po tym... Największym sukcesie Polski od 36 lat jakim jest wyjście z grupy, że może jestem mało wymagający, ale tak naprawdę póki co nie licząc meczu z Arabią to z Meksykiem i Argentyną jedyny moment jaki miałem gdzie mogły mnie ponieść pozytywne emocje, gdzie mogłem krzyknąć "jest kurwa!" był obrobiony karny Szczęsnego. A piłka to mają być emocje, za to właśnie kocham ten sport. Ten mundial w wykonaniu naszych mnie z nich wyprał.
Francuzi może mieli groźniejsze akcje, mieli patelnie do pustaka, ale cholera jasna gramy jak równy z równym. Na taki mecz czekałem.

Kurwa człowiek się produkuje, a tu brama w plecy do szatni...
No ale i tak na taki mecz czekałem.
 
Back
Top