Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Liczy się wszystko tylko nie bilans bezpośrednich spotkań. Przecież to jest popierdolone na maxa.
Liczy się tak:
- punkty
- ogólny bilans bramkowy
- bezpośrednie spotkania (ale tu jest remis 0:0)
- kartki
A jak tam będzie dalej równo to losowanie.
 
Jak to sprawi że wypierdola 711 to mogą dostać nawet 5:0 :D

Obawiam sie, że Czesław za dobre wrażenie zrobił....choć wierzę w odwagę Kuleszy ( ponoć jest za opcją zagranicznego trenera )

Ja już czekam na kowala w hejtparku dzisiej :juanlaugh::juanlaugh:
Heheh...w sumie nie bedzie miałą sie do czego czepić...no może do swojego ulubieńca Zielka:))
 
Obawiam sie, że Czesław za dobre wrażenie zrobił....choć wierzę w odwagę Kuleszy ( ponoć jest za opcją zagranicznego trenera )


Heheh...w sumie nie bedzie miałą sie do czego czepić...no może do swojego ulubieńca Zielka:))
Zieliński gra dzisiaj obrzydliwy futbol
 
Zero progresu za Michniewicza. Surowizna aż wstyd :D
Czesiek to typowy trener "na wynik" (wiem jak to brzmi przy obecnej sytuacji). Zamurować, zaskoczyć czymś przeciwnika wykorzystać słabości. A nie po to żeby zbudować drużynę czy rozwijać ją.
 
No właśnie to mnie boli. Ja tam kurwa rozumiem, jak Mateusz Marzec i Daniel Czapliński z Odry Opole są w stanie zagrać max 1 podanie na połowie przeciwnika, a potem wywalają w aut, ale reprezentacja? Silne i solidne europejskie kluby? A tu przyjeżdżają i dzieci jak niepełnosprawne umysłowo dzieci cieszymy się, że byliśmy na mistrzostwach. Dramat. Po prostu dramat.


Co mają ryzykować kontuzje i utratę milionów w klubach, albo tracić czas na częstsze zgrupowania żeby się ograć i być drużyna a nie zbiorem jednostek.
 
20 minut nadziei, że Meksyk nie wjebie i my nie stracimy, emocje emocje :gsp:
 
comment_ZvxHxEuv3SwsEBJ514mVsyFF78onGGio.jpg
 
Argentyńczycy mają już wyjebane na kolejną bramkę, więc Meksyk musi zadbać sam o siebie.
 
Najgorsze jest to, że czy ta bramka padnie czy nie to będzie pierdolenie, że dobry turniej, że 4 punkty to najlepiej od 40 lat i w ogóle niefart. Co więcej mogliśmy? A zabiliśmy totalnie futbol w dwóch z trzech spotkań. I w tych samych dwóch odjebaliśmy taki dramat, że człowiekowi się odechciewa.
 
Back
Top