Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Potrzebna pomoc - siedzę za granicą i tu kurwa żadnych meczy nie puszczają. Żeby ogarnąć transmisje z TVP potrzebuje VPN z polskim IP. Jest coś takiego co z darmoszke choćby jakiś okres próbny czy coś? Tylko na jutro potrzebuje.
 

Attachments

  • IMG_20221125_160150.jpg
    IMG_20221125_160150.jpg
    551 KB · Views: 29
Potrzebna pomoc - siedzę za granicą i tu kurwa żadnych meczy nie puszczają. Żeby ogarnąć transmisje z TVP potrzebuje VPN z polskim IP. Jest coś takiego co z darmoszke choćby jakiś okres próbny czy coś? Tylko na jutro potrzebuje.
Ja oglądam za granicą normalnie strumykiem.
 
Odpalaj Strumyk w karcie incognito i na luzie można z tvp transmisję oglądać.

Nie woła o wyłączenie adblocka.
przeciez bez adblocka to nie da sie na strumyku nic obejrzec. Co prawda uzywam cos innego niz adblocka, ale dziala tak samo albo lepiej.
 
przeciez bez adblocka to nie da sie na strumyku nic obejrzec. Co prawda uzywam cos innego niz adblocka, ale dziala tak samo albo lepiej.
Bez adblocka odpalam jak muszę oglądać transmisję z tvp. Działa bez problemu.
Sprawdź bebechy :redford:
 
Usprawiedliwiasz piłkarzy którzy grając w klubach zachodnich jakoś potrafią rozgrywać piłkę.

I ktoś im za to tam płaci niemałe pieniądze.

To co powiedział to oczywista BZDURA, jedynie obnażająca to jak mentalnie jesteśmy w dupie jeśli chodzi o podejście do meczów- jeśli nasz najlepszy ponoć bramkarz opowiada takie kocopoły. Panowie piłkarze spalają sie przed meczami- to przykre.
BZDURA dlatego - ze piłkarze jak Zieliński, Kamiński, Skóraś, Zalewski, Cash itp- w klubach grają piłką , po ziemi, ofensywnie , potrafią wymieniać podania itp.
Naszą największą porażką sa tacy piłkarze, właśnie jak Szczesny, Krychowiak- którzy pierdolą takie farmazony i Trener który ich utwierdza w takim przekonaniu.
Myślicie gdyby przyszedł np taki H. Renard pozwoliłby na pierdolenie takich debilizmów? Dajcie spokój- to polskie podejście jest mega wqurwiające

Gdym jak w swojej firmie takie farmazony swoim pracownikom opowiadał, to tez by słabo pracowali - bo niby po co , skorą nie potrafią- należy tępić taką mentalność
Panowie, żebyśmy się dobrze zrozumieli. Mnie chodzi o to że już jest jasno powiedziane że Polacy są chujowi w piłkę. Oczywiście zgadzam się z wami że w klubach potrafią a w reprezentacji nie. Chciałem powiedzieć że nasza myśl szkoleniowa jest tak piaszczysta że chuj. Myślę że większość forum jak nie wszyscy wymyśla taktykę laga do przodu. Ja ich absolutnie nie chwalę, tylko mam wrażenie ze od zawsze grana była ta sama chujnia tylko że kiedyś każdy mówił że jest dobrze i tak ma być a teraz inaczej. No ale może się myle
 
Anglicy słabo do tej pory, w ataku jak dzieci we mgle, Kane to chyba skilem zamienił się z rasiakiem, Saka z trawą się kiwa, a Mount przyjmuje na parę metrów.
 
Back
Top