Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Nie pokazali swojej uber zajebistej grafiki z VARu więc teraz będą kontrowersje.

edit:

029cfa181dff98b8c67ce17e6c087bea.png
 
Kurwa, pierwsze słowo do dziennika, drugie do śmietnika. Jak zwykle gdy zmieniam pierwotne typy to nie wchodzi, miałem Senegal wygrywający 2:1 i poszła zmiana na remis...
Stary mam tak samo. Obstawiam w robocie i jadę z chłopakami, jak z burymi sukami. Przychodzę do domu i mi się włącza tryb Jose Mourinho x Jacek Gmoch.
Z połączenia tych żywiołów wychodzi kapitan porażka :childcry:
 
Jeśli Jankesi będą grać na obronę Częstochowy, to Iran może coś wcisnąć. Nawet przez przypadek po rykoszecie.
 
1669801970596.png

lewandzban znów będzie tylko machał łapami przez 90 minut, jak we wszystkich ważnych meczach
 
Obiektywnie to ciężko szukać tutaj zwycięstwa Polski :awesome:. Ale może ten remis jakimś cudem dadzą rade. Arabia niby dala rade ale teraz sytuacja jest inna i Argentyna po prostu musi wygrac ten mecz.
 
Ciekaw jestem Arabii z Meksykiem, bo to co zagrali z Argentyną, a z nami to jakby dwie inne drużyny.
 
Ciekaw jestem Arabii z Meksykiem, bo to co zagrali z Argentyną, a z nami to jakby dwie inne drużyny.
meksyk też gra padakę, myślę, że będzie 0:0, albo jakąś jedną bramkę uda się włożyć RSA.
 
Back
Top