1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

MISTRZOSTWA ŚWIATA 2018- TEMAT DO TYPOWAŃ

Discussion in 'Cohones' started by Gienek, Jun 14, 2018.

  1. Gienek

    Gienek UFC
    Flyweight

    Dołączył:
    Jul 20, 2011
    Komentarze:
    7,908
    Zdobyte Lajki:
    7,835
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    Zakładam temat do typowań MŚ dla wszystkich którzy wpisali się na typera i przelali hajsy.

    Wrzucajcie tylko same typy z nazwą państw i wynik, bez zbędnych komentarzy bo zrobi się pierdolnik .

    Administrację proszę o podwieszenie tematu żeby nie trzeba było grzebać po stronach . @Cloud @duubertowa @defthomas @Cactus .

    Typy z meczu Rosja vs Arabia Saudyjska zostają w temacie który założyłem .

    Prośba do wszystkich w miarę możliwości żeby wrzucać na bieżąco typy np raz na dwa dni albo każdego dnia.

    Grupa A

    14 czerwca 2018
    17:00 Rosja - Arabia Saudyjska (Moskwa)

    15 czerwca 2018
    14:00 Egipt - Urugwaj (Jekaterynburg)

    19 czerwca 2018
    20:00 Rosja - Egipt (St. Petersburg)

    20 czerwca 2018
    17:00 Urugwaj - Arabia Saudyjska (Rostów)

    25 czerwca 2018
    16:00 Urugwaj - Rosja (Samara)
    16:00 Arabia Saudyjska - Egipt (Wołgograd)

    Grupa B

    15 czerwca
    17:00 Maroko - Iran (St. Petersburg)
    20:00 Portugalia - Hiszpania (Soczi)

    20 czerwca
    14:00 Portugalia - Maroko (Moskwa)
    20:00 Iran - Hiszpania (Kazań)

    25 czerwca
    20:00 Iran - Portugalia (Sarańsk)
    20:00 Hiszpania - Maroko (Kaliningrad)

    Grupa C

    16 czerwca
    12:00 Francja - Australia (Kazań)
    18:00 Peru - Dania (Sarańsk)

    21 czerwca
    14:00 Dania - Australia (Samara)
    17:00 Francja - Peru (Jekaterynburg)

    26 czerwca
    16:00 Dania - Francja (Moskwa)
    16:00 Australia - Peru (Soczi)

    Grupa D

    16 czerwca
    15:00 Argentyna - Islandia (Moskwa)
    21:00 Chorwacja - Nigeria (Kaliningrad)

    21 czerwca
    20:00 Argentyna - Chorwacja (Niżny Nowogrod)

    22 czerwca
    17:00 Nigeria - Islandia (Wołgograd)

    26 czerwca
    20:00 Nigeria - Argentyna (St. Petersburg)
    20:00 Islandia - Chorwacja (Rostów)

    Grupa E

    17 czerwca
    14:00 Kostaryka - Serbia (Samara)
    20:00 Brazylia - Szwajcaria (Rostów)

    22 czerwca
    14:00 Brazylia - Kostaryka (St.Petersburg)
    20:00 Serbia - Szwajcaria (Kaliningrad)

    27 czerwca
    20:00 Serbia - Brazylia (Moskwa)
    20:00 Szwajcaria - Kostaryka (Niżny Nowogrod)

    Grupa F

    17 czerwca
    17:00 Niemcy - Meksyk (Moskwa)

    18 czerwca
    14:00 Szwecja - Korea Południowa (Niżny Nowogrod)

    23 czerwca
    17:00 Korea Południowa - Meksyk (Rostów)
    20:00 Niemcy - Szwecja (Soczi)

    27 czerwca
    16:00 Korea Południowa - Niemcy(Kazań)
    16:00 Meksyk - Szwecja (Jekaterynburg)

    Grupa G

    18 czerwca
    17:00 Belgia - Panama (Soczi)
    20:00 Tunezja - Anglia (Wołgograd)

    23 czerwca
    14:00 Belgia - Tunezja (Moskwa)

    24 czerwca
    14:00 Anglia - Panama (Niżny Nowogrod)

    28 czerwca
    20:00 Anglia - Belgia (Kaliningrad)
    20:00 Panama - Tunezja (Sarańsk)

    Grupa H

    19 czerwca
    14:00 Kolumbia - Japonia (Sarańsk)
    17:00 Polska - Senegal (Moskwa)




    24 czerwca
    17:00 Japonia - Senegal (Jekaterynburg)
    20:00 Polska - Kolumbia (Kazań)

    28 czerwca
    16:00 Japonia - Polska (Wołgograd)
    16:00 Senegal - Kolumbia (Samara)


    Terminarz MŚ 2018 (faza puchorowa):


    1/8 FINAŁU

    30 czerwca
    16:00 Zwycięzca grupy A - drugi zespół grupy B (Soczi)
    20:00 Zwycięzca grupy C - drugi zespół grupy D (Kazań)

    1 lipca
    16:00 Zwycięzca grupy B - drugi zespół grupy A (Moskwa - Łużniki)
    20:00 Zwycięzca grupy D - drugi zespół grupy C (Niżny Nowogrod)

    2 lipca
    16:00 zwycięzca grupy E - drugi zespół grupy F (Samara)
    20:00 zwycięzca grupy G - drugi zespół grupy H (Rostów)

    3 lipca
    16:00 Zwycięzca grupy F - drugi zespół grupy E (St. Petersburg)
    20:00 Zwycięzca grupy H - drugi zespół grupy G (Moskwa - Otkrytiye)

    ĆWIERĆFINAŁY

    6 lipca
    16:00 1A/2B - 1C/2D (Niżny Nowogrod)
    20:00 1E/2F - 1G/2H (Kazań)

    7 lipca
    16:00 1F/2E - 1H/2G (Soczi)
    20:00 1B/2A - 1D/2C (Samara)

    PÓŁFINAŁY

    10 lipca
    20:00 Półfinał 1 (St. Petersburg)

    11 lipca
    20:00 Półfinał 2 (Moskwa - Łużniki)

    MECZ O 3. MIEJSCE

    14 lipca
    16:00 (St. Petersburg)

    FINAŁ

    15 lipca
    17:00 Finał (Moskwa - Łużniki)
     
    defthomas, panpan and bombel147 like this.
  2. panpan

    panpan WSOF
    Middleweight

    Dołączył:
    Apr 11, 2010
    Komentarze:
    3,310
    Zdobyte Lajki:
    5,713
    Punkty:
    1,790
    Rosja vs Arabia 1:0
    Egipt vs urugwaj 0:2
    Maroko vs Iran 0:0
    Portugalia vs Hiszpania 1:1
     
  3. husarz

    husarz ONE FC
    Welterweight

    Dołączył:
    Mar 14, 2014
    Komentarze:
    2,400
    Zdobyte Lajki:
    4,075
    Punkty:
    790
    Płeć:
    Male
    Rosja - Arabia Saudyjska 2:0
    Egipt - Urugwaj 1:2
    Maroko - Iran 2:0
    Portugalia - Hiszpania 1:3
     
  4. VoRaNeK

    VoRaNeK Jakub Chrzciciel

    Dołączył:
    Aug 28, 2011
    Komentarze:
    21,261
    Zdobyte Lajki:
    27,285
    Punkty:
    5,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Krosno
    Rosja - Arabia Saudyjska 2:0
    Egipt - Urugwaj 0:1
    Maroko - Iran 1:0
    Portugalia - Hiszpania 2:2
     
  5. bombel147

    bombel147 ONE FC
    Bantamweight

    Dołączył:
    Sep 6, 2016
    Komentarze:
    2,296
    Zdobyte Lajki:
    4,092
    Punkty:
    290
    Płeć:
    Male
    Rosja 2-1 Arabia
    Egipt - Urugwaj 1-1
    Maroko - Iran 0-0
    Portugalia - Hiszpania 1-2
     
    Last edited by a moderator: Jun 14, 2018
  6. respect

    respect UFC
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Apr 22, 2012
    Komentarze:
    14,981
    Zdobyte Lajki:
    25,779
    Punkty:
    1,190
    Rosja - Arabia 2:0
    Egipt - Urugwaj 1-2
    Maroko - Iran 0-0
    Portugalia - Hiszpania 1-1
     
  7. Orlos

    Orlos ONE FC
    Lightweight

    Dołączył:
    Feb 13, 2011
    Komentarze:
    2,384
    Zdobyte Lajki:
    2,192
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Rosja - Arabia Saudyjska 2:0
    Egipt - Urugwaj 1:3
    Maroko - Iran 3:2
    Portugalia - Hiszpania 2:2
     
  8. Gienek

    Gienek UFC
    Flyweight

    Dołączył:
    Jul 20, 2011
    Komentarze:
    7,908
    Zdobyte Lajki:
    7,835
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    Po pierwszym meczu tak na szybko wszyscy macie po 1 pkt. Nikt chyba nie typowal Arabusow, ale też nikt nie wytypować że Ruscy pojadą 5-0. Najbliżej był @sawciu który obstawial 3-0
     
  9. chudy

    chudy Shark Fights
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Jul 13, 2015
    Komentarze:
    1,327
    Zdobyte Lajki:
    522
    Punkty:
    490
    Egipt - Urugwaj 1:3
    Maroko - Iran 2:0
    Portugalia - Hiszpania 2:3
     
  10. rash

    rash WSOF
    Lightweight

    Dołączył:
    Mar 22, 2015
    Komentarze:
    3,211
    Zdobyte Lajki:
    5,589
    Punkty:
    490
    Płeć:
    Male
    15 czerwca:
    Egipt - Urugwaj 1:2
    Maroko - Iran 2:0
    Portugalia - Hiszpania 2:1
     
  11. lukasz4493

    lukasz4493 Maximum FC
    Featherweight

    Dołączył:
    May 28, 2012
    Komentarze:
    1,480
    Zdobyte Lajki:
    127
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Lublin
    15 czerwca:
    Egipt - Urugwaj 0-2
    Maroko - Iran 2-1
    Portugalia - Hiszpania 1-2
     
  12. Gaara

    Gaara Vale Tudo
    Open

    Dołączył:
    Apr 15, 2011
    Komentarze:
    20,365
    Zdobyte Lajki:
    24,726
    Punkty:
    1,790
    Egipt - Urugwaj 2:4
    Maroko - Iran 0:0
    Portugalia - Hiszpania 2:2
     
  13. allan77

    allan77 KSW
    Middleweight

    Dołączył:
    Oct 19, 2013
    Komentarze:
    5,648
    Zdobyte Lajki:
    5,122
    Punkty:
    790
    Płeć:
    Male
    15 czerwca:

    Egipt 0 - 2 Urugwaj
    Maroko 2 - 1 Iran
    Portugalia 1 - 1 Hiszpania
     
  14. sawciu

    sawciu Bellator
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Mar 13, 2013
    Komentarze:
    4,658
    Zdobyte Lajki:
    2,445
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Moria
    Egipt - Urugwaj 0:3
    Maroko - Iran 0:0
    Portugalia - Hiszpania 0:2
     
  15. JanuszWanZant

    JanuszWanZant EFC Africa
    Heavyweight

    Dołączył:
    Dec 1, 2015
    Komentarze:
    3,023
    Zdobyte Lajki:
    1,637
    Punkty:
    290
    Płeć:
    Male
    Egipt - Urugwaj 1:3
    Maroko - Iran 1:0
    Portugalia - Hiszpania 2:2
     
  16. HubiSSJ3

    HubiSSJ3 UFC
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Feb 20, 2010
    Komentarze:
    15,473
    Zdobyte Lajki:
    7,773
    Punkty:
    1,790
    Egipt-Urugwaj 1:2
    Maroko-Iran 2:1
    Portugalia-Hiszpania 1:2
     
  17. panpan

    panpan WSOF
    Middleweight

    Dołączył:
    Apr 11, 2010
    Komentarze:
    3,310
    Zdobyte Lajki:
    5,713
    Punkty:
    1,790
    Francja vs Australia 4:0
    Argentyna vs Islandia 6:0
    Peru vs Dania 1:2
    Chorwacja vs Nigeria 1:1


    :antonio:
     
  18. bombel147

    bombel147 ONE FC
    Bantamweight

    Dołączył:
    Sep 6, 2016
    Komentarze:
    2,296
    Zdobyte Lajki:
    4,092
    Punkty:
    290
    Płeć:
    Male
    Francja vs Australia 4-1
    Argentyna vs Islandia 3-1
    Peru vs Dania 1-1
    Chorwacja vs Nigeria 2:1
     
  19. HubiSSJ3

    HubiSSJ3 UFC
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Feb 20, 2010
    Komentarze:
    15,473
    Zdobyte Lajki:
    7,773
    Punkty:
    1,790
    Francja vs Australia 3-0
    Argentyna vs Islandia 3-0
    Peru vs Dania 1-2
    Chorwacja vs Nigeria 2:1
     
  20. VoRaNeK

    VoRaNeK Jakub Chrzciciel

    Dołączył:
    Aug 28, 2011
    Komentarze:
    21,261
    Zdobyte Lajki:
    27,285
    Punkty:
    5,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Krosno
    Francja vs Australia 3:0
    Argentyna vs Islandia 3:0
    Peru vs Dania 1:1
    Chorwacja vs Nigeria 1:0
     

Share This Page