Michał Materla - Phoenix Rising Highlight 2012

Dzięki wielkie przede wszystkim redakcji za udostępnienie hl na głównej. Jutro HL Antka :)
 
Po raz kolejny świetnie dobrana muzyka. Muza przy HL jak dla mnie jest jednym z najważniejszych czynników. Dobrze wyszły Ci te wstawi trening-walka, fajny pomysł :)



Minusy też oczywiście są:



- ZA KRóTKI !!
 
@ Kyfu na Antka szkoda czasu, ale jak uważasz, może w przyszłości zrobisz Helda HL bo chyba nie ma
 
@ L U K



Na swoj obronę mam tylko to, że niestety ale ilość materiałów do takich produkcji jest dość mocno ograniczona. Oczywiście mógłbym znaleźć inne materiały ale nie byłyby one w zadowalającej jakości co według mnie dośćmocno popsuło by cały efekt, stąd highlight trwa tyle ile trwa. Swoją drogą myślę, że przeciętny Kowalski na fb chętniej obejrzy taki krótki materiał niż conajmniej 5-cio minutowy a im więcej osób to obejrzy tym chyba lepiej chociażby dla samych zawodników. W każdym razie jeżeli będzie możliwość dostępu do większej ilości materiałów w takiej jakości to na pewno zrobię coś dłuższego :)



@ Cielo10



HL Marcina Helda, Damiana Grabowskiego i wielu innych zawodników jak najbardziej, ale niestety jest problem z materiałami, który po krótce wyjaśniłem wyżej, pozdrawiam :)
 
@ Kyfu







Naprawdę świetnie zrobiony hl. W końcu fajne przejścia i dobrze dobrana muzyka. Nałożone efekty też są super, wszystko po prostu do siebie pasuje. Gratuluje świetnej roboty (aż się zalogowałem na forum, chyba po raz pierwszy od pół roku, żeby skomentować Twoje małe dzieło!)



Kolejny machineman mam nadzieję :D graty!
 
Back
Top