Michał M. - Western

Każdy sobie ma tam jakieś zdanie.
Ważne że to wyszło na jaw i mam nadzieję, że dojadą i tego gwałciciela i wszystkich odpowiedzialnych prokuraturze.

Co do Michała, to w mojej opinii święty nie jest i akcja z nożem pod pachą raczej to potwierdza. Nie wiem, czy to czasy przeszłe, czy dalej w to brnie, ale faktem jest, że za uszami swoje miał.

Jestem ciekaw, komu zależało żeby Go udupić i czy w prokuraturze te osoby się znajdą.
 
Cause the eyes of a ranger are upon you
Any wrong you do, he's gonna see
When you're in Szczecin look behind you
'Cause that's where the ranger's gonna be

e7db583b771aa.jpg
 
Fakty: Nie ma dowodów na przestępstwa Michała. Jest za to szereg NIEPOTWIERDZONYCH pogłosek o niekoniecznie najlepszej postawie i powiązaniach w PRZESZŁOŚCI.
A na styl życia zrobił w KSW :jjsmile:, a kosę dostał za niewinność przypadkiem :mamedwhat:z tym oczyszczeniem to formalnie jeszcze nie :)
 
A w Californii jest bardzo fajnie.
Jak widzą, że jesteś wydziabany to nikt nie pomyśli żeś kryminalista.:roberteyeblinking:
 
Zna ktoś z Was osobiście Westerna ?
Tak. Gość ma fazę na kryształową wieżę, musi ją zbudować żeby przeżyć koniec świata. Na zdjęciach widzi orby, czyli plamy duchowego światła. Mało tego, według niego Rockefeller zmienił częstotliwość radiową na taką, która powoduje raka. Klasyczny poznaniak.
 
A ja jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
 
Back
Top