MEMY MMA - ZIELONY666

Różal to jest już człowiek mem także chyba pasuje #Miłość #Równość #Tolerancja

F2NfT7sXcAA654i
 
Co on pierdoli? XD
W skrócie nie wiadomo. Ogółem Różal to jest jeśli o to co robi w socialach taki medialny wizerunek wyborcy Konfederacji według TVN i w sumie po słowach Korwina o idiotach to nie zdziwię się jak nam Marcinek jeszcze do sejmu wystartuje na jesieni (nie wiem kiedy będą listy dostępne) bo parę głosów by dostał.
 
W skrócie nie wiadomo. Ogółem Różal to jest jeśli o to co robi w socialach taki medialny wizerunek wyborcy Konfederacji według TVN i w sumie po słowach Korwina o idiotach to nie zdziwię się jak nam Marcinek jeszcze do sejmu wystartuje na jesieni (nie wiem kiedy będą listy dostępne) bo parę głosów by dostał.
To byłby hit w polskiej polityce. Powinien tak zrobić.
 
W skrócie nie wiadomo. Ogółem Różal to jest jeśli o to co robi w socialach taki medialny wizerunek wyborcy Konfederacji według TVN i w sumie po słowach Korwina o idiotach to nie zdziwię się jak nam Marcinek jeszcze do sejmu wystartuje na jesieni (nie wiem kiedy będą listy dostępne) bo parę głosów by dostał.
Sekcja komentarzy w socialach Wuja to już w ogóle kopalnia szurskiego raka i wylęgarnia wolnomyślicieli, którzy wysrywy wszelkich dzikich trenerów, memcenów i takich właśnie Różali łykają bez popity i traktują jak prawdę objawioną.

A potem spoglądasz w profilowe takiego komentującego jegomościa i po samym kartoflanym ryju wiesz już, że autor nigdzie nie był, niczego nie widział, nic nie wie, ale do tropienia spisków NWO i POTĘŻNEGO LEWACTWA zawsze jest pierwszy w szeregu.
 
Celem potomności, pragnę zauważyć że Twój post o tu ---> https://cohones.mmarocks.pl/threads/„nigdy-nie-wrócę-do-współpracy-z-robertem”-–-jan-błachowicz-kontruje-trenera-jocza.65362/post-2914688

prawdopodobnie pobił rekord,

galaktyczny może nawet? :kawulpokapoka:,

w ilości wygranego uznania na Jankones Cohones.
(na chwilę pisania: 113 Cohonozłotych!)

Gratulacje! :D
Już 156!!! :bye: ... mój :lol: a 155 już był 19.02... czyli nie było mnie jeszcze na Cohones, a teraz czuję się trochę jak kolaż co zanim jedzie auto z napisem koniec (ostatni w peletonie)... :boss:
 
W skrócie nie wiadomo. Ogółem Różal to jest jeśli o to co robi w socialach taki medialny wizerunek wyborcy Konfederacji według TVN i w sumie po słowach Korwina o idiotach to nie zdziwię się jak nam Marcinek jeszcze do sejmu wystartuje na jesieni (nie wiem kiedy będą listy dostępne) bo parę głosów by dostał.
Był już w Sejmie. Liroy go zaprosił na konferencję prasową w sprawie Bonusa :siuu:
 
Ej Cohones, tylko kurwa proszę się nie śmiać, bo to jest poważne pytanie do chuja.
Jak wrzucacie te wszystkie gify podczas naszych szyderczych lajfów? Nigdy mnie to nie interesowało, ale czasami tak idealnie pasuje, ze proszę o zdradzenie mi tego sekretu
 
Back
Top