MEMY MMA - ZIELONY666

KSW XD 78 Szczecin czyli...

1673889401212.png
 
Sorry Zielony, że Ci to tu wklejam, ale to jest złoto. Japończyk ledwo z siebie wydusił jakieś dwa dźwięki, a ten tłumacz niczym Mickiewicz rozwija myśl

Nie wiem czy pamiętasz ale czuł się oszukany i może powiedział "Oszukali mnie skurwiel!" XDDDD

Tłumacz top - pozdrawia Polskę, Polaków, KSW, świetny event, organizacja top :D - coś pięknego
 
Motywacyjny post.

Wiecie, że w rok z kawałkiem można zamienić się z ulanego grubasa w pakera?

Ja to zrobiłem dawno temu - 4 jednostki MMA w tygodniu, 2 razy siłownia i tylko albo aż tyle plus w domu rowerek - rok czasu i w ulańca zamieniłem się w normalnego człowieka - potem kolejne 4 miesięce by się dojebać na maxa - dzisiaj docinam ostatnie % tłuszczu i zastanawiam się czy w związku z własną historią nie zostać kołczem dla grubasów.





1675888686227.png
 
Motywacyjny post.

Wiecie, że w rok z kawałkiem można zamienić się z ulanego grubasa w pakera?

Ja to zrobiłem dawno temu - 4 jednostki MMA w tygodniu, 2 razy siłownia i tylko albo aż tyle plus w domu rowerek - rok czasu i w ulańca zamieniłem się w normalnego człowieka - potem kolejne 4 miesięce by się dojebać na maxa - dzisiaj docinam ostatnie % tłuszczu i zastanawiam się czy w związku z własną historią nie zostać kołczem dla grubasów.





View attachment 56076
Czarny prostokąt na oczach byłby kozacki.
 
Back
Top