MEMY MMA - ZIELONY666

zielony666

UFC
Heavyweight
Hej Byki - od hooia moich memów lata po Twitterze i Facebooków a sam często nie mam ich bo nie sejwuję ich i robię często ad hoc i potem tego nie mam :D

Tutaj będę wrzucał swojej memiszcza i tu prośba

*jest jeden Byk za co szanuję w hooi ma mój obrazek z POTĘŻNYM Mehmetem z ciałem Pudziana jako avatar na PPE.PL - Byku weźże to mi wrzuć - nie mam tego nigdzie :D

Zaczynam od najnowszego -potem poodkopuje starsze kek jeśli jakieś mam.








1671138768550.png
 
Last edited:
To chyba mogę uznać za klasyk - nie mogę przestać się śmiać jak na to patrzę - zagubiłem - bo nie sejwuję tylko wrzucam po zrobieniu i potem dalej do pracy.

I nie miałem tego i żałowałem i wrzucił to jakiś Byk(!) dobry w temacie chyba o high league gdzieś.

1671139407737.png
 
Last edited:
Tak czułem, że to kwestia godziny max dwóch i będzie nowy avatar i mem :antonio:
Jano wbija cwela hejterom! A po kościach czuję, ze Janek więcej szczęścia i rozumu i w 2023 albo będzie się bił albo zdobędzie pas. Ptaszki ćwierkają, ze Ankalajew jest tak rozjebany po tamtej walce, ze minimum 6 miechów pauzy. Rakić też długa rekonwalescencja. Zostale Hill albo Antony - obu Jano robi na luzie - piękne KO i walczy o pas przy pomocy ezoterycznej energii kosmosu Darii Alberts.
 
Jano wbija cwela hejterom! A po kościach czuję, ze Janek więcej szczęścia i rozumu i w 2023 albo będzie się bił albo zdobędzie pas. Ptaszki ćwierkają, ze Ankalajew jest tak rozjebany po tamtej walce, ze minimum 6 miechów pauzy. Rakić też długa rekonwalescencja. Zostale Hill albo Antony - obu Jano robi na luzie - piękne KO i walczy o pas przy pomocy ezoterycznej energii kosmosu Darii Alberts.
Szamanka przemawia, przez Zielonego666:weird:!!
 
Back
Top