Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

Muszę się przyznać, Najman to szkolny kolega mojej kochanej żony:)! Poznałem typa w pubie w Częstochowie, wjazd na pełnej, bujanka, groźne spojrzenie, dziubek i szacunek miejscowych chłopaków w rurkach tudzież meneli:). Taki mega pajac ale jak sobie z nim pogadałem, to jest niegłupi gość i sympatyczny ziomek.
Najman jest bystry, bo wie, że nic nie umie i dlatego szybko się poddaje, dlatego mało urazów mózgu i może prowadzić swoją karierę jeszcze 30 lat.
Chociaż te długi...
 
Najman jest bystry, bo wie, że nic nie umie i dlatego szybko się poddaje, dlatego mało urazów mózgu i może prowadzić swoją karierę jeszcze 30 lat.
Chociaż te długi...
Długami to on się nie przejmuje.
 

Przeżyjmy to jeszcze raz, niedługo 13. rocznica wykolejenia największego hype trainu w historii polskiego MMA:



Stawiam dolary przeciw orzechom, że gdyby Mario nie był tak łasy na właśnie dolary i nie uparł się na tę walkę (którą odradzali mu wszyscy - z Midasem Gracie na czele), to Włodzimierze spokojnie podholowaliby go do o wiele bardziej opłacalnego money fightu.

Z drugiej strony jestem w stanie uwierzyć, że Mariusz na prawdę myślał, że ujebie Sylvię jak Mercer; po 30 sekundach jednak dotarło do jego zmarszczonego łba, że piłkarskie lowkicki i dyskotekowe cepy to nie to samo, co olimpijski poziom boksu Mercilessa.
 
I kopać...
ale wtedy jeszcze nie było robienia cardio
codzienne 5 rano, truchtem parę kilometrów...


Może i browarka nie było …

:zakręcony:

Ale przecież browarek musi być!

3E240CB9-FFAF-424E-9533-21B49F1B4DE1.gif
 
To mi kumpela historie sprzedała. Otóż pracuje w domu dziecka. No i jeden z wychowanków zamarzył sobie, że chciałby móc poznać Pudziana. No, a że ogółem dziewczyna uwielbia te dzieciaki to zaczęła szperać i znalazła kontakt do Mariusza. Ten napisał, że przez obowiązki nie może przyjechać, ale za darmo nagrał dla tego chłopaka dwuminutowy filmik z życzeniami i jakąś wypowiedzią.
 
To mi kumpela historie sprzedała. Otóż pracuje w domu dziecka. No i jeden z wychowanków zamarzył sobie, że chciałby móc poznać Pudziana. No, a że ogółem dziewczyna uwielbia te dzieciaki to zaczęła szperać i znalazła kontakt do Mariusza. Ten napisał, że przez obowiązki nie może przyjechać, ale za darmo nagrał dla tego chłopaka dwuminutowy filmik z życzeniami i jakąś wypowiedzią.
Ja tam Maria szanuję, wycisnął ze swojej kariery strongmana ile mógł.
Jest biznesmenem ale też człowiekiem o w miarę normalnych poglądach.
 
Jadę sobie ostatnio autem i jakoś wyszło że miałem radio włączone i nagle słyszę w wiadomościach sportowych że Mariusz Pudzianowski wraca do klatki KSW i po chwili wypowiada się "ekspert":
"Mariusz Pudzianowski stawiany jest w roli faworyta, już same pseudonimy które widnieją na jego profilach takie jak pudzian, dominator, pudzilla czy PYTON dają do myślenia" koniec wypowiedzi eksperta :mamed: Tak więc machina promocyjna pędzi w najlepsze i jeszcze informacje na wiki wyjęte nie wiadomo skąd
View attachment 63807
Ale że w Radiu Maryja mówią już o Mariuszu, tego bym się nie spodziewał, chyba włodarze KSW sypnęli trochę znanemu o. T... :lol:
 
Jest takie wyzwanie w Gdańsku. Ciekawe czy Juras by dał radę? Ale on to powinien mieć jakąś większą pickę...Pewnie te wszystkie wyzwania razem dla Grubasiura to raczej na przystawkę :waldeklaugh:

Jeszcze Maczeta :confused: tylko do zaliczenia :lol: przez Jurasa.

Screenshot_2023-05-11-17-02-32-511~2.jpg
 
Jest takie wyzwanie w Gdańsku. Ciekawe czy Juras by dał radę? Ale on to powinien mieć jakąś większą pickę...Pewnie te wszystkie wyzwania razem dla Grubasiura to raczej na przystawkę :waldeklaugh:

Powiem szczerze, że podziwiam tych masochistów co jedza te ostre rzeczy w zamian za to, że nie muszą za to zapłacić... kurwa mi by chyba wrzod pekl
 
Back
Top