Marcin Najman vs Jacek Murański na marcowej gali CLOUT MMA 4. Są specjalne zasady tego starcia!

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
NajmanMuran.jpg


To będzie kolejna próba zestawienia tego pojedynku. Na CLOUT MMA 4, która 9 marca odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie, Marcin Najman skrzyżuje rękawice z Jackiem Murańskim. Jak poinformowała organizacja, starcie odbędzie się na specjalnych zasadach.

Pojedynek zakontraktowany jest w boksie na cztery rundy, natomiast ostatnia odsłona odbędzie się bez limitu czasowego, a dozwolone będą także kopnięcia, stompy oraz soccer kicki. Szczegółowe wyjaśnienie zasad poznamy w najbliższych tygodniach.

Dodatkowo, jeśli Najman zostanie zdyskwalifikowany, to straci on całą wypłatę. Ma to związek z ostatnimi rozstrzygnięciami starć tego zawodnika.

Marcin Najman kontynuuje serię czterech przegranych z rzędu. W ostatnich walkach „El Testosteron” przegrywał dwukrotnie przez dyskwalifikację z Adrianem Ciosem, decyzją sędziów z Piotrem Lizakowskim i w 15 sekund przez techniczny nokaut z Andrzejem Fonfarą.

Wcześniej Najman pokonywał między innymi Piotra Witczaka, Dariusza Kaźmierczuka i w rewanżu Pawła Jóźwiaka, przegrywał natomiast z Kasjuszem Życińskim, Szymonem Wrześniem i w pierwszym starciu z Pawłem Jóźwiakiem.

Jacek Murański wygrał dwie ostatnie walki. W styczniu 2024 roku na zasadach boksu decyzją sędziów wygrał z Pawłem Jóźwiakiem, a wcześniej w niecałe półtorej minuty rozbił Macieja Wiewiórkę.

Wcześniej „Stary Muran” przegrał cztery walki z rzędu - pokonywali go dwukrotnie Arkadiusz Tańcula (raz przez dyskwalifikację i raz przez decyzję sędziów) oraz Robert Pasut i Paweł Jóźwiak.

 
jeśli dobrze zrozumiałem, to mistrz gry w swoim materiale o tym zestawieniu powiedział coś o dodatkowej zasadzie, że jak dojdzie do intencjonalnej dyskwalifikacji przed upływem 3 minut, strona która się tego dopuszcza ma mieć pomniejszoną pensję
 
jeśli dobrze zrozumiałem, to mistrz gry w swoim materiale o tym zestawieniu powiedział coś o dodatkowej zasadzie, że jak dojdzie do intencjonalnej dyskwalifikacji przed upływem 3 minut, strona która się tego dopuszcza ma mieć pomniejszoną pensję
Pieprzy bzdury. Tu jest pełny opis, z którego wynika, że jakakolwiek dyskwalifikacja Marcinka to brak wypłaty. Oczywiście jest to oficjalne i nie do sprawdzenia.

 
Nie wiem kto się jeszcze daje nabrać na ten teatrzyk Najmana, "specjalne zasady" można spuścić w specjalnym kiblu, nawet jak nie będzie tym razem bił w tył głowy to "walka" i tak nie potrwa dłużej, niż dwie minuty. Obstawiam, że stary fragles jednak to wygra :lol:
 
Tak jak politycy tak i gwiazdy sportu są odzwierciedleniem poziomu spierdoliny w narodzie.
Mozna zamykać.
 
No to niech się to odbędzie i w pizdu zamknąć freaki żeby w końcu liczył się sport nie zjeby
 
  • Like
Reactions: J.K
Obaj mnie nie interesują ale o około półtorej roku za późno ta walka. Jednak wcześniej mocno dymili i dzieciaków to interesowało. Teraz jeden jak i drugi przejadł się, jeszcze jak Murański swoje umiejętności miał przysłonięte aurą tajemniczości :korwinlaugh: teraz wiadomo że dwa placki się biją tylko jeden chce skończyć z CTE na późną starość.
 
Nie wiem kto się jeszcze daje nabrać na ten teatrzyk Najmana, "specjalne zasady" można spuścić w specjalnym kiblu, nawet jak nie będzie tym razem bił w tył głowy to "walka" i tak nie potrwa dłużej, niż dwie minuty. Obstawiam, że stary fragles jednak to wygra :lol:
Najman umie mało, gdy był młodszy przegrał z Peterem Simko, przy rewanżu to nawet Kulej był zaskoczony werdyktem dla Najmana. Chyba jeszcze jest ta walka na Yt.
Za to Muran to chodzący worek treningowy, macha cepami i jak trafi Najmana to wygra, ale kurcze przegrać z Muranem to jak przegrać z Jóźwiakiem :waldeklaugh:
 
Jak stompy i zasady boksu ?

Tzn. że jak ktoś jest liczony to można mu po głowie skakać w tym czasie czy jak ?
 
Screenshot_2024-01-19-22-02-07-892~2.jpg

3 rundy ostrej jatki
:benny::juanlaugh:
to chyba nie o walce Najmana, bo ja sobie nie przypominam żadnej takiej walki z jego udziałem... to nie ten typ "zawodnika" :confused::facepalm::boss:
 
Na konfe wbije ktoś z kopertą z wynikami DNA i okaże się że to bracia bliźniacy przez pomyłkę rozdzieleni przy porodzie
 
Back
Top