Marcin Najman przegrał w kilkanaście sekund. Jacek Murański ZNOKAUTOWAŁ JEDNYM CIOSEM „Cesarza”

Marcinek chyba nigdy takiego strzała nie dostał, jak od 55 letniego Murana :lol:

GIU_JkvWUAAcCMG
Zgapił od mehmeta te pół ryja zgruchotane jak po soldicu, w barterze kadyrejrov zgapił obalanie w boksie. Idąc tym tropem najmun=mehmet…. Więc po co przepłacać??:mamed:
 
O które zero Ci konkretnie chodzi? W tym przypadku musisz uszczególnić :lol:
2:0 :lol:
Oglądanie tego to jakiś nowy rodzaj sadomasochizmu który zdecydowanie wykracza poza moją skalę pojmowania wszechświata :robertmakeup:O płaceniu za PPV to nawet nie będę pisał, wolał bym oglądać dwóch randomowych żuli.
Dopiero teraz zobaczyłem tych 2 "FIGHTERÓW" :mamed::juanlaugh:
No właśnie jakby tylko zmienić scenerię i by byli inaczej ubrani, to by ktoś ich nie znający pomyślał że leją się dwa łyse stare chłopy... pod sklepem, taka to cudowna "technika" była.
PS. Najman stoczył w boksie zawodowym 21 walk i 52 rundy przez 18 lat! (01-08, 13, 18-19) wprawdzie z bumiskami, tylko Kostecki i Wawrzyk można nazwać pięściarzami, no ale zawsze, a wyglądał tu jakby co gość wstał z kanapy a wcześniej nigdy nie trenował sztuk walki...
 
Niby bokser, a cepeliada jak pod remizą :beczka:
Dwa razy stracił równowagę od tej cepeliady Cysorz... :lol:
Bumo bokser bardziej tu pasuje, chociaż rekord nabity na super bumiskach (15-6(6):facepalm: ale jego to rozwalił by w niecałą rundę taki Sokół z rekordem (11-28(4)-3) tylko że na takich rywalach, których to Marcinek mógł widywać tylko w TV...
 
Mocny dokument wjechal na YouTube.


Przewinąłem i trafiłem na wypowiedź, że Najman przegrał z Burneiką bo się go bał a nie przez umiejętności.
Jeszcze usunął z autoryzacji wywiadu fragment gdzie powiedział że przegrana z Burneiką była k9mpromitacją...
Jeśli bokser przestraszył się niepełnosprawnego człowieka którym jest Burneika to :waldeklaugh:
 
Back
Top