Mam Pewniaka Mam Pewniaka - Sezon 3

Jakub Madej

Moderator
Cohones
Drugi sezon za nami… Czas rozpocząć sezon trzeci!

Na początek szybkie podsumowanie drugiego sezonu…

Mam Pewniaka s02
Last Man Standing


1. Endrju Golara (4 kolejki - 4.38)
2. Siedem (3 kolejki - 9.06)
3. Joker (3 kolejki - 7.41)

Mam Pewniaka s02
Najlepszy Typer


1. Siedem (9-1-0 - 7.02)
2. Joker (6-4-0 - 4.39)
3. Snoozeman (7-3-0 - 4.26)

Lista Mistrzów:

Last Man Standing
s01 -
title_belt-65a653f7d658fc0ff5aa86e30c9e00cb577285339b6e8de0aa36e74a560fe1f9.png
Cassius42
s02 -
title_belt-65a653f7d658fc0ff5aa86e30c9e00cb577285339b6e8de0aa36e74a560fe1f9.png
Endrju Golara

Najlepszy Typer
s01
-
title_belt-65a653f7d658fc0ff5aa86e30c9e00cb577285339b6e8de0aa36e74a560fe1f9.png
Roshi
s02 -
title_belt-65a653f7d658fc0ff5aa86e30c9e00cb577285339b6e8de0aa36e74a560fe1f9.png
Siedem

SEZON 3!

Zasady takie same, jak w poprzednich sezonach. Jedyna zmiana po ostatniej ankiecie (gdzie wyniki były po równo na opcję "dozwolone jest ominięcie jednej kolejki w NT" i "nie ma możliwości omijania kolejki w NT") spowodowana wynikami ankiety to trochę pójście pośrodku tych opcji, czyli: w przypadku nie podania jednego typu (opuszczona jedna kolejka), jest możliwość typowania w następnych kolejkach, jednak brak typu rozliczony będzie tak, jak podanie błędnego typu (-1.00). W przypadku kolejnego nie podania typu (dwie opuszczone kolejki w sezonie) następuje "dyskwalifikacja" i brak możliwości dalszego podawania typów. Przez to więc będzie też możliwość dołączenia do Mam Pewniaka (kategorii NT) maksymalnie przy drugim odcinku (wtedy rozpoczyna się sezon z wynikiem -1.00 i brak możliwości dołączenia do LMS). Od trzeciego odcinka nie ma możliwości dołączenia do danego sezonu.

Zasady:

Sezon drugi = 10 odcinków

Jeden odcinek = Jedna gala

Typy rozpatrywane będą w dwóch kategoriach:

1. "Last Man Standing", czyli osoba, która będzie miała najdłuższą serię trafionych typów od samego początku sezonu. Docelowo wygrywa osoba, która zostanie jako jedyna (błędny typ = odpadnięcie z "Last Man Standing"). Natomiast jeśli po 10 odcinkach zostanie kilka osób to wygrywa ta z największym współczynnikiem kursowym z trafionych typów.

2. Najlepszy typer, czyli osoba, która będzie miała najbardziej wartościowe typy po całym sezonie. Tu liczony będzie „zysk” z podanych typów, czyli podanie błędnego typu to „-1.00” do rozliczenia jako przegrana „stawka”, a podanie prawidłowego typu to „kurs - 1.00”, jako wygrany „zysk”.

Typów nie można zmieniać.

Podany czas rozpoczęcia gali jest ostatecznym terminem podawania typów. Podanie po tej godzinie będzie skutkowało brakiem przyjęcia typu.

Można podawać typy zapasowe - w razie wypadnięcia danego zawodnika lub walki, następny podany typ będzie brany automatycznie pod uwagę przy rozliczaniu.

Typy podawane są automatycznie w dwóch kategoriach. Nie można podawać jednego typu na LMS i drugiego typu na NT.

Harmonogram sezonu trzeciego (może ulec zmianie):
(jedna gala [UFC/KSW] to jeden odcinek, będę to wyróżniał w postach, natomiast wyniki ankiety jasno powiedziały, że zostajemy przy poprzedniej formie typowania gal)

Mam Pewniaka s03e01 [02.03] - UFC Fight Night: Rozenstruik vs Gaziev
Mam Pewniaka s03e02 [09.03] - UFC 299: O’Malley vs Vera 2
Mam Pewniaka s03e03 [16.03] - KSW 92: Wikłacz vs Jojua
Mam Pewniaka s03e04 [16.03] - UFC Fight night: Tuivasa vs Tybura
Mam Pewniaka s03e05 [23.03] - UFC Fight Night: Ribas vs Namajunas
Mam Pewniaka s03e06 [30.03] - UFC Fight Night: Blanchfield vs Fiorot
Mam Pewniaka s03e07 [06.04] - KSW 93: Parnasse vs TBA
Mam Pewniaka s03e08 [06.04] - UFC Fight Night: Vettori vs Allen
Mam Pewniaka s03e09 [13.04] - UFC 300: Pereira vs Hill
Mam Pewniaka s03e10 [27.04] - UFC Fight Night

Zapraszam do trzeciego sezonu :beer:

NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ = JEDEN TYP NA S03E01

Mam Pewniaka s03e01
UFC Fight Night: Rozenstruik vs Gaziev


Walka wieczoru:

265 lb: Jairzinho Rozenstruik 2.18 - 1.67 Shamil Gaziev

Karta główna:

205 lb: Vitor Petrino 1.33 - 3.27 Tyson Pedro
125 lb: Alex Perez 3.12 - 1.35 Muhammad Mokaev
125 lb: Matt Schnell 3.36 - 1.31 Steve Erceg
135 lb: Umar Nurmagomedov 1.10 - 6.83 Bekzat Almakhan
140 lb: Raul Rosas Jr 1.40 - 2.90 Ricky Turcios

Karta wstępna:

185 lb: Eryk Anders 1.28 - 3.60 Jamie Pickett
135 lb: Vicius Oliveira 1.55 - 2.40 Yanis Ghemmouri
135 lb: Javid Basharat 1.18 - 4.66 Aiemann Zahabi
155 lb: Loik Radzhabov 2.28 - 1.61 Abdul-Kareem Al-Selwady
185 lb: Christian Leroy Duncan 1.37 - 3.02 Claudio Ribeiro

Aktualizacja rozpiski, kursów i przypominajka - 29.02.2024
Termin typowania - 02.03.2024 19:30


@Siedem @Joker @Roshi @TheAwesomeOne @Snoozeman @Cassius42 @Evo @Wolf @Senator Kozioł @Ceylon @RaphTaba @tobiVC @Rades @BoLomen @Polish Experiment @SeanSugar @TomOne @Reptile @Miskatonic @Wojna @Risky @TheNotoriusAdam @tHeHiGhL@NdRoBbEr @Olo @Clemenza08 @Endrju Golara @typymmapl @Jakub Madej @gostyniak @Stachu @respect @Bambosze @saczken @MORANES @Drzewo @kraks @GypsyKing @Gaara @Prorok Izajasz @zychal @Goat Talk @SigisMundis @q. @Zuku @w4ar @ninja @Hellah @osk @Warszawski Antek
 
Last edited:
A może by tak dodać większe ryzyko np. przez poddania i KO?
:jimcarrey:

Minusem jest to, że takie kursy najczęściej pojawiają się w okolicach czwartku przed galą. Tutaj chciałbym dawać cały tydzień na typowanie, żeby każdy zdążył, a taki start kursów na krótko przed galą mógłby nie być dla wszystkich odpowiedni. Oczywiście też nie wiem, czy takie kursy pasowałyby wszystkim na pewno :D
 
Minusem jest to, że takie kursy najczęściej pojawiają się w okolicach czwartku przed galą. Tutaj chciałbym dawać cały tydzień na typowanie, żeby każdy zdążył, a taki start kursów na krótko przed galą mógłby nie być dla wszystkich odpowiedni. Oczywiście też nie wiem, czy takie kursy pasowałyby wszystkim na pewno :D
Oczywiście że bety pokroju Krecika będą zaraz krzyczeć że to zły pomysł itd.
no sam wiesz jak jest, co ja Ci będę tłumaczył..

:jimcarrey:
 
Oczywiście że bety pokroju Krecika będą zaraz krzyczeć że to zły pomysł itd.
no sam wiesz jak jest, co ja Ci będę tłumaczył..

:jimcarrey:
Co ty pierdolisz lachociagu, krecik to może z tobą każda jedną galę obstawiać, nawet jungle fight, i tak wygra.

A co do twojej propozycji to było tak w typerze, zaznaczało się zwycięzcę i sposób, i za to były punkty, tyle że to był program kurwiu napisany który miałeś rok temu wskrzesić jak męczyłem chmurę, i co? I chuja żeś zrobił.


Pomysł zajebisty, tylko pomóż ogarnąć to Jackowi, bo wymyślać to se każdy może, możemy nawet zakladac się dodatkowo kto w którym narożniku wyjdzie, ale będziesz tego pilnował?
 
Co ty pierdolisz lachociagu, krecik to może z tobą każda jedną galę obstawiać, nawet jungle fight, i tak wygra.

A co do twojej propozycji to było tak w typerze, zaznaczało się zwycięzcę i sposób, i za to były punkty, tyle że to był program kurwiu napisany który miałeś rok temu wskrzesić jak męczyłem chmurę, i co? I chuja żeś zrobił.


Pomysł zajebisty, tylko pomóż ogarnąć to Jackowi, bo wymyślać to se każdy może, możemy nawet zakladac się dodatkowo kto w którym narożniku wyjdzie, ale będziesz tego pilnował?
Cloud wolał odejść na emeryturę niż się z tobą użerać lachociagu...
:beczka:
 
Oczywiście że bety pokroju Krecika będą zaraz krzyczeć że to zły pomysł itd.
no sam wiesz jak jest, co ja Ci będę tłumaczył..

:jimcarrey:
Co ty pierdolisz lachociagu, krecik to może z tobą każda jedną galę obstawiać, nawet jungle fight, i tak wygra.

A co do twojej propozycji to było tak w typerze, zaznaczało się zwycięzcę i sposób, i za to były punkty, tyle że to był program kurwiu napisany który miałeś rok temu wskrzesić jak męczyłem chmurę, i co? I chuja żeś zrobił.


Pomysł zajebisty, tylko pomóż ogarnąć to Jackowi, bo wymyślać to se każdy może, możemy nawet zakladac się dodatkowo kto w którym narożniku wyjdzie, ale będziesz tego pilnował?
Cloud wolał odejść na emeryturę niż się z tobą użerać lachociagu...
:beczka:
Ta, a jak banderowca banowali to mi się cloud podpisał w powiadomieniu :muttley:
6lVRgvE.gif
 
Back
Top