Mam Pewniaka Mam Pewniaka - Sezon 2

Przy okazji - od tego sezonu chyba też trzeba wprowadzić brak możliwości dołączenia do danego sezonu po rozpoczęciu gry.

W poprzednim można było dołączać do "NT" po rozpoczęciu gry.

Natomiast teraz tak sobie myślę, że trochę nie fair dla osób grających pełne 10 odcinków będzie to, jeśli ktoś dołączy w ostatnim odcinku, trafi kurs 3.00 i będzie wtedy (być może) na czele stawki.
 
Przy okazji - od tego sezonu chyba też trzeba wprowadzić brak możliwości dołączenia do danego sezonu po rozpoczęciu gry.

W poprzednim można było dołączać do "NT" po rozpoczęciu gry.

Natomiast teraz tak sobie myślę, że trochę nie fair dla osób grających pełne 10 odcinków będzie to, jeśli ktoś dołączy w ostatnim odcinku, trafi kurs 3.00 i będzie wtedy (być może) na czele stawki.
Zgadzam się
 
Przy okazji - od tego sezonu chyba też trzeba wprowadzić brak możliwości dołączenia do danego sezonu po rozpoczęciu gry.

W poprzednim można było dołączać do "NT" po rozpoczęciu gry.

Natomiast teraz tak sobie myślę, że trochę nie fair dla osób grających pełne 10 odcinków będzie to, jeśli ktoś dołączy w ostatnim odcinku, trafi kurs 3.00 i będzie wtedy (być może) na czele stawki.
Może zrobić tak, że najpóźniej można dołączyć max w połowie...czyli od 6, to wtedy typujący mogą jeszcze zyskać i stracić, ale racja że w ostatniej kolejce przy takim podliczaniu to by było nie fair, dla grających od początku.
Taka moja mała propozycja nie grającego w 2 Sezonie... :boss:
 
Last edited:
Podium 2 Sezonu LMS będzie całkiem inne niż w 1 Sezonie, bo ja (1. LMS) nie wystartowałem, a koledzy z miejsc 2. i 3. czyli @osk i @Hellah odpadli już w 1 odcinku...:boss: czyli będą nowi medaliści :bye:
PS. po S1 po 2 odcinkach było 15 typujących, w S2 jest już tylko 13...
 
Last edited:
Podsumowanie tabel po dwóch kolejkach drugiego sezonu (każdy sezon i etap w osobnych zakładkach na dole).



Więcej tabelek i podsumowań jutro / w środę.

Dlaczego za gazieva mam 1.17? To nowy przelicznik? Nie wgłębiałem się w regulamin
 
Dlaczego za gazieva mam 1.17? To nowy przelicznik? Nie wgłębiałem się w regulamin
W NT liczony jest zysk / strata. Czyli dajmy na to postawiłeś 1 jednostkę po kursie 2.17, trafiłeś więc zysk wynosi 1.17. Jak byś nie trafił to by było -1.00
 
W NT liczony jest zysk / strata. Czyli dajmy na to postawiłeś 1 jednostkę po kursie 2.17, trafiłeś więc zysk wynosi 1.17. Jak byś nie trafił to by było -1.00
To jest lepszy sposób liczenia bo wtedy liczymy "wirtualny zysk" i to będzie najlepiej oddawać sytuację bo mając okrągłe 0 za zły typ to nic nie ryzykujemy, a teraz żeby stawiać w ciemno kursy 4.0 bo "może wejdzie" też nie będą tacy chętni pod groźba zarobienia -1 pkt.

Propsuje ten system, podoba mi się. P4p jeszcze tylko zostało do ogarnięcia :D
 
W NT liczony jest zysk / strata. Czyli dajmy na to postawiłeś 1 jednostkę po kursie 2.17, trafiłeś więc zysk wynosi 1.17. Jak byś nie trafił to by było -1.00
To jest lepszy sposób liczenia bo wtedy liczymy "wirtualny zysk" i to będzie najlepiej oddawać sytuację bo mając okrągłe 0 za zły typ to nic nie ryzykujemy, a teraz żeby stawiać w ciemno kursy 4.0 bo "może wejdzie" też nie będą tacy chętni pod groźba zarobienia -1 pkt.

Propsuje ten system, podoba mi się. P4p jeszcze tylko zostało do ogarnięcia :D
Wiekszego dziadostwa dawno nie widzialem...

hehee.jpg
 
Co myślicie o jakichś nagrodach w przyszłym sezonie? Fundatorem będzie każdy który będzie brał udział, można zrobić tak że 1 miejsce litr, drugie zero7 a trzecie poloweczka, albo zrobić jedną nagrodę tylko za pierwsze miejsce i wyznaczyć jakiegoś skarbnika, zabawa by rumieńców dostała.

Zrobimy jakieś drobne wpisowe czy cos i z tego będą nagrody, chyba że to głupi pomysł.
Pomysł z nagrodami całkiem spoko, byłaby jakaś motywacja chociaż ale chłopie weź się zastanów, twarde narkotyki jako trofeum?! Pojebało?::really::
 
Rozdzielam wyniki teraz na dwie tabelki.

Aktualne
- ranking P4P w kategorii LMS
- ranking P4P w kategorii NT
- ranking s02 w kategorii LMS
- ranking s02 w kategorii NT



Archiwum
- ranking s01 w kategorii LMS
- ranking s01 w kategorii NT



Do archiwum po zakończeniu każdego sezonu będę dorzucał kolejne zakończone sezony.
 
Dlaczego Tobi ma w p4p nT więcej wpisane za pierwszy sezon jak było niżej niż ja na koniec w tabeli? Wpisałeś mnie jako 3 miejsce a Roshi ma dobrze, ja byłem drugi. Teraz to nie kumam tej pierwszej tabelki :D
 
Dlaczego Tobi ma w p4p nT więcej wpisane za pierwszy sezon jak było niżej niż ja na koniec w tabeli? Wpisałeś mnie jako 3 miejsce a Roshi ma dobrze, ja byłem drugi. Teraz to nie kumam tej pierwszej tabelki :D

P4P będzie liczone po "nowym" sposobie, który teraz będzie jednolity. W pierwszym sezonie był powiedzmy "błędnie" liczony, czyli w ten sam sposób co LMS, natomiast to nie ma realnego odzwierciedlenia - w LMS stawia się wszystko "all in", czyli kursy są liczone mnożąc kursy, natomiast NT chodzi o jakby "czysty zysk" ze stawianych typów (trafiony kurs minus stała stawka).

Żeby nie było komplikacji, to wyniki pierwszego sezonu zostają takie, jak były. W P4P wszystko będzie liczone według nowego sposobu, który zostanie już na stałe tak, żeby nie powstawały błędy przy liczeniu starego / nowego sposobu.
 
P4P będzie liczone po "nowym" sposobie, który teraz będzie jednolity. W pierwszym sezonie był powiedzmy "błędnie" liczony, czyli w ten sam sposób co LMS, natomiast to nie ma realnego odzwierciedlenia - w LMS stawia się wszystko "all in", czyli kursy są liczone mnożąc kursy, natomiast NT chodzi o jakby "czysty zysk" ze stawianych typów (trafiony kurs minus stała stawka).

Żeby nie było komplikacji, to wyniki pierwszego sezonu zostają takie, jak były. W P4P wszystko będzie liczone według nowego sposobu, który zostanie już na stałe tak, żeby nie powstawały błędy przy liczeniu starego / nowego sposobu.
W P4P kolega @Joker już mnie wyprzedził po 2 kolejkach S2, gdzie nie brał udziału w S1, a ja na koniec byłem 4. (10 kolejek) czyli 2 dobre typy są więcej warte niż 7 trafionych i 2 pudła... a jak teoretycznie dalej by nie typował to po 2S będzie wyżej... czyli ten system P4P też wychodzi średnio... :benny:
 
W P4P kolega @Joker już mnie wyprzedził po 2 kolejkach S2, gdzie nie brał udziału w S1, a ja na koniec byłem 4. (10 kolejek) czyli 2 dobre typy są więcej warte niż 7 trafionych i 2 pudła... a jak teoretycznie dalej by nie typował to po 2S będzie wyżej... czyli ten system P4P też wychodzi średnio... :benny:
To wszystko machloje Jacka.... Tak jak ja się wypłaty u ciapatego doliczyć nie mogę tak nie doliczymy się pewniaka...
:jimcarrey:
 
W P4P kolega @Joker już mnie wyprzedził po 2 kolejkach S2, gdzie nie brał udziału w S1, a ja na koniec byłem 4. (10 kolejek) czyli 2 dobre typy są więcej warte niż 7 trafionych i 2 pudła... a jak teoretycznie dalej by nie typował to po 2S będzie wyżej... czyli ten system P4P też wychodzi średnio... :benny:

Teraz P4P jest najbardziej miarodajny. Szczególnie jak ktoś chce się bawić w bukmacherkę. Konfrontuje czy lepiej być chirurgicznym śmieciarzem czy mieć smykałkę do dogów.
 
Teraz P4P jest najbardziej miarodajny. Szczególnie jak ktoś chce się bawić w bukmacherkę. Konfrontuje czy lepiej być chirurgicznym śmieciarzem czy mieć smykałkę do dogów.
Co do dogów to Jacek chyba snoopa słuchał w oparach dymu jak tworzył te tabelkę :D


Kiedy następna gala kurła?
 
Back
Top