KUPONY

kraks

BAMMA
Heavyweight
Pozwoliłem sobie przywrócić temat z kuponami. Żeby czymś rozpocząć, wrzucam swój pod lepsze oglądanie

1616181792310.png


Powodzenia

:conorsalute:
 
W 99% przypadkach najlepszym cashoutem jest zrobienie... kontry. Natomiast cashouty te z Fortuny są po prostu zazwyczaj bezczelne.
Zgadza się. Tzn. nie miałem w planie tego robić, te dwie walki moim zdaniem wchodzą i to gładko, ale ta dziwna zmiana mnie zaskoczyła
 
Dopóki będzie tronował z Trybsonem to ja już mu nie zaufam
Robi też z zapaśnikami (poza ASW), a strikersko rozbijał dotychczasowych rywali. Nabrał też masy, więc będzie silniejszy, jeśli kondycja będzie okey, to takich jak Bakauskas powinien odprawiać lekko.
 
Robi też z zapaśnikami (poza ASW), a strikersko rozbijał dotychczasowych rywali. Nabrał też masy, więc będzie silniejszy, jeśli kondycja będzie okey, to takich jak Bakauskas powinien odprawiać lekko.
W sali wielkości mojego salonu w bloku, pod okiem Oknińskiego sparując z Trybsonem i, z całym szacunkiem, z Kołeckim to jest za mało na UFC. Już wcześniej robił z mitycznymi zapaśnikami i miał ultra-trenera a dwie ostatnie walki obnażyły go jasno, nie można się w takich warunkach rozwijać, choćby nawet miał niesamowity talent. Stójkowo, owszem, mocny ale zobaczymy. Roczna przerwa, a ostatnia wygrana dwa lata temu z typem, który przegrał swoje 4 ostatnie walki. No kibicowałem mu mocno, ale w momencie stawiania pieniędzy już się nie będę kierował sentymentami i "patriotyzmem". Zobaczymy :fjedzia:

edit:
wygrana z Roundtree, który przegrał z PRACHNIO i kiedy jeszcze Lord był na resztkach soku oraz wygrana z Villantem (ultra bumem) zakrzywiła nam prawdziwy obraz. Niestety.

edit 2:
Litwin wyższy i z większym zasięgiem, co tam Lord mógł nabrać na siebie?
 
W sali wielkości mojego salonu w bloku, pod okiem Oknińskiego sparując z Trybsonem i, z całym szacunkiem, z Kołeckim to jest za mało na UFC. Już wcześniej robił z mitycznymi zapaśnikami i miał ultra-trenera a dwie ostatnie walki obnażyły go jasno, nie można się w takich warunkach rozwijać, choćby nawet miał niesamowity talent. Stójkowo, owszem, mocny ale zobaczymy. Roczna przerwa, a ostatnia wygrana dwa lata temu z typem, który przegrał swoje 4 ostatnie walki. No kibicowałem mu mocno, ale w momencie stawiania pieniędzy już się nie będę kierował sentymentami i "patriotyzmem". Zobaczymy :fjedzia:

edit:
wygrana z Roundtree, który przegrał z PRACHNIO i kiedy jeszcze Lord był na resztkach soku oraz wygrana z Villantem (ultra bumem) zakrzywiła nam prawdziwy obraz.
Antigulov z którym wygral lord jest tak grozny ze ufc kazało mu zmieniać kategorie wagowa.
Wygrana z nim to cenny szkalp
 
W sali wielkości mojego salonu w bloku, pod okiem Oknińskiego sparując z Trybsonem i, z całym szacunkiem, z Kołeckim to jest za mało na UFC. Już wcześniej robił z mitycznymi zapaśnikami i miał ultra-trenera a dwie ostatnie walki obnażyły go jasno, nie można się w takich warunkach rozwijać, choćby nawet miał niesamowity talent. Stójkowo, owszem, mocny ale zobaczymy. Roczna przerwa, a ostatnia wygrana dwa lata temu z typem, który przegrał swoje 4 ostatnie walki. No kibicowałem mu mocno, ale w momencie stawiania pieniędzy już się nie będę kierował sentymentami i "patriotyzmem". Zobaczymy :fjedzia:

edit:
wygrana z Roundtree, który przegrał z PRACHNIO i kiedy jeszcze Lord był na resztkach soku oraz wygrana z Villantem (ultra bumem) zakrzywiła nam prawdziwy obraz. Niestety.

edit 2:
Litwin wyższy i z większym zasięgiem, co tam Lord mógł nabrać na siebie?
No zobaczymy, dla mnie ten Litwin nie ma nic na Lorda. Sam jestem ciekaw, jak to będzie wyglądało. Hurraoptymizmu nie ma, ale liczę, że Oleksiejczuk ma potencjał aby w UFC się utrzymać.
 
IMG_20210402_161015.jpg

Coś takiego 4fun.
Ogólnie to nie ma nic do grubszej gry z tych gal.
 
@Evo niestety okradziony kupon przez sędziów :( mówi się trudno żyje się dalej, nie takie świat dramaty znał.
Kiedy będziesz reaktywował swój dziennik typów? Nie ukrywam że często korzystałem, Twoje analizy często były bardzo trafne :)
 
@Evo niestety okradziony kupon przez sędziów :( mówi się trudno żyje się dalej, nie takie świat dramaty znał.
Kiedy będziesz reaktywował swój dziennik typów? Nie ukrywam że często korzystałem, Twoje analizy często były bardzo trafne :)
A Ty skąd sie tutaj zerwaleś nie kojarzę kolegi
 
A to jakaś grupa zamknięta? Nie może dołączyć ktoś nowy?
Ja z @Evo spedzilem trochę czasu w buku na fortunie, często gadaliśmy na tej bydlęcej strefie typera. Nawet kiedyś mieliśmy się ustawiać w okolicach krzyżówki na Wieniawy na Pradze ;)
 
@Evo niestety okradziony kupon przez sędziów :( mówi się trudno żyje się dalej, nie takie świat dramaty znał.
Kiedy będziesz reaktywował swój dziennik typów? Nie ukrywam że często korzystałem, Twoje analizy często były bardzo trafne :)
Okradziony, inaczej nazwać tego nie można, pech. Za drobne, to nie szkoda. Co do dziennika po tym jak forum się spaliło, uznałem że nie chce mi się wznawiać tematu.
 
Rozumiem, szkoda, ale będę śledził poczynania jak dotąd ;)
Już na strefie nic nie wrzucasz, bo co patrzę po profilu to tylko coś tam komentujesz.
Jest taki gość, który również może być i tutaj nick: Tomasz28 gość kreci porządne liczby ale przez to bydło na tej strefie już nic nie wrzuca.

5!
 
Zbijaczek zdemaskowany :mjsmile: W sumie nie idzie mu tutaj tak dobrze, wiedze merytoryczną posiada ale w typowaniu to zwykły przeciętniak.
Nie powiedziałbym tak, ale to Twoje zdanie, każdy może mieć inne. ;)
 
Back
Top