kupony barthez01

Szymański+Parnasse+Eskiev+Piwowarczyk+Simon+Thompson+Real(cadiz)+ Real(bilbao) + Bayern(wolfsburg)
AKO:@11.27
STAWKA:200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:1983,52 ZŁ
 
Szymański+Parnasse+Eskiev+Piwowarczyk+Thompson+Real(cadiz)+Bayern(wolfsburg)+Barcelos+Lech1X(górnik)
AKO:@9.51
STAWKA:200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:1673,76 ZŁ
 
Parnasse+Khalidov vs Soldic dec/nie+Erzanukaev+Gamrot+Thompson+LiverpoolX2(tottenham)+Atalanta1X(roma)
AKO:@5.82
STAWKA:200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:1024,32 ZŁ
 
Spoko bracie, przestałem się spinać i już gram tylko dla zabawy, wejdzie to wejdzie, nie to nie. Uważam,że ten weekend da zarobić dlatego tak pograłem.
Przyznaj że przed każdym weekendem masz wrażenie że zarobisz a wychodzi jak wychodzi, psychologia :fjedzia: Jeśli zamierzasz tak grać to lepiej kup coś fajnego najbliższym wtedy to oni skorzystają a nie bukmacher ale oczywiście to twoje pieniądze i twoje decyzje :neildegrassewhoa: Co z piłką ręczną, tak dobrze ci szło a tu nawet jednego typu z ręcznej nie widzę w kuponach?
 
Widzac nowe posty w tym dziale spodziewalem sie jakiegos dubla/trebla np. Piwowarczyk+Szymanski+ Thompson. Coś na podwojenie wiekszej stawki. A tu znowu kombinacje, 8-9 typow na kupon. Nie wiem w jakim celu pytasz nas o rady, podpowiedzi czy pomoc jak za kilka dni masz to wszystko w dupie i robisz dokladnie na odwrot po swojemu :) Po przegranym sianku masz zjazd nastroju, chcesz podpytac, prosisz o rady ale wystarczy kilka dni aby humor powrocil i wracasz do nawykow.
 
Hiszpania handicap +6,5(ręczna)+Redbergslids handicap +5,5(ręczna) + Salernitana vs Inter bbts/nie + Bayern vs Wolfsburg powyżej 2,5 kartek + Lemos + Tafa
AKO:@11.12
STAWKA:100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:978,56 ZŁ
 
Jeden przypadkowy błąd w obronie lub bramkarza i po zakładzie. Tego typu zakłady są naprawdę bez sensu.
Jeden przypadkowy cep w MMA i po zakładzie. Tak można patrzeć wszędzie bracie :) Ja już tak jak wspomniałem traktuje już teraz wszystko jak zabawę. Wpadnie coś to wpadnie nie to nie. Mam inne obowiązki ważniejsze niż bukmacherko, ale bardzo dziękuje mimo wszystko za waszą pomoc ;)
 
Jeden przypadkowy cep w MMA i po zakładzie. Tak można patrzeć wszędzie bracie :) Ja już tak jak wspomniałem traktuje już teraz wszystko jak zabawę. Wpadnie coś to wpadnie nie to nie. Mam inne obowiązki ważniejsze niż bukmacherko, ale bardzo dziękuje mimo wszystko za waszą pomoc ;)
Zupełnie nietrafione porównanie, wiedziałbyś o tym gdybyś policzył procentowo ile jest lucky punchów które kończą walki a ile pada goli po błędach piłkarzy ;)
 
Jeden przypadkowy cep w MMA i po zakładzie. Tak można patrzeć wszędzie bracie :) Ja już tak jak wspomniałem traktuje już teraz wszystko jak zabawę. Wpadnie coś to wpadnie nie to nie. Mam inne obowiązki ważniejsze niż bukmacherko, ale bardzo dziękuje mimo wszystko za waszą pomoc ;)
Fajnie, że traktujesz swoje pieniadze jak gówno ktore wrzucasz do smietnika :facepalm: Policz ile przegrasz po tym i ile musisz robić godzin, żeby tyle zarobić i pomysl sobie czy ten wysiłek, stres, zmeczenie jest warte straty czasu, zdrowia i pieniedzy
 
@barthez01 mordo, nie mogłeś postawić, np. czegoś takiego? Przecież to było proste jak jebanie.

1639777014982.png


i o ile Dawida typ wejdzie (a pewnie wejdzie) to patrz ile do przodu, nie wolisz tak?
 
Hiszpania handicap +6,5(ręczna)+Redbergslids handicap +5,5(ręczna) + Salernitana vs Inter bbts/nie + Bayern vs Wolfsburg powyżej 2,5 kartek + Lemos + Tafa
AKO:@11.12
STAWKA:100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:978,56 ZŁ
Tak jak Karwantes wspomnial, granie typow typu btts-no to igranie z ogniem (tak samo traktuje granie underow goli czy kartki). Jak juz masz grac byle co i byle jak, to pograj sobie overy bramek. Jesli gram pilke, to po za mocnymi typami gram tylko over goli w meczu lub danej druzyny. Czesto typ zielony juz po 30 min. Nie widze sensu w typie gdzie przez 90 min masz pelne gacie czy nie wpadnie jakis swojak, wapno czy inne cudo.
No a Bayern szybko wyjasnil kupon. Twoja kasa
 
Jeden przypadkowy cep w MMA i po zakładzie. Tak można patrzeć wszędzie bracie :) Ja już tak jak wspomniałem traktuje już teraz wszystko jak zabawę. Wpadnie coś to wpadnie nie to nie. Mam inne obowiązki ważniejsze niż bukmacherko, ale bardzo dziękuje mimo wszystko za waszą pomoc ;)
Barthez nie gadaj ze traktujesz jak zabawę bo ostatnio pisales ze ostatni raz wykładasz 3 kafle i jak przejebiesz to kończysz.
Przejebales i znowu postawiłeś kupony tym razem za 800zl dodatkowo pytając Evo i Karwantesa czy Ci będą pomagać.
Tu zabawa dawno się skończyła.
 
Ten kupon pokazuje że kompletnie się pogubiłeś. Taśma z 9 zdarzeń w dodatku MMA + Piłka nożna, nie mam pojęcia co ty chcesz osiągnąć.
To jest takie myślenie że, dobra zagram jeszcze, odrobię to co straciłem i pierdole, kończę. Wiem o tym bo sam się na tym na kartach przejechałem, z myśleniem że odegram się i spierdalam kończy się z 0 w kieszeni, hazard w takiej czy w takiej formie to nadal hazard, i nie jest dla każdego ;)
Oczywiście autora tematu nie znam ale jeśli to przeczyta, i ma w głowie mniej więcej to co napisałem to radzę w porę się zatrzymać bo później będzie płacz.
 
Paul wygra przez tko/ko-nie + Tafa vs Hunsucker dec/nie + Piwowarczyk vs Doussis dec/nie + Sormova
AKO:@2.65
STAWKA:500 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:1166 ZŁ


@Karwantes pobrałem typy od Ciebie ;)
 
Paul wygra przez tko/ko-nie + Tafa vs Hunsucker dec/nie + Piwowarczyk vs Doussis dec/nie + Sormova
AKO:@2.65
STAWKA:500 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:1166 ZŁ


@Karwantes pobrałem typy od Ciebie ;)
Oznaczyłeś mnie by mieć w razie W na kogo zrzucić :deniro:

Piłeczka ręczna znowu ci ładnie siadła.
 
Dzięki ziomuś, wzajemnie.
Ostatnio się trochę pogubiłem i fakt przekombinowałem znów, a to kolejny dowód na brak chłodnej głowy. Bardzo bym chciał aby te kupony mi zagrane powchodziły chociaż część aby odrobić i od stycznia wystartować tak jak mi pisaliście. Wiem, że się powtarzam i robię to inaczej niż mówię, dlatego przejdę w czyny od 2022 i będę się sugerował tym co mi mówiliście. Mogę tylko bardzo podziękować za czas poświęcony w doradzaniu i kilku fajnych argumentów. Jestem młody w tym i dajcie mi czas a z czasem pokażę, że umiem grać :)

ps. I wiem, że powinien zachować to dla siebie bo kogo to obchodzi, że pisze żale na forum, ale mimo, że to moja sprawa, fajnie mi się spędza tu czas konwersując z Wami i wymieniać argumentacje w zdaniach dlatego też i fajnie się podzielić tym co myślę ;)
 
Back
Top