KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ - akcesoria, ciuchy do mma itp.

Za tak mało nie puszcze. Jak nie będzie chętnych zakupie na siłe jakąs tam odżywke co tam jest bądz jakaś koszulke z JACO.
 
szara w rozmiarze XL. Długość po plecach od kołnierza 76cm. Szerokość między pachami. 61cm.



http://allegro.pl/nowa-koszulka-polo-t-shirt-ksw-mma-ufc-ecko-manto-i3337827451.html
 
czemu sprzedajesz okazała sie za duza juz przed wyciagnieciem z foli czy dostales ? ;D
 
dostałem. Ma metki folie i wszystko inne. Polecam. To nie zwykła polówka z naszywką KSW.
 
Za tak mało nie puszcze. Jak nie będzie chętnych zakupie na siłe jakąs tam odżywke co tam jest bądz jakaś koszulke z JACO.


Daje 45! Żywym przelewem!
 
Mam do sprzedania rękawice turniejowe UFC (czarne) rozmiar L w stanie B.dobrym. Użyte były przeze mnie na kilku treningach jednak okazały się troszkę za duże na moje chude kikuty. Jak ktoś będzie chcial to moge wystawić na allegro. Cena jaka mnie interesuje to ok. 180 zl to małej negocjacji... :)
 
Witam, orientuje sie ktos w jakim sklepie internetowym sa najlepsze przeceny? bo ciuchow tyle a budzet maly:)
 
Witam. Orientuje się ktoś, gdzie w Gdańsku jest sklep typu, że trafiają tam resztki z magazynów markowych ciuchów, i dawane są za pół ceny do sprzedarzy? Buty, spodenki, koszulki, bluzy, wszystko.. Bo wiem, że coś takiego jest, tylko wyleciała mi z głowy nazwa tego...
 
Możliwe że to było to. Kupował ktoś już rzeczy stamtąd? Dla mnie to nowość, co sądzicie o tym (kupcy)? Warto tam jeździć?
 
Ja we Wrocławiu tylko bywam, to ci powiem, że można wyrwać fajne rzeczy, ale to zależy jak trafisz. Jeśli chodzi o koszulki nike/adidas itp, to można wyrwać nawet po 30zł.
 
Ja szukam jak na razie bluzy bez kaptura, bez zamka (przy okazji coś innego). Podobają mi się takie bluzy, np. z manto, czy jakieś rapsy od piha, ale boję się brać z neta. Tzn. jestem dosyć wybredny, i muszę taką bluzę mieć najpierw przymierzoną.. Więc raczej pojadę tam do gdańska ;)
 
Sprzedam-nówki nieśmigane, otwarte tylko w celu zrobienia zdjęć. Ew. zamienię na "coś"

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/66722_593853323987751_1525219898_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/s720x720/1005174_593853327321084_1433019163_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/1010051_593853160654434_2065595204_n.jpg
 
midern, ja w TKmax'e w gdańsku dorwalem super bluzę UA w dobrej cenie ( ok 35% nowej ze sklepu) więc polecam ale trzeba mieć dużo szczęścia aby coś wyszperać.
 
amen, widzę, ze to też działa na podobnej zasadzie jak fashion house? Towary z magazynów, w mniejszej cenie? I aż tak trudno coś dobrego znaleźć, tak mało rzeczy jest?
 
Rzeczy dużo ale mało jest "gustownych".. ale zawsze 2-3 ciuchy się ogarnie w dobrej cenie
 
Jak chcesz jechać do Fashion House kupić bluzę Manto, to szkoda Twoich pieniędzy na bilet autobusowy, bo ze sportowych rzeczy masz tylko te najpopularniejsze marki, czyli Nike, Puma, Reebok, Adidas, itp. Ja tam po buty czasem jeżdżę, bo można wyhaczyć dobre okazje. Ogólnie jednak wolę Galerię Bałtycką, bo mają nowe kolekcje i dobre dupy się tam kręcą.
 
Szady, nie jadę tam w celu "Manto" :D Jestem już zapoznany z tamtejszą ofertą i markami które tam są. Nie byłem tam, więc jak rodzice będą jechać w tamte okolice to się zabiorę, żeby zobaczyć co jest dokładnie, przy okazji może coś kupić. Ciekawią mnie tamtejsze zniżki xcen. Może coś wychaczę, może nie, zobaczymy. W galerii byłem raz w życiu z kumplami, nic nie kupiłem, ale dupy były :D Dzięki za opinie ;)
 
Fashion House to masakra, szkoda paliwa. Większość towaru ma takie same ceny jak w zwykłych sklepach z tym że w Fashion odzież jest tak złachana jakby pół miasta przed tobą mierzyło np koszulkę.

Wyjątkiem jest sklep lpp z markami reserved cropp house • żona kupiła tam dziś spodnie jeansowe za 2,85 zł i to jest faktyczny ałtlet Pozostałe sklepy to zwykły marketing w najniższym polskim wydaniu.

Info z Gdańska.
 
Do Gdańska mam własnie zamiar jechać. Ktoś jeszcze może mi coś o tym powiedzieć, zanim sam się przekonam? ;)
 
Jeżeli jednak zdecydujesz się pojechać zaopatrz się w maskę gazową. Z Szadółek potrafi zajebać i to konkretnie.





Czy jest jakiś rozsądny sposób na to aby wymierzyć bez wtopy odpowiedni rozmiar rękawic UFC przy zakupie przez internet ?



Od jakiegoś czasu nie mogę tego rozgryźć, nie wiem na jakiej podstawie mam przyporządkować moje dłonie do rozmiaru (S,M,L,XL)
 
Back
Top