Najlepszy cytat polskiego fajtera:

  • "Nie widzę na oko kurwa!" - Różal

    Votes: 53 74.6%
  • "Nieee! Nieeee! Nieeeee!" - Sarara

    Votes: 10 14.1%
  • "Ja tego nie czułem nawet!" - Pudzian

    Votes: 8 11.3%

  • Total voters
    71

Gruby Hejter

BAMMA
Lightweight
Jak wiadomo, większość Polskich fajterów nie przegrywa walk bo mentalnie zawsze pozostają niepokonani a na drodze staje im sraczka,śliska mata,sędziowie itd. myślę że warto stworzyć osobny wątek gdzie zgromadzimy najlepsze perełki, zamieszczam w ankiecie moje top 3, ale jak będą godne rywalizacji propozycje to piszcie śmiało.

1. "Nie widzę na oko kurwa!" Rózal vs Barnett

Płocki barbarzyńca-filozof był gotowy umrzeć w ringu ale niestety tego dnia nie widział na oko.

Video niestety obecnie nie potrafię znaleźć, jak ktoś znajdzie to będę wdzięczny.

2."Nieee! Nieee! Nieeee!" Sarara vs Zimmerman

Sarara, legenda kickboxingu w legendarnej walce MMA z Zimmermanem, co tam się właściwie wydarzyło to nikt nie wie, Sarara przewrócił się po ciosie, zasłonił się i leżał czekając na to aż sędzia przerwie walkę, ale oczywiście nie przegrał.



3."Ja tego nie czułem nawet!" Pudzian vs Różal

Pudzian poddany przez Płockiego filozofa, twierdził że nawet nie czuł duszenia.

 
Jak wiadomo, większość Polskich fajterów nie przegrywa walk bo mentalnie zawsze pozostają niepokonani a na drodze staje im sraczka,śliska mata,sędziowie itd. myślę że warto stworzyć osobny wątek gdzie zgromadzimy najlepsze perełki, zamieszczam w ankiecie moje top 3, ale jak będą godne rywalizacji propozycje to piszcie śmiało.

1. "Nie widzę na oko kurwa!" Rózal vs Barnett

Płocki barbarzyńca-filozof był gotowy umrzeć w ringu ale niestety tego dnia nie widział na oko.

Video niestety obecnie nie potrafię znaleźć, jak ktoś znajdzie to będę wdzięczny.
Wykopałem moment, w którym się to wydarzyło. Nawet chwilę później Juras wspomina o tym, że Różal mówił o tym, że nie widzi na oko. Problem w tym, że samo zdarzenie zostało usunięte z nagrania. :childcry:

 
Wykopałem moment, w którym się to wydarzyło. Nawet chwilę później Juras wspomina o tym, że Różal mówił o tym, że nie widzi na oko. Problem w tym, że samo zdarzenie zostało usunięte z nagrania. :childcry:



Wiem, to już od dawna było wiadomo, że tę kompromitację ekipa Durniaa ocenzurowała co by prawilny wój się nie obraził.
 
ja bym dał trochę archeologii: klasyk czyli "kolano była ale lekko" brata Anzora
i jeszcze pamiętam ten wywiad po drugiej walce Mameda z Santiago z jego nerwową reakcją jak redaktor mmarocks powiedział, że w sumie mógł przegrać ta walkę i werdykt nie był kontrowersyjny :juanlaugh:
Później zacząłem od czasu do czasu puszczać sobie wywiady z gwiazdami i częściej czytać newsy bo ci zawodnicy są odnawialnym źródłem beki.

Też mnie śmieszyło po powstaniu tych gal freakowych jak te orły MMA zaczeły mówić o zasadach, kulturze, przyzwoitości :tellmemore:
Chociaż w sumie nawet na forum było mnóstwo głosów, że przecież to zawodnicy prawdziwego MMA to nie to samo co freaki.
Tak kuźwa od szczytu do dołu: Jon Jones, ćpun, przestępca, chwalący się faulowaniem podczas walk aż po gwiazde KSW Różala, który nie jest przecież gwiazdą dzięki umiejętnościom sportowym :roberteyeblinking:

Wiem, to już od dawna było wiadomo, że tę kompromitację ekipa Durniaa ocenzurowała co by prawilny wój się nie obraził.
Różal przyjedzie z chłopakami i zobaczymy jak będziesz fikał, wyjaśni ciebie w realu :korwinlaugh:
 
Wiadomo, bo sam by nie dał rady z jednym okiem oraz niedowładem mózgu i nóg. :kis:
przegrasz to ciota,
wygrasz to pobiłeś niepełnosprawnego :korwinlaugh:
Chociaż to w sumie nie jest śmieszne, że pewnie wielu tych zawodników MMA załapie się po zakończonej karierze na jedną z wielu grup inwalidzkich z karierą zakończoną na minusie w excelu:usunto:
Zwłaszcza ci wariaci z Gromdy i PunchDown (zwłaszcza PunchDown to selekcja naturalna i test na IQ :waldeklaugh:
Przynajmniej Różal wyjdzie na plus dzięki swoim szaleństwom
 
Nie uciekając daleko w przeszłość:


mina Karoliny bezcenna

1682339563497.png
 
Pora wrócić do przeszłości, do prawdziwej klasyki. Legendarny wywiad po walce.

sie śmiejecie, ale to naprawdę jest stres jak nagle dużo kamer jest skierowanych w twoją stronę i dużo osób ciebie słucha.
W czołówce tego czego ludzie się boją i ich paraliżuje są wystąpienia publiczne
 
Back
Top