Kto zawalczy na KSW 42?

messifc

PRIDE FC
Lightweight
KSW42.GIF


Dawać swoje propozycje i zestawienia które chcielibyście zobaczyć na marcowej gali KSW 42.

Moje typy:
Karol Bedorf vs Mariusz Pudzianowski
Michał Materla vs Scott Askham
Tomasz Narkun vs Nikita Krylov
Mateusz Gamrot vs Diego Brandao
Dricus Du Plessis vs Dawid Zawada
Ariane Lipski vs ???
Marcin Wójcik vs Chris Fields
Anzor Azhiev vs Dawid Gralka
Tyberiusz Kowalczyk vs Jędrzej Maćkowiak
 
View attachment 9175

Dawać swoje propozycje i zestawienia które chcielibyście zobaczyć na marcowej gali KSW 42.

Moje typy:
Karol Bedorf vs Mariusz Pudzianowski
Michał Materla vs Scott Askham
Tomasz Narkun vs Nikita Krylov
Mateusz Gamrot vs Diego Brandao
Dricus Du Plessis vs Dawid Zawada
Ariane Lipski vs ???
Marcin Wójcik vs Chris Fields
Anzor Azhiev vs Dawid Gralka
Tyberiusz Kowalczyk vs Jędrzej Maćkowiak
Jędrzeja Andrzej szykuje na UFC więc odpada, celowałbym bardziej w Popka dla Tyberiusza ale to nie na tej gali.
Anzorowi dadzą pewnie tego Racica
Lipski vs Rin Nakai
Sam optowałem za Krylovem ale już mnie ktoś uświadomił, że na Fight Nightcie jest takie siano, że Krylov by parsknął śmiechem na KSW.
Gamrot raczej dostanie któregoś na SZ.
Reszta spoko.
 
Myślę że bez dużych i silnych się nie obejdzie na tej gali, poza Bedorfem i Pudzianem pewnie będziemy musieli zobaczyć Jaya Silve czy Kowalczyka. Są słusznych rozmiarów więc będzie ich dobrze widać z trybun. Pocieszam się że przynajmniej Balasek nie zawalczy więc wolę już wymienionych pozostałych, jego walki to zawsze było dla mnie zabieranie miejsc ciekawszym/młodszym.
Może w końcu uda mi się zobaczyć Drwala na żywo, dla Narkuna, Kity, Gamera i Lipski też powinno znaleźć się tam miejsce.

Jak popatrzycie na kartę KSW 24 czyli ostatniej gali w Łodzi to sporo nazwisk może się powtórzyć.
 
Martin właśnie powiedział, że nie biorą po uwagę występu na 42 Szulakowskiego ani Szymuszowskiego :beczka:
 
Strachu - Szpijka
Hajto - Pauleta
Tusk - Kaczyński
Putin - Macierewicz
Kawul - Dejna Łajt
Messi - Ronaldo
 
Pudzian vs McSweeney
Materla vs Askham
Narkun vs Andre Muniz
Gamer vs Szuli
Lipski vs Rin Nakai
Juras vs Hracho Darpinyan
Bedorf vs Bajor
Wójcik vs Attila Vegh
Selwa vs Gralka
 
Dawać irokez vs parke
Najgorszy możliwy match up dla Macieja imo.
Parke w 70 to mocny zapaśnik wnoszący do klatki 85 kg a co z niego będzie w 77? dobije masy i będzie latał w granicach 90kg, Irokez nie obroni ani jednego sprowadzenia - nie te defensywne zapasy.

Parke bym zobaczył z Zawadą skoro faktycznie ma zmieniać kategorie ale nie do końca w to wierze.
 
Bedorf w jednym wywiadów mówił coś o walce w nowej wadze - wieszczę powstanie nowej wagi ok 100 kg. w ONE chyba jest coś takiego nazwane jako półciężka, bo średnia to u nich 93kg
 
Bedorf w jednym wywiadów mówił coś o walce w nowej wadze - wieszczę powstanie nowej wagi ok 100 kg. w ONE chyba jest coś takiego nazwane jako półciężka, bo średnia to u nich 93kg
Szczerze wątpię. Na cztery gale w roku wprowadzanie nowej kategorii wagowej byłoby totalnym nieporozumieniem. Stawiałbym mimo wszystko na Bedorf vs Pudzian.
 
Dopiszmy to do ich baaaardzo długiej listy kłamstw.
Ale szukacie dopierdolenia się.. Ja nie słyszałem od KSW deklaracji ze wygrany walczy z Gamerem już na 42. Swoją droga nie zdziwiłbym się jakby Szuli wcale nie palił się do najważniejszej walki do tej pory w karierze z najtrudniejszym typem dwa miechy po poprzedniej.
 
Ale szukacie dopierdolenia się.. Ja nie słyszałem od KSW deklaracji ze wygrany walczy z Gamerem już na 42. Swoją droga nie zdziwiłbym się jakby Szuli wcale nie palił się do najważniejszej walki do tej pory w karierze z najtrudniejszym typem dwa miechy po poprzedniej.
Ja też nie słyszałem oficjalnej deklaracji co nie oznacza, że takiej deklaracji nie było.
:redford:

Co do Szuliego to jestem przekonany, że wziąłby walkę tym bardziej po tak szybkiej wygranej. Gamer walczył w KSW chyba trzy razy gala po gali.
 
Ja też nie słyszałem oficjalnej deklaracji co nie oznacza, że takiej deklaracji nie było.
:redford:

Co do Szuliego to jestem przekonany, że wziąłby walkę tym bardziej po tak szybkiej wygranej. Gamer walczył w KSW chyba trzy razy gala po gali.
Nie wiem co ma do rzeczy Gamer do Szuliego ale w przypadkach gala po gali Gamera bylo to 5, 4 i 2,5 miesiąca przerwy.
Nie widzę problemu jeśli Gamer dostanie teraz kogoś z zewnątrz nowego i w drugiej połowie roku Szuliego po pełnym campie. Szuli walczy bardzo nieregularnie, zalicza długie przerwy, ostatnio walczył w odstępie 3 miesięcy w 2013 roku, później po pol roku i więcej wiec nie jestem taki pewien czy się do tej walki będzie palił za dwa miesiące.
 
Last edited:
Nie wiem co ma do rzeczy Gamer do Szuliego ale w przypadkach gala po gali Gamera bylo to 5, 4 i 2,5 miesiąca przerwy.
Nie widzę problemu jeśli Gamer dostanie teraz kogoś z zewnątrz nowego i w drugiej połowie roku Szuliego po pełnym campie. Szuli walczy bardzo nieregularnie, zalicza długie przerwy, ostatnio walczył w odstępie 3 miesięcy w 2013 roku, później po pol roku i więcej wiec nie jestem taki pewien czy się tak do tej walki będzie palił za dwa miesiące.
No bo mówisz, że Szuli może nie chcieć wziąć walki gala po gali a podaje przykład, że chociażby Gamer tak robił więc to nie musi być wymówka. Faktycznie odstęp między galami był trochę dłuższy. Myślę, że odpoczynek do końca roku dla Szuliego i 8 tygodni na camp wystarczy :D może to takie życzenia bardziej, ale po prostu wiem, że taki temat był rzucony w KSW i nie są to wymysły fanów i dziennikarzy. Dobrze by było jakby zawalczyli teraz zamiast ściągać dla Gamera kogoś z zewnątrz.
 
No bo mówisz, że Szuli może nie chcieć wziąć walki gala po gali a podaje przykład, że chociażby Gamer tak robił więc to nie musi być wymówka. Faktycznie odstęp między galami był trochę dłuższy. Myślę, że odpoczynek do końca roku dla Szuliego i 8 tygodni na camp wystarczy :D może to takie życzenia bardziej, ale po prostu wiem, że taki temat był rzucony w KSW i nie są to wymysły fanów i dziennikarzy. Dobrze by było jakby zawalczyli teraz zamiast ściągać dla Gamera kogoś z zewnątrz.
Jasna sprawa, chodziło mi właśnie o ten odstęp czasu. :OK: Pewnie ze tez zobaczyłbym ich razem już na 42, jakby Łódź była w kwietniu to by było idealnie. A tak to trzeba szykować się na jakiegoś mistrza z Brazylii, chyba ze wyczarują kogoś tak jak kiedyś Mansura.
 

No dokładnie, takie okazje trzeba brać. Mam nadzieję, że od pamiętnego występu w Mmasterze, Grzesiek ma więcej cohones i nie odmówi tej walki jeżeli padnie propozycja. Bo ta walka jest zaplanowana na marzec i nie ma co słuchać K&L w wywiadach, że nie ma na ten temat rozmów bo to po prostu ściema ;D
 
między wierszami w wywiadach było coś o odpaleniu wreszcie tematu mniejszych gal. więc może Live in Studio będzie częściej, albo współpraca z Babilon MMA. w magazynie Fighters Babiloński wspominał że chce robić 5-6 gal rocznie .
 
Back
Top