Kto siedzi w Drzewnym worze?

Co wy do tego grosza macie?
Po pierwsze primo (awatar) :confused:, po 2 primo przewala mi się w portfelu :lol:
A po 3, najważniejsze wk... mnie kiedyś swoim obraźliwym o mnie tekstem... nie pisanym bezpośrednio do mnie, to poszedł jako chyba pierwszy i tak zostało, bo kilku userów zdołało się wydostać z tego wora... jakiś błąd był, a później już ich nie wrzuciłem (amnestia itp.) :lol:
Przy koledze @Drzewo to ja lekko...
ale nie każdy widać jest takim specjalistą od cipek... tych prawdziwych czy silikonowych...
:lesnarhappy:
58-4... Swoją drogą czy te 58 ignorów to Rekord na Cohones...
:kawulpokapoka::mamed:
 
Prawdziwy facet umie filtrować potrzebne mu informacje. Sorki ale nie chce mi się z 15 postow w temacie czytac 7 o statystykach skopiowanych z sherdoga czy innego tapology.
:no no:
1706030291183.png
 
juz nie pamietasz o tym ze zelaznareka mial polowe forum w ignorach?
Nie miałem tej "przyjemności" poznać :lol: bo on chyba został zawinięty z Cohones, jak ja dopiero co zaczynałem i nie siedziałem w tematach freaków, a moje pytanie było raczej o aktualnych Cohonesiaków, czy ktoś ma więcej niż @Drzewo bo ten zrobił tutaj mocną wycinkę... :lol:
 
Ja trafilem do jego wora zanim to bylo modne, ale dla mnie to byla ulga, w tym samym momencie on tez do niego trafil i przynajmniej nie musialem od tego czasu scrollowac jego komentarzy ani prosić @alww o ich streszczenie
Mówisz i masz, bon włajaż :beczka:
 
Bastek trafił do wora wraz z ekipą wspaniałych, możecie się teraz wspólnie radować, że trzymacie jakiś poziom :suchykarol:
 
Back
Top