KSW EPIC

Ja zaczynam miec coraz wiecej watpliwosci, czy jednak Mamed biegajac po oktagonie nie rozpyka na punkty wolniejszego Adamka.
Ja też za bardzo nie rozumiem aż tak mocnego faworyzowania Adamka. Adamek prawie 6 lat bez walki. Wiadomo, po co wraca. Ja mam pograny ten remis i nie wiem, czy tykać cokolwiek innego, bo może wydarzyć się tam wiele. Tak samo nie zdziwi mnie nokdaun z dwóch stron (po kursie 14 zdaje się), żeby trochę "uatrakcyjnić" to starcie. Szczerze to ja trochę podchodzę do tego, jak do tych starć Mayweathera, czyli bardziej "pokazówki" niż prawdziwe walki. W ogóle oprócz tego, że to jest boks w dużych rękawicach zaplanowany na sześć rund, to nic innego nie wiadomo na temat sędziów punktowych czy jakichś tam zasad punktowania. Bukmachersko to jest bardzo niewiadoma walka.
 
A jest pewność, że tam będą sędziowie MMA? Bo się okaże zaraz, że jeden będzie z MMA, drugi z boksu, a trzeci nie wiadomo skąd
Mati coś gadał że sędziowie mają być z mma i kickboxingu i nie bardzo mu to pasuje.
 
Myślisz że obskoczy czy raczej Adamka widzisz jako zwycięzcę tego pojedynku?

Dla mnie to jest całkowity no bet. Ja tu jedyne co widzę, to ten remis (trzy pierwsze rundy dla Mameda, trzy kolejne dla Adamka, jeden sędzia remis, drugi 4-2 dla Mameda, trzeci 4-2 dla Adamka). Zwycięzcy nie jestem w stanie tu wskazać. Dla mnie Mamed jest tu faworytem ze względu na aktywność w ostatnich latach i klatkę, w której będzie walka. Adamek ponad 5 lat nie walczył, w maju będzie walczył z Bandurą na FAME, więc nie może też tu być ani kontuzji, ani niczego podobnego. Nie widzę tu jakiegoś pójścia po nokaut (chociaż nie zdziwią mnie jakieś nokdauny czy liczenia dla "emocji"), więc pewnie będzie decyzja, a tam się mogą dziać przeróżne rzeczy.
 
Pytanie o sędziów w 39:40, Wojsław krótko "Musicie rozmawiać z Tomkiem" :jjsmile: Tam jest afera i wielkie problemy, że sędziowie mieliby być z MMA, więc z tymi sędziami do samego końca będzie coś nie tak. Skończy się na tym, że jednego sędziego da KSW (wypunktuje dla Mameda), jednego sędziego da Borek i Adamek (wypunktuje dla Adamka) i jeden sędzia będzie jakiś neutralny (wypunktuje remis) :jjsmile:

 
Pytanie o sędziów w 39:40, Wojsław krótko "Musicie rozmawiać z Tomkiem" :jjsmile: Tam jest afera i wielkie problemy, że sędziowie mieliby być z MMA, więc z tymi sędziami do samego końca będzie coś nie tak. Skończy się na tym, że jednego sędziego da KSW (wypunktuje dla Mameda), jednego sędziego da Borek i Adamek (wypunktuje dla Adamka) i jeden sędzia będzie jakiś neutralny (wypunktuje remis) :jjsmile:


"Pewnie tam też Pan o inicjałach takich jak Arek Wrzosek też swoje szepnął" :mamedwhat:
 
Last edited:
Ja jeszcze próbuję dwóch zakładów:

3.00 - Darko Stosic wygra w pierwszej rundzie. Wydaje mi się, że Matheus Scheffel już jest mocno rozbitym zawodnikiem. Ostatnie trzy walki to trzy przegrane przez nokauty w pierwszych rundach - 11.2022 (2:50), 04.2023 (2:15), 06.2023 (0:50). To może być idealne zestawienie dla Stosica i jeśli zacznie mocno już od samego początku, to może trafić Brazylijczyka. Wydaje mi się, że tam nie będzie wiele potrzeba do skończenia. Mam jedynie nadzieję, że Stosic nie zostanie sprowadzony do parteru, bo rywal będzie 9 kg cięższy. Bardziej liczę, że Stosic wykorzysta to na korzyść szybkości.

2.10 - Rafał Haratyk pokona Marcina Wójcika. Od początku ogłoszenia turnieju Rafał Haratyk był dla mnie faworytem tego turnieju. Szkoda trochę, że z Wójcikiem spotkają się w walce trwającej dwie rundy, ale wydaje mi się, że może to być na korzyść Haratyka. Od samego początku będzie on musiał być bardzo aktywny, a po ostatniej walce wydaje mi się, że waga półciężka będzie mu bardzo służyć. Wójcik co prawda ma świetną serię w ostatnich latach, jednak wciąż uważam, że to Haratyk mierzył się ze znacznie lepszymi zawodnikami między innymi w ACA. Dlatego też Haratyka jako underdoga chętnie tutaj przyjmę.

Lista typów podanych w 2024 roku (prowadzę listę dla własnych statystyk i kontroli, żeby nie przekroczyć założonego budżetu do grania, a gram cały czas i tak małymi stawkami :beer:):

12.01 - [UFC FN: Ankalaev vs Walker] McGhee przed czasem (1.82) + Miller przed czasem (2.25) = 4.10
01.02 - [Grammy] Victoria Money z nagrodą Grammy w kategorii Nowy Artysta = 4.00
05.02 - [KSW Epic] Remis w walce Adamek vs Khalidov = 7.00 / 12.00
17.02 - [KSW 91] Mariusz Joniak = 2.10
18.02 - [UFC 298] Ilia Topuria = 1.98
19.02 - [Oscary] Chłopiec i Czapla z nagrodą Oscar w kategorii Najlepszy długometrażowy film animowany = 2.50
23.03 - [KSW Epic] Darko Stosic wygra w pierwszej rundzie = 3.00
23.03 - [KSW Epic] Rafał Haratyk (vs Marcin Wójcik) = 2.10
 
Haratyk - Wójcik -> walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję @2.0
IMO dobry przy pojedynku 2 rundowym
 
Haratyk - Wójcik -> walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję @2.0
IMO dobry przy pojedynku 2 rundowym

Też o tym myślałem, ale walki Wójcika kończą się zazwyczaj wcześnie. Dodatkowo tam są takie aspekty, jak: ogień od pierwszych sekund, bo jak będzie remis po dwóch rundach, to wygrywa ten, który wygra pierwszą rundę. Z kolei jeśli ktoś wygra pierwszą rundę, to druga osoba musi wygrać 10-8 lub skończyć przed czasem w drugiej, żeby wygrać starcie. Tam może być naprawdę różnie i to ostatecznie odpuściłem.
 
One hundred prosent...:jimcarrey:
Kupon_STS_AKO_PREMATCH_24.02.2024_13_45.jpg
 
Co raz bardziej sądzę że w gówno walce wieczoru będzie koleżeński remis. Jeden i drugi moze się jeszcze przydać więc po co im dawać przegraną?
Liczę na to...
Ja znowu coraz bliżej myślę że Mehmet obskoczy na punkty...
Tylko 6 rund, klatka, sędziowie... Kawulinho by lepiej nie napisał...
:beczka:
 
Ja jeszcze próbuję dwóch zakładów:

3.00 - Darko Stosic wygra w pierwszej rundzie. Wydaje mi się, że Matheus Scheffel już jest mocno rozbitym zawodnikiem. Ostatnie trzy walki to trzy przegrane przez nokauty w pierwszych rundach - 11.2022 (2:50), 04.2023 (2:15), 06.2023 (0:50). To może być idealne zestawienie dla Stosica i jeśli zacznie mocno już od samego początku, to może trafić Brazylijczyka. Wydaje mi się, że tam nie będzie wiele potrzeba do skończenia. Mam jedynie nadzieję, że Stosic nie zostanie sprowadzony do parteru, bo rywal będzie 9 kg cięższy. Bardziej liczę, że Stosic wykorzysta to na korzyść szybkości.

2.10 - Rafał Haratyk pokona Marcina Wójcika. Od początku ogłoszenia turnieju Rafał Haratyk był dla mnie faworytem tego turnieju. Szkoda trochę, że z Wójcikiem spotkają się w walce trwającej dwie rundy, ale wydaje mi się, że może to być na korzyść Haratyka. Od samego początku będzie on musiał być bardzo aktywny, a po ostatniej walce wydaje mi się, że waga półciężka będzie mu bardzo służyć. Wójcik co prawda ma świetną serię w ostatnich latach, jednak wciąż uważam, że to Haratyk mierzył się ze znacznie lepszymi zawodnikami między innymi w ACA. Dlatego też Haratyka jako underdoga chętnie tutaj przyjmę.

Lista typów podanych w 2024 roku (prowadzę listę dla własnych statystyk i kontroli, żeby nie przekroczyć założonego budżetu do grania, a gram cały czas i tak małymi stawkami :beer:):

12.01 - [UFC FN: Ankalaev vs Walker] McGhee przed czasem (1.82) + Miller przed czasem (2.25) = 4.10
01.02 - [Grammy] Victoria Money z nagrodą Grammy w kategorii Nowy Artysta = 4.00
05.02 - [KSW Epic] Remis w walce Adamek vs Khalidov = 7.00 / 12.00
17.02 - [KSW 91] Mariusz Joniak = 2.10
18.02 - [UFC 298] Ilia Topuria = 1.98
19.02 - [Oscary] Chłopiec i Czapla z nagrodą Oscar w kategorii Najlepszy długometrażowy film animowany = 2.50
23.03 - [KSW Epic] Darko Stosic wygra w pierwszej rundzie = 3.00
23.03 - [KSW Epic] Rafał Haratyk (vs Marcin Wójcik) = 2.10

:cmgkeepgoing:
 
Back
Top