KSW 82: Hooi vs. Grzebyk (13.05.2023)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1683543586898.png

 
Na Kijane dobry kurs. Doświadczenie ma , kondycja też po jego stronie.
A Gnidko ile w KSW przewalczyl ? Minutę ?
Drugi raz nie powtórzy takiego ustrzelenia jak osttanio. A potem z kondycją padnie.
 
Co sądzicie o Desmae jako underdog? Chyba może poddać? Nikt nie dodaje Sebastiana, pewnie głód walki po stracie pasa wielki a wygrana może go szybko przybliżyć do trzeciej walki z Wikłaczem?
 
A mnie trochę dziwią te kursy na Hooia. Ogólnie spodziewałem się, że będzie faworytem, a tu kurs w okolicach 1.90. Myślicie, że Grzebyk go rozpracuje w stójce/parterze?
 
Co sądzicie o Desmae jako underdog? Chyba może poddać? Nikt nie dodaje Sebastiana, pewnie głód walki po stracie pasa wielki a wygrana może go szybko przybliżyć do trzeciej walki z Wikłaczem?
Duzo farta mial Szymek, Tutarauli to dzik, wjedzie i rozjedzie... chociaz szanse jak najbardziej sa.
 
A mnie trochę dziwią te kursy na Hooia. Ogólnie spodziewałem się, że będzie faworytem, a tu kurs w okolicach 1.90. Myślicie, że Grzebyk go rozpracuje w stójce/parterze?
Grzebyk taka trochę niewiadoma. Przegrana z mocnarnym Bartosińskim i Tommym, to nie grzech. Mimo wszystko ja go faworyzuje, Hoi jakoś nie zrobił na mnie wrażenia. Ciekawe z jakim nastawieniem wyjdzie Grzebyk.
 
A mnie trochę dziwią te kursy na Hooia. Ogólnie spodziewałem się, że będzie faworytem, a tu kurs w okolicach 1.90. Myślicie, że Grzebyk go rozpracuje w stójce/parterze?

Wiem wiem...
Ale ten Ukrainiec jakiś taki mały się wydawał na ważeniu, i w sumie nie wiadomo jak u niego z cardio.
Fanem Kijany nigdy nie bylem, ale coś może tutaj zmieścić czuje.
Po co mu cardio ? jak jego walki trwają 69 sekund.
 
Grzebyk taka trochę niewiadoma. Przegrana z mocnarnym Bartosińskim i Tommym, to nie grzech. Mimo wszystko ja go faworyzuje, Hoi jakoś nie zrobił na mnie wrażenia. Ciekawe z jakim nastawieniem wyjdzie Grzebyk.
Grzebyk trenował łamanie bambusów czy tam innych bananowców z pozytywnym skutkiem. To może przeważyć .
 
A mnie trochę dziwią te kursy na Hooia. Ogólnie spodziewałem się, że będzie faworytem, a tu kurs w okolicach 1.90. Myślicie, że Grzebyk go rozpracuje w stójce/parterze?
Czemu Kijanczuk?

Kurwa tak patrzę sobie i Gruzin będzie mniejszy, Dasmae może być jednak dobrym dogiem.
 
Back
Top