KSW 66

Dokładnie, coraz gorsze te ich bonusy. Jakie jest prawdopodobieństwo, że stawiając 4 czy 5 walk nie wejdzie Ci żadna? Tymbardziej na takim KSW, gdzie w zdecydowanej większości wygrywają faworyci. Śmieszne
4 zdarzenia z konkretnymi typami na runde/skończenie i pozostaje mieć nadzieję, że jakieś 2 przypadkowo nie wejdą. Albo 4 albo nic. Głupie wiem, ale nie wszystko musi być mądre :irish:

Coś w tym stylu, ale jednak chyba zmienie albo dam sobie spokój
IMG_20220115_081851.jpg
 
4 zdarzenia z konkretnymi typami na runde/skończenie i pozostaje mieć nadzieję, że jakieś 2 przypadkowo nie wejdą. Albo 4 albo nic. Głupie wiem, ale nie wszystko musi być mądre :irish:

Coś w tym stylu, ale jednak chyba zmienie albo dam sobie spokój View attachment 31673
Ziolkowski przez poddanie?
:korwinwhat:
 
Obejrzałem na szybko przeciwnika Narkuna i jeśli trafi to ma szanse rzeczywiście ustrzelić. W ostatniej walce mimo, że przeciwnik nie najwyższych lotów to non stop kontrolował walkę i wyglądał przyzwoicie kondycyjnie. Narkun sporo zbiera na głowę, zapasy raczej tutaj mu nie pomogą bo Ibargim ma je dobrym poziomie i o ile nie będzie chciał z nich skorzystać to najprawdopodobniej będzie utrzymywać walkę w stójce. Kurs @4.56 wygląda bardzo atrakcyjnie.
 
Obejrzałem na szybko przeciwnika Narkuna i jeśli trafi to ma szanse rzeczywiście ustrzelić. W ostatniej walce mimo, że przeciwnik nie najwyższych lotów to non stop kontrolował walkę i wyglądał przyzwoicie kondycyjnie. Narkun sporo zbiera na głowę, zapasy raczej tutaj mu nie pomogą bo Ibargim ma je dobrym poziomie i o ile nie będzie chciał z nich skorzystać to najprawdopodobniej będzie utrzymywać walkę w stójce. Kurs @4.56 wygląda bardzo atrakcyjnie.
Tez postawilem :shy: ale przypal w chuj jakby Zyrafka przed wlasna publicznoscia w pizde zebral od ryzego ruska :putinlaugh:
 
Obejrzałem na szybko przeciwnika Narkuna i jeśli trafi to ma szanse rzeczywiście ustrzelić. W ostatniej walce mimo, że przeciwnik nie najwyższych lotów to non stop kontrolował walkę i wyglądał przyzwoicie kondycyjnie. Narkun sporo zbiera na głowę, zapasy raczej tutaj mu nie pomogą bo Ibargim ma je dobrym poziomie i o ile nie będzie chciał z nich skorzystać to najprawdopodobniej będzie utrzymywać walkę w stójce. Kurs @4.56 wygląda bardzo atrakcyjnie.

Dzika Żyrafa ze Stargardu zasymuluje knokdałn po czym zapnie trójkąt nogami :werdum: chyba, że nie zasymuluje i straci przytomność :fjedzia:

Pogram sobie jeszcze za parę groszy Maciejowski ko/tko po 7.0
 
Last edited:
Obejrzałem na szybko przeciwnika Narkuna i jeśli trafi to ma szanse rzeczywiście ustrzelić. W ostatniej walce mimo, że przeciwnik nie najwyższych lotów to non stop kontrolował walkę i wyglądał przyzwoicie kondycyjnie. Narkun sporo zbiera na głowę, zapasy raczej tutaj mu nie pomogą bo Ibargim ma je dobrym poziomie i o ile nie będzie chciał z nich skorzystać to najprawdopodobniej będzie utrzymywać walkę w stójce. Kurs @4.56 wygląda bardzo atrakcyjnie.
4.70 trzydrogowo.
W USA gdzieniegdzie nawet 2.75 (max 4.00)

Imo jest value.
 
Jeden typ z tej gali ode mnie :cool:

Sebastian Rajewski @1.42

Na co stać i co umie zawodnik Czerwonego Smoka każdy wie. Rywal Szwed nie walczący od 4,5 roku. W 2019 roku oficjalnie zakańcza karierę pisząc to na InsT. Do niedawna zajęty tylko budową własnego gymu. Teraz wraca mówiąc że go wyciągnęli, zapewne dobrą ofertą $. Wszystko inne nie ma znaczenia co kiedyś prezentował.

Super że w Unibet :cool:

Raju @1.57 gdzie w STS @1.37 :lol:

:cool:
 
Chciałem grać Radcliffe'a, ale jak sobie przypomniałem, że jego ogarnął ktoś taki jak Janikowski to ładuje w Materlę. Cipao jaki jest obecnie każdy wie, ale jednak cały czas charakter ma + parter, który powinien załatwić sprawę dość szybko.
:conorsalute:

Nawet parter nie był potrzebny
 
Soldic potrzebna Twoja zgoda na odrobienie pieniędzy za Radcliffa, który stanął do walki by nie wyprowadzić ani jednego mocnego ciosu :siara:
 
Back
Top