KSW 35 w Gdańsku - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Każde jest dobre oprócz niskiego łuku (już takie 311 jest dużo lepsze.) oraz nie brać 1-3 rząd aby nie mieć szyby in your face
 
Jest w stanie ktoś określić widoczność z miejsc

Sektor: 111
Rząd: 7
Miejsca: 6,7

Mam okazję kupić za 150 zł i nie wiem czy jest w porządku czy szukać coś innego.
Ja mam do sprzedania dwa za 170 sztuka, sektor 314. Z bólem serca ale musze sie ich pozbyc bo nie dam rady jednak przyjechac.
Kartonikowe z paragonem i obok siebie. Zainteresowany?
 
Ja mam do sprzedania dwa za 170 sztuka, sektor 314. Z bólem serca ale musze sie ich pozbyc bo nie dam rady jednak przyjechac.
Kartonikowe z paragonem i obok siebie. Zainteresowany?

Podaj numer fona to ponegocjujemy.
 
Raz byłem w klubie gdzie było After Party po KSW, nie ledwo można było stanąć w przejściu.
Bo na After Party się chodzi do hotelu, w którym mieszkają zawodnicy ;) a nie na jakieś bananowe imprezy w klubach.
#sprawdzone info
 
Pany!

Trzeba się ugadać gdzie lecimy po gali. Mam kilka barów/pubów otwartych do 3-5 rano ale pytanie jak bedzie z miejscami
@pablos_83 poradziłbyś coś badz zaproponował miejscówke ?

Lub ktokolwiek z Trójmiasta?
 
Trzeba pamiętać że to długi weekend. W większości miejsc ludzie siedzą do aż do rana i bardzo trudno o miejsce. Trudno cokolwiek zaplanować, pewnie trzeba będzie zrobić spontan gdzie akurat będzie coś wolnego. Chyba że jakiś niszowych lokal na którymś z Gdańskich osiedli ale to nie moje tereny
 
Żeby też na początku nie było kontroli ubioru, bo ja się nie mam zamiaru odpicowywać też nie wiadomo jak :D Do wtorku z D&G ugadamy się dokładnie jak u nas wygląda nocleg i gdzie, jestem chectny na browarki po ważeniu i po gali, w sobotę rano jednak i tak musze zawijać do siebie do domu. Ale to my się jeszcze musimy o noclegi dogadać.
 
Jedynie w piątek przed galą mógłbym gdzieś na piwsko skoczyć. Najlepiej by był to lokal blisko hali, by potem piechotą przejść się tylko na halę.
 
Aha no i jeszcze jedna kwestia. Na piątek od rana przed galą zapowiedziana jest strefa fana. Jeżeli to będzie na tej zasadzie co rok temu, to koło Ergo Areny będzie duży namiot, konkursy w środku itp (i o ile mnie pamięć nie myli, były stoliki i sprzedawane piwo) więc od biedy przed gala tam się można zlokalizować. Ja na piwerko po ważeniu i po gali jestem chętny.
 
Back
Top