KSW 35 w Gdańsku - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Yyy to nie to samo?Jak ja spotykam człowieka, to człowiek spotyka mnie.
Nie to samo. Napisales tak jakbys mial sie z nich smiac, a to oni beda sie smiac z Ciebie. Mowilem juz, ze upierdolisz polski i dziwki nie bedzie?
 
@VoRaNeK i inni którzy jadą - gdzie i w jakich cenach macie noclegi? Mi i groobemu wypadła miejscowa i musimy coś skolowac...

Ja niestety autem nie pojadę, bo chce pić, a w nocy skm juz kursować nie będą.
 
@VoRaNeK i inni którzy jadą - gdzie i w jakich cenach macie noclegi? Mi i groobemu wypadła miejscowa i musimy coś skolowac...

Ja niestety autem nie pojadę, bo chce pić, a w nocy skm juz kursować nie będą.

2 pokoje (dwójka, trójka) 780zł czyli za 52zł noc/osoba. Razem 3 noce
Sejf House
ul. Karłowicza 86 Gdańsk
 
Poszedł @ do nich. Byłeś tam Voran?

Nie i nie przeszkadza mi to. Ważne aby było łóżko i łazienka. Chwile mi zajęło znalezienie czegoś dla 5 osób, w miarę blisko i za taką cene. Troche pozno sie za to zabrałem
Przystanek SKM Gdańsk Zaspa jest niedaleko. Samochodem nie planuje się poruszać no chyba, że nie bedzie wyboru
 
Nie i nie przeszkadza mi to. Ważne aby było łóżko i łazienka. Chwile mi zajęło znalezienie czegoś dla 5 osób, w miarę blisko i za taką cene.
Przystanek SKM Gdańsk Zaspa jest niedaleko. Samochodem nie planuje się poruszać no chyba, że nie bedzie wyboru
Z kim Ty w ogóle jedziesz? Na te piwerka z nami wyskoczycie, jak rozumiem?
Autem nie ma sensu się tłuc. Od dworca Żabianka jest rzut beretem od Ergo Areny (rok temu chodziłem tamtymi ścieżkami). Hotel zawodników jest jakieś 500m. od Ergo.
 
Z kim Ty w ogóle jedziesz? Na te piwerka z nami wyskoczycie, jak rozumiem?

Zabieram siostre i znajome z Lublina
Ja wpadam bankowo na %%%. Na ważeniu bedziemy razem. Później sie zobaczy czy wpadnę z całą familją na alko. Dziewczyny troche słabo orientują się w temacie aby nie napisać w ogóle :lol:
 
Zabieram siostre i znajome z Lublina

lizoremotmaly2.gif
 
@VoRaNeK i inni którzy jadą - gdzie i w jakich cenach macie noclegi? Mi i groobemu wypadła miejscowa i musimy coś skolowac...

Ja niestety autem nie pojadę, bo chce pić, a w nocy skm juz kursować nie będą.
Ja tam w hostelu, się wbiłem do jakiejś 8mki, ale tylko rezerwacja w razie czego jakby osoby brakło do jakiejś trójki czy coś to mogę dołączyć
 
No tak, czasu coraz mniej...
@VoRaNeK Co prawda pewnie głównie będziecie korzystać z SKM (bo to ona spina całe 3miasto) ale jednak polecam ten bilet metropolitalny, wsiadasz i jedziesz i nie zastanawiasz się kto jest operatorem tego badziewia - czy SKM, czy PKM, czy ZKM Gdańsk czy ZKM Gdynia (a wszyscy mają swoje bilety). Tym bardziej właśnie, jak macie zamiar parę dni tu się kręcić, kompletnie bez sensu auto szarpać bo komunikacja jest dobra - kolejki tramwaje autobusy trolejbusy. Polecam portal jakdojade.pl
@midern a kiedy dokładnie jest ważenie oraz media trening? I gdzie? Nigdy nie byłem ani na jednym ani na drugim, ale pracę mam do 14 codziennie więc mogę się w końcu załapać :)
 
Nie wiem jeszcze gdzie ważenie i trening będą, bliżej gali jeżeli nie będzie jeszcze wiadomo to postaram się dowiedzieć.

Na media trening będę jechał i wracał swoim autem, do domu mam nieco ponad godzinę drogi. Myślałem, żeby tak zrobić tez po wrażeniu i gali, ale to mija się z celem, bo wtedy żadnych piwek bym nie mógł pić. skm ostatni byłby o 23. Więc na te dwie nocki będziemy ogarniać nocleg w Gdańsku, w sobotę rano muszę być już w domu, wtedy skm pojadę. Dokładnie, taki bilecik metropolitarny jest najlepszą opcja.
 
Planuje właśnie zakup tylko pytanie czy dostanę go w Boże Ciało
Wiesz co, dostać zapewne gdzieś tam dostaniesz, tylko pytanie gdzie. Ogólnie te bilety metro dostępne są tylko w ograniczonej liczbie punktów sprzedaży (listę wklejał kaczka) i słabo dostępne w przeciwieństwie do zwykłych - kmioty z poszczególnych transportowych spółek bardzo słabo ze sobą współpracują (w ogóle takie łączone bilety są dopiero od kilku lat) i wręcz mam wrażenie, że nie chcą by je kupować :/
Sam mam miesięczny, nie wiem jak te 72h działają, jeśli on jest papierowy i ważny od skasowania (tak mi coś świta) to mogę najwyżej zakupić dla Ciebie/Was z wyprzedzeniem i po prostu Wam przekazać jak przyjedziecie. Żabiankę mam na trasie do/z pracy codziennie
 
Wiesz co, dostać zapewne gdzieś tam dostaniesz, tylko pytanie gdzie. Ogólnie te bilety metro dostępne są tylko w ograniczonej liczbie punktów sprzedaży (listę wklejał kaczka) i słabo dostępne w przeciwieństwie do zwykłych - kmioty z poszczególnych transportowych spółek bardzo słabo ze sobą współpracują (w ogóle takie łączone bilety są dopiero od kilku lat) i wręcz mam wrażenie, że nie chcą by je kupować :/
Sam mam miesięczny, nie wiem jak te 72h działają, jeśli on jest papierowy i ważny od skasowania (tak mi coś świta) to mogę najwyżej zakupić dla Ciebie/Was z wyprzedzeniem i po prostu Wam przekazać jak przyjedziecie. Żabiankę mam na trasie do/z pracy codziennie

Kilka punktów oferuje sprzedaż biletu w niedziele. Mozliwe, ze w świeto rowniez
Blizej wyjazdu o tym pomyśle
 
Jest w stanie ktoś określić widoczność z miejsc

Sektor: 111
Rząd: 7
Miejsca: 6,7

Mam okazję kupić za 150 zł i nie wiem czy jest w porządku czy szukać coś innego.
 
Back
Top