KSW 35 w Gdańsku - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Dziwna sprawa z biletami na KSW.
Jest zdecydowanie więcej niż było ostatnio.

Nie wiem czy to jakieś zwroty czy coś w tym stylu.
 
@Nilg chyba jeszcze?
tak

Ja biletu jeszcze nie mam, zawsze potem kupuje jakies na allegro czy cos, nie bylo jeszcze sytuacji, zebm nie mial skad wziac - i to taniej niz nowe ;)
Duzo osob dostaje z zakladow pracy czy jakies darmowe promocyjne czy cos i potem sprzedaja
 
Z jadących i nocujących, zarezerwowaliście gdzieś noclegi?Jeżeli tak to gdzie.Kurna ciężko znaleźć wolną jedynkę w miarę w cenie.Chyba że rzeczywiście przyjeżdżam dopiero w piątek, po gali after do rana i pociąg.Chyba, że before będzie to nie chcę przegapić
 
Stacjonujemy na ul. Karłowicza w Gdańsku. Niedaleko przystanku Gdańsk Zaspa
Zapewne mało czasu tam spędzimy ale gdzieś spać trzeba :wink:
 
Jakiś hostel, motel czy coś tam czy wut?Jakby ktoś coś miał taniego na solo albo szukał na spółę to pisać

Jakaś chołpa. Nie szukałem drogich hoteli bo znajomi, z którymi jadę to studenci. Wiadomo jak jest :wink:
Miejsce do spania i łazienka jest wiec JEST WSZYSTKO :smile:
 
Ważenia na KSW zwykle są o 16? dobrze kojarzę? Chciałbym wyjechać w czwartek i zdążyć na wagę.
Jedzie ktoś samochodem z Łodzi i ma dwa miejsca?

(jeśli ktoś ma do sprzedania dwa bilety to piszcie)
 
Last edited:
Ważenia na KSW zwykle są o 16? dobrze kojarzę? Chciałbym wyjechać w czwartek i zdążyć na wagę.
Jedzie ktoś samochodem z Łodzi i ma dwa miejsca?

(jeśli ktoś ma do sprzedania dwa bilety to piszcie)

Tak 16. Ja zamierzam dojechać na 10-11. Również wybieram się na ważenie jednak wczesniej po podrózy pójde w kime
 
Ja będę prawdopodobnie już na media treningu, dzień później na ważenia i potem gala. Więc na pewno się zobaczymy, piona

BTW w końcu jakieś KSW gdzie ja mam blisko i to nie ja muszę jeździć do was, wy przyjedziecie w moje okolice :D
 
Czy Kendall Grove na pewno zawalczy na tej gali bo na jego twitterze jest niepokojąca cisza odnośnie ksw35. Podobnie, ani słowa na ten temat w jego ostatnim wywiadzie dla lastcallradioshow.com. Ktoś coś wie? pozdro
 
Back
Top