Książki

Porwana i sprzedana. Mocne, brutalne i nie dla każdego. Niepojęte co ta kobieta musiała przejść i się z tego podniosła.
82596-porwana-i-sprzedana-sarah-forsyth-1.jpg
 
Obyś tak jak ja, wyśnił ją w śnie proroczym, bo ja bez tego snu bym dalej tkwił w niewiedzy i ślepocie. Pozdro! :D
Chwilowo jedyna o jakiej śnię to diabelskie kuszenie, a nie dar niebios. Ale wszystko w swoim czasie. Jak kocha to poczeka, może przed pięćdziesiątką się objawi ta właściwa. Pukajcie, a otworzą wam, szukajcie, a znajdziecie. Wiary Mort, wszystko będzie dobrze, a jak nie będzie to się człowiek podniesie i będzie dobrze!

Ale wracajmy do książek.
 
Chwilowo jedyna o jakiej śnię to diabelskie kuszenie, a nie dar niebios. Ale wszystko w swoim czasie. Jak kocha to poczeka, może przed pięćdziesiątką się objawi ta właściwa. Pukajcie, a otworzą wam, szukajcie, a znajdziecie. Wiary Mort, wszystko będzie dobrze, a jak nie będzie to się człowiek podniesie i będzie dobrze!

Ale wracajmy do książek.

To a propo książek, bacz na słowa, aby Ci się nie spełniło to co mówisz. ;) (przed 30 prędzej)
 
Dobra, na półce pojawiły się trzy nowe pozycje:
-Świat według dziada H. Niewiadomski
-Mój sąsiad islamista M. Orzechowski
-Pięść Dawida tajne służby Izraela A. Górski

Biorę się za czytanie i zdam relacje czy warto poświęcić czas na te książki.
 
"Narodziny Gubernatora" R. Kirkmana za mną, oj bardzo się serialowa wizja różni od książkowej, bardzo; teraz cisnę "Drogę do Woodbury", ale jakoś mnie nie wciąga :/, a w kolejce czeka najnowszy tom Meekhańskiego pogranicza :D, Długa Ziemia Prachetta i Drugi Brzeg Golkowskiego
 
Skonczylem American Desperado (Evan Wright, Jon Roberts). Zajebioza. Ktos to juz chyba polecal (@defthomas ?) i mi nie pozostaje nic innego jak sie przylaczyc. Historie przedstawiane przez Jona sa tak niesamowite, ze glowa mala. Czlowiek zaczyna zalowac, ze nie kradl i nie mordowal w latach 60 i dalej w USA. Ponad 500 stron da sie raktycznie ogarnac w jeden dzien.
PS. Ksiazka usystematyzowala moja wiedze na temat bojki z udzialem niebezpiecznego narzedzia. Pozwolil takze potwierdzic przypuszczenia jakie mialem na temat prawidlowego uzycia kija bejsbolowego w praktyce ulicznej :lol:
 
Skonczylem American Desperado (Evan Wright, Jon Roberts). Zajebioza. Ktos to juz chyba polecal (@defthomas ?) i mi nie pozostaje nic innego jak sie przylaczyc. Historie przedstawiane przez Jona sa tak niesamowite, ze glowa mala. Czlowiek zaczyna zalowac, ze nie kradl i nie mordowal w latach 60 i dalej w USA. Ponad 500 stron da sie raktycznie ogarnac w jeden dzien.
PS. Ksiazka usystematyzowala moja wiedze na temat bojki z udzialem niebezpiecznego narzedzia. Pozwolil takze potwierdzic przypuszczenia jakie mialem na temat prawidlowego uzycia kija bejsbolowego w praktyce ulicznej :lol:

Tak, świetna książka hehe :) Szczególnie teraz kiedy oglądam Narcos i poznaje ten świat po drugiej stronie
 
No ja właśnie szukam książki "Prawdziwy Gangster" i nigdzie nie ma :( Gdzie najczęściej kupujecie książki on-line?
 
Czytał ktoś z was "Królowie przeklęci" Maurice Drouna? Zaintrygował mnie opis.
Z ostatnich przeczytanych książek polecam "Szubienicznika" Jacka Piekary (jest to 2 tom), akcja rozkręca się w żółwim tempie, na końcu przyspiesza i ponownie kończy cliff hangerem, pomimo tego polecam.
Wrażenie natomiast zrobiła na mnie "niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" Sumlińskiego, afera swego czasu przechodziła obok mnie mimochodem. Czyta się to jak dobry kryminał, po książce niedowierzajac ze jest to literatura faktu. Polecam każdemu bez względu na przekonania polityczne.
 
Kończę czytać autobiografie Mike Tysona. Świetna książka, według mnie obowiązkowa dla każdego fana sportów walki. Wszystko opowiedziane dużo bardziej szczegółowo niż w wszystkich filmach dokumentalnych. Trudno się od tej książki oderwać. Myślę, że gdyby nie śmieć Cus D'Amato, Tyson panował by przynajmniej kilka lat dłużej.
 
Ja ostatnio skonczylem Generation Kill Even'aWright'a. Agresja USA na Irak od podszewki. Mozna sie mocno zdziwic jak bardzo nieprofesjonalnie Amerykanie podeszli do tak duzej operacji wojskowej. Jest tam wszystko, a raczej niczego nie ma (nawet smaru do broni). Szok i niedowierzanie. Polecam kazdemu !
 
ostatnio skończona:
masa-o-pieniadzach-polskiej-mafii-b-iext26704507.jpg

imo nawet ciekawsza niż pierwsza książka Masy, tzn. "Kobiety polskiej mafii". od kradzieży w marketach w RFN do przemytu kokainy z Ameryki Płd. dla zainteresowanych tematem polecam. nie nudzi.
 
Pytanie do osób czytający książki na czytnikach e-book. Skąd ściągacie E-booki oprócz torrenty.org ?
 
Pytanie do osób czytający książki na czytnikach e-book. Skąd ściągacie E-booki oprócz torrenty.org ?

Polskich i szanowanych przeze mnie autorów kupuje.
Polskie:chomikuj,exsite,peb,darkwarez.
Angielskie: KAT i warez-bb.
 
Pytanie do osób czytający książki na czytnikach e-book. Skąd ściągacie E-booki oprócz torrenty.org ?
Zalajkuj sobie Świat Czytników, codziennie jest zestawienie promocji i można bardzo tanio fajne rzeczy wyłapac.
 
Kończę czytać autobiografie Mike Tysona. Świetna książka, według mnie obowiązkowa dla każdego fana sportów walki. Wszystko opowiedziane dużo bardziej szczegółowo niż w wszystkich filmach dokumentalnych. Trudno się od tej książki oderwać. Myślę, że gdyby nie śmieć Cus D'Amato, Tyson panował by przynajmniej kilka lat dłużej.
Właśnie kupiłem sobie tę książkę i od dzisiaj biorę się za czytanie, opinie o niej są mega.

Co do fajnych książek to:
"Krypta" Boyd Morrison - bardzo ciekawa od początku, a w połowie się tak rozkręca, że ciężko się oderwać.
"Tak i na ziemi" Davide Enia - książka z wątkiem boksu, o młodym chłopaku, bokserze i jego przeżyciach. Fajna książka, a że kupiłem papierową wersję za 6.90 to naprawdę jestem zadowolony i polecam.
 
@defthomas czytales nowego Sumlinskiego juz? Jak bardzo sie pokrywa ze "Zwiazkami"?

Czytałem ale nie wiem bo nie czytałem jeszcze związków. Mam wszystkie książki jego ale czekają w kolejce. Ta ostatnia bardzo dobra, czyta się trochę jak powieść sensacyjną
 
  • Like
Reactions: mat
Kurz, pot i łzy - Beara Gryllsa zupełnie mi nie podeszła, zbyt harcerzykowata i odpadłem po połowie; jakoś odstręczająco wpływały na mnie opisy szlachetnych przodków, wyjątkowych przyjaciół i pouczającuch wakacji w Indiach zaraz po uniwerku; na mój plebejski i zakompleksiony sagan to zdecydowanie za dużo
 
dorwal juz ktos moze metro 2035? jakies ogolne wrazenia?
Gdzie ja się uchowałem, że pierwszy raz o tym słyszę? Nice :)

Tak od siebie to polecam trylogię Skrytobójcy Robin Hobb, klasyczna fantastyka w każdym calu.
 
Gdzie ja się uchowałem, że pierwszy raz o tym słyszę? Nice :)

Tak od siebie to polecam trylogię Skrytobójcy Robin Hobb, klasyczna fantastyka w każdym calu.
Ale w ogóle nie słyszałeś o tej serii? To faktycznie nie wiem gdzie :-D
 
Back
Top